Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak mam sluz z krwia czy mogę na 100 proc pewnosc ze jest owulacja.

Polecane posty

Gość gość

Sluz plodny z krwia mialam 3 dni temu. Czy moge być na 100 procent pewna ze byla wtedy owulacja? Dzis w pochwie jest dalej slisko i przezroczysty sluz. Kiedy moge się kochac? Czy sluz z krwia daje najwieksza pewnosc o owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam jeszcze ze w dniu tego sluzu z krwia bylo go najwięcej. Dzis tylko jest na szyjce. Wewnątrz pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie, to nie daje ci 100%. Tylko monitoring. Śluz nie daje gwarancji owulacji a krew też nie musiała być z tego powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci powiem ze obserwuje tez sluz i dzien po owulacji sluz robi mi sie raki plodny przemieszany z bezplodnym oraz szyjka sie zamyka natomiast 2 dni po owu sluz jest juz bezplodny jak masz sluz wciaz plodny to mozliwe ze wciaz jestes w trakcie dni plodnych, zwroc uwage na stan szyjki i bol owulacyjny, ta krew mogla byc z czopa bo po okresie zatyka szyjke a potem w trakcie dni plodnych jest usuwany z szyjki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie taki sluz zawsze oznaczal okolice owulaci. Tzn byl w dzien jajeczkowania i dzien po lub przed.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czop jest gesty bialy i wygladal jak czop, a ja miałam typowy sluz plodny z nitkami krwi i było go więcej niż wczoraju dziś, pytanie tylko dlaczego na szyjce dalej utrzymuje się sluz plodny który rozciąg mi się miedzy palcami nie jest go dużo ale jest, a ten sluz plodny miałam w wtorek 3 dni trmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×