Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Starająca się

Jak dlugo staralyście się o dziecko???

Polecane posty

Gość Starająca się

Ja jestem w trakcie staranek - 5 miesiąc. Chcialabym zapytac jak dlugo wy sie staralyscie i czy często popadalyscie w dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam dzidzi ale odpowiedź na to pytanie jest interesująca i też mnie ciekawi. Podobno można już za pierwszym razem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pierwsza dzidzia od razu w noc poslubna zaszlam, w druga ciaze po 3-4 cyklach , a teraz tez po 3 chyba cyklach zaszlam :-) (nie bylo celowania -zis plodne dni-to sie kochamy, raczej zywiol) Ale dodam ze nigdy nie faszerowalam sie zadnymi hormonami, wiec moze dlatego tak w miare szybko zachodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pierwszym dzieckiem od razu, z drugim za 3 razem się udało:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graza
witam ja staralam sie o dziecko ok 6 miesiecy I WKONCU STALO SIE JESTEM NAJSZCZESLIWSZA NA SWIECIE wiele razy popadalam w dola bralam przez 5 lat tabletki anty potem mialam roczna przerwe i zaczelismy sie starac o dzidzie BYLO NA PRAWDE CIEZKO ALE TERAZ WIEM ZE MOZNA NAWET Z TAKIMI PROBLEMAMI JAK JA MIALAM OKRES CO 2 /3 MIESIACE POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huhuhuhuhuhuhu
ja tez jestem ciekawa stosujemy stosunek przerwany ale jakos nigdy nie bylo wpadki moze jestesmy bezplodni, zaczynam starania w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My staraliśmy się 6 miesięcy.Teraz jestesmy najszęśliwszymi rodzicami prawie 4 tygodniowej Milenki.Urodziła się 30.01.2006 r.o godzinie 21.45.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość błhahahaha
padlinka cóż to za nieszczęscie musi byc zaciążyc zaraz po w noc poślubną - koszmar - współczuję a skoro taka płodna jestes może rozpłodówą zwykła przyszło ci być. Napewno hahhahahaha ale masz poorane cipsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciążę zaszłam zaraz w pierwszym cyklu. Zaplanowaliśmy poczęcie we wrześniu i tak się stało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy pierwszym dziecku udało się od razu - mało tego, że w pierwszym cyklu, to jeszcze wiem kiedy dokładnie i w jakiej pozycji :-). Przy drugiej ciąży (koniec juz za 4 tygodnie!!!) też od razu, ale waham sie którego dnia - z dwóch do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***misia***
3 miesiące:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza ciąża od razu, ale zakończyła się żle (ciąża obumarła) O drugą staraliśmy się 4 miesiące, i na razie jest wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po tabsach anty
po odstawieniu tabletek w 3 cyklu juz bylam w ciazy. za 2 tygodnie rodze. ale mam znajomych ktorzy pracowali rok i w 13 miesiacu udalo sie :) wiec wszystko przed Toba... powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po odstawieniu tabletek zaciążyłam w drugim miesiącu przerwy :) - za pierwszym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna_100
staraliśmy się równo rok. Wybrałam się do lekarza w celu zasięgnięcia porady - po roku można mówić o ewentualnych problemach z płodnością...i przy kolejnym cyklu dostałam potwornych bóli podbrzusza. Poszłam do ginekologa - konowała jakiegoś, który wysłał mnie na usg (tak wcześnie!!!) mówiąc że to może być torbiel na jajniku. A mojeje Maleństwo miało niecały miesiąc i wcale nie miało ochoty na usg... ale jak usłyszałam bicie serduszka naszej Córeczki - byłam najszczęśliwszą osobą na ziemi. Warto było rok czekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna jest
2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie około roku ale nie uważalismy ok 3 lata, na zakonczenie pomógł Bromergon i zyczliwa Pani doktor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmmmmmmmmmmama
Za pierwszym razem - dokładnie wtedy, gdy się zdecydowaliśmy, w zasadzie też mogłabym określić dzień,a przynajmniej tak mi się zdaje. Za drugim razem przez rok nic, a potem wizyta u gina, stwierdzona duża cysta, planowany zabieg jej usunięcia, szczepienie engerixem w trybie natychmiastowym, a następnego dnia test ciązowy z wynikiem pozytywnym. To był szok. I dzidzia i cysta na jajniku. Na szczęście wszystko przebiegło dobrze, a dzieciak jest fantastyczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×