Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile zaproponowac pani za posprzatanie domu?

Polecane posty

Gość gość

Do sprzatniecia jest okolo 80m2. Do jej zadan nalezaloby: zetrzec kurz ze WSZYSTKIEGO- meble, parapety, zyrandole, durnostojki, ramki itp (nie jest tego duzo), odkurzyc podlogi, umyc podlogi, wyszorowac lazienke, nastawic i rozwiesic pranie. Dodam, ze mieszkam na malej wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze, ze piszac umycie podlog, nie mam na myski pomazania mopem, tylko solidne umycie na kolanach, wlacznie z listwami i wszystkimi zakamarkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z dojazdem i w okolicach jakiego miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w sumie daleko od wiekszego miasta, ale w takim trojkacie, gdzie do trzech wiekszych miejscowosci mam ok 10-20km. Mysle, ze pani bylaby wlasnie z ktoregos z tych malych miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wchodzi mi raczej czy da się dojechać autobusem. Ja w ostatnim 5 leciutko mieszkałam w 3 miastach, tylko dużych, I ceny są różne. Myślę że w dużym mieście 100 to najmarniej ale może u Ciebie jest większe bezrobocie J idą się taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No autobusem to chyba nie, samochodem raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z lodem dla meza to minimum 200 pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To weź kobitke ze swojej wsi,bedzie taniej,a nawet jak dla ciebie wyjdzie to samo to dasz wiecej kobitce i szybciej znajdziesz chętną i będzie miała motywacje zeby dokladniej i sprawniej to zrobic. U mni w miescie placa 70 zł za takie sprzatanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak samochodem to jedynie kogoś kto profesjonalnie się tym zajmuje. Tzn nie dorabia Jak studentka czy emerytka ale ma działalność i z tego się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wsi to chyba dom a nie mieszkanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja bratowa dorabiała w czasie studiów w Bydgoszczy i tam za posprzątanie całego mieszkania dostawała 300 zł, sprzątanie zajmowało jej ok 3-5 godzin -w tym mycie okien ja za 70 zł nie poszłabym sprzątać całego mieszkania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź sobie na jakoś portal pompcedomowe czy coś takiego i można się zaorientowac w stawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś moja bratowa dorabiała w czasie studiów w Bydgoszczy i tam za posprzątanie całego mieszkania dostawała 300 zł, sprzątanie zajmowało jej ok 3-5 godzin -w tym mycie okien ja za 70 zł nie poszłabym sprzątać całego mieszkania.... x Podziel sobie 70zł przez te 3-5 godzin. Masz 14- 23 zł na godzinę. Najniższa krajowa to jakieś 7,50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak male lokum nie możesz sobie sama posprzątać. Ja jestem 29tc i sama sprzątam nawet po malowaniu. Bo nie zniosłabym obcej osoby w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto pisal, ze jestem w ciazy? Nie oeniaj mnie, bo nie znasz mojej sytuacji i nie wiesz, czy moge sobie sama posprzatac, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za odpowiedzi, myslam o 200zl, ale widze, ze to by bylo za duzo chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w dużym mieście za takie sprzątanie kobiety biorą 150zł, ale to są stałe domy i stałe prace. Domy większe, więc i pracy więcej. Mam znajomą, która żyje z takiego sprzątania. Ma 2 domy pod opieką, sprząta każdy 2 razy w tygodniu. Każdorazowo zajmuje jej to 3-5 godzin. Miesięcznie wychodzi jej ładna wypłata. Co jakiś czas wpada mycie okien, to jest płacone osobno, od okna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jesteś leń i tyle. Chcesz uchodzić za panią na wiosce co to do sprzątania ludzi bierze. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umów Panią na robotę a nie na godzinę bo cały dzień jej to zajmie. 100-150 wystarczy za dokładne posprzątanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cha cha, wiesz co, w d***e mam twoja opinie. Mam dwoje malych dzieci i chorych rodzicow pod opieka, do tego pracuje na caly etat. Nie wiem, po co sie w ogole tutaj tlumacze. Adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapłać tyle za ile ty byś posprzątała takie mieszkanie !! Jak dla mnie 200 to minimum !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też z dużego miasta i tu biorą 150, normalna stawka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I psa i kota i kuku na muniu. A hahaha pisze się przez samo h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj do slownika, glupia, wscibska babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I na wzajem. Że też ludziom chce się zakładać takie głupie tematy. Zamiast tu siedzieć posprzątaj w tym czasie a nie gapisz się w monitor i czas tracisz. Zasłaniasz się pracą dziecmi i rodzicami a to tylko lenistwo i brak organizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha pisze się przez samo h. Jebłam :-D Masz duposcisk, ze cie nie stac na pomoc w domu? Autorko, po co rozmawiasz z trollem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ze co nawzajem? Piszemy razem nawiasem mowiac, skoro juz tak sie wymadrzasz z ta swoja pozal sie Boze ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ty masz proponować?? przeciez to pani mówi, ile oczekuje jak ustalicie zakres obowiązków. Ja płacę 100 zł za posprzątanie mieszkania ok. 50 metrów + prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w Sztokholmie płacę babie 50zł/godz. Sprzątania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że takie sprzątanie to 150 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×