Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jaki kupić wózek?

Polecane posty

Gość gość

jaki wózek kupić? żeby był wygodny lekki, cena w sumie nie gra roli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam navingtona cadeta, duza gondolka, fajna spacerowka a wszystko mega leciutkie. jak najbardziej polecam :) kupilam uzywany ale w idealnym stanie za 500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tutek grander

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Camarelo Carmela - wazy tylko 9kg, najwieksza gondola - 85cm dlugosci. ccena ok 1600-1900zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bugaboo cameleon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
emmaljunga lub bugaboo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:34 jaki brzydki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camarello waży tyle bez kół! Ciekawe ile one ważą. Jakbyn nie miała limitu to.może mutsy igo lub nowy stokke Cruze. Ewentualnie qiunny moodd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się nad mutsy igo lub Camarelo Carmela tylko nie wiem który się lepiej prowadzi no i zależy mi też na komforcie maleństwa może któraś miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamówiłam w sklepie lonex w Krakowie,ja wole sprawdzic,ogladnac i maja bardzo fajne 3w1 1600zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a nie lepiej isc do sklepu i czegos poszukac niz bezmyslnie pytac na forum? kazda z nas oczekuje od wozka czegos innego, dla jednej taki model bedzie idealny a byc moze dla Ciebie nie, sa tez wozki nizsze/wyzsze w zaleznosci od Twojego wzrostu musisz wybrac. Nie da sie doradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz się żyje kafeterią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sklepie to ja byłam niejednokrotnie problem w tym że nie moge się zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za bardzo wybredna jestes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem wybredna po prostu chcę mieć wózek który będzie wygodny komfortowy bezpieczny a na rynku jest tyle wózków że naprawdę cięzko się zdecydować chciałam poznac opinię innych mam które juz przetestowały wózki na dłuższą metę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serioserioserio serio
Polecam jak najbardziej dwa: Maxi-Cosi Mura 4 Plus i Mutsy Evo. Jakoś niezbyt podoba mi się Mutsy Igo, mimo że między nimi niewielka różnica, ale w ostateczności może być ten Igo :). Te dwie firmy są renomowane, pożadane na rynku i ogólnie super. Dal dziecka wygodne, bezpieczne i ładne :). Mają pompowane, ale amortyzowane koła, nic się w lesie nie przebije. Tylko są dość małe i ten Mura tylko do 15 kg, a dużo dzieci jest pulchnych, mają też małe, płytkie siedzisko, ale przecież wózek jak wózek. Poleciłabym ci X-Lander Xmove, ale to jest dopiero czołg! A te Maxi-Cosi i Mutsy, to lekkie aluminiówki. Tylko jeszcze ten Mutsy Evo to jest dziwnie wywrotny do przodu, ciążko go podnieść na dużych kołach np. ma krawężnik, a łatwo na małe kółka, nie wiem, ale to dziwne, rozprasz prowadzenie, bo myślisz, że zaraz się wywróci. Więc nie wiem, ale zobacz sobie je :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serioserioserio serio
Pomyliłam się - nie mają pompowanych kół, tylko piankowe :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serioserio serio dzięki wielkie bardzo mi pomogłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy tako marine, nie jest ciezki, ma raczke po zlozeniu a i kolorystycznie oryginalny Nie kupuj tylko kubelkowych wozkow bo sa strasznie niezddowe.dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na temat tych kubełkowych zdania są podzielone bo dużo słyszałam zalet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wez na logike, kubelkowy to jak opuscisz to dziecko ciagle ma nogi pod jakims katem, myslisz ze wygodnie mu bedzie? Przewrocenie sie na bok jak spi chyba niemozliwe (tak mi sie wydaje, ale nigdy nie mialam) wiec dla dziecka za bardzo nie wygodne bo nie moze sie wygodnie hmmm wyciagnac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten mura plus 4 i jestem zdowolona maly ma wygodnie a i mnie sie lekko prowadzi, wzielam z ta skladana gondolka na plasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia dokladnie ja to za kazdym razem na spacerku sie nie moge nacieszyc,mura jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×