Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość de de de

Jaki rozmiar ubranek może nosić roczne dziecko?

Polecane posty

Gość de de de

Ile może ważyć? Kupiłam 3 kombinezony zimowe i obawiam się, że moja córka w nich nie pochodzi. Teraz ma 5 miesięcy, a kombinezony sa na 6-9 miesiąca i teraz są za duże, wieć moze w przyszłym roku..... W lipcu bedzie miała rok, wię chyba przesadziłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama olenki
Przesadzilas:-) Na nastepny rok napewno ich nie wcisnie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama olenki
moja jak miala rok to wazyla 11kg. Za nic nie wcisnelabym jej w kombinezon w rozmiarowce 6-9m-cy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de de de
musze się opamietać .... łudze sie tym, ze córka mała jest jak na swój wiek, waży 5800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de de de
ale zauwazżułam, że rozmiar rozmiarowi nie równy, mam 2 śpiworki, pierwszy kupiłam na wiek 0-6, a dzisiaj kupiłam drugi na 6-12 m-cy, przymierzam je a one takie same :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, rozmiar rozmiarowi nierówny. W tamtym roku kupiłam synkowi kombinezon na 80 (synek miał 6-7 m-cy) i był dużo za duży teraz jest w sam raz. W tym roku kupiłam jeszcze drugi kombinezon na 92/98 i obawiam się , że nie przechodzi w nim całej zimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację-rozmiar rozmiarowi nie równy,kupiłam synkowi śpioszki rozm 62 na teraz i są ok a mam z prezencików chrzcinowych ubranka rozmiaru 68 ,które też pasują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja teraz nosi 80 wiec na roczek bedzie pewnie 86. No i tak zgadzam sie z tym ze rozmiar rozmiarowi nie rowny. Juz nie raz kupilam jej za małe ciuszki mimo ze rozmiarowka sie zgadzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ma 64 cm dł ciała a nosi body o rozmiarze 80... tak pisze 80....rozmiarysa strazne... robia co chca.....xxxz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój synek ma 3 miesiące i nosi rozmiar 74 :) wciśnie się jeszcze w rozmiar 68, ale już na styk kupujemy już mu ubranka na 74 a kilka body ma na rozmiar 80 :D roziar rozmiarowi nie równy. Podejrzewam, że jak w takim tępie będzie rósł to roczek przywita rozmiarem 100cm +...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córeczka ma 13 miesięcy i nosi rozmiar 86, ale niektóre ubranka 80 jeszcze pasują. Ale jest szczupła i waży jakies 9 kilogramów. Wzrostu ma jakies 82 cm (długi tułów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1111111111111
rozmiar rozmiarowi nierowny jak piszecie ale i dziecko dziecku też nierówne -jedno bedzie duże i grube inne małe i drobne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1212121212
Moja córcia ma prawie 5 m-cy i jeszcze wciska się w 62 . Urodziła się malusia i jak miała około 3 m-ce, to nosiła 56 ,ale nie każdej firmy, bo i teraz czasem zakładam jej 56. Wszystko zależy od firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
56 to było dobre na moje dziecko, gdy miało 3-4 miesiące.. na 6-7 nosiło 62, 2-4. Teraz ma 13 i większosć część to 74, ALE ma spodenki 62, 68.. ma bluzkę i sweterek 80 (ta sama firma, jakieś małe ubranka).. ma też wiele par spodni 74, które są o wiele za duże!!! A bluzki 74 to jedne są na styk, a drugie będą dobre za jakieś 2-4 miesiące dopiero. Rozmiarówki dla dzieci są tragiczne. Ciężko kupić coś przez internet, a ja głównie tak kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katka88
Mój synek ma 7,5 miesiąca i od dwóch tygodni wymieniam mu rozmiarówkę z 80 na 86. Przewiduję, że jak będzie miał rok to będzie powoli wyrastał z 92. Najgorsze jest to, że muszę już mu zmieniać ubranka z niemowlęcych, które są przystosowane dla dzieci w jego wieku, na dziecięce które są dobre dla biegających maluchów mało śpiących w dzień. Jest to bardzo niewygodne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka w wieku 12 m-cy ważyła 14 kg, wzrost 86

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja ma 10 miesięcy i rozmiar 86 więc jak będzie miała rok to pewnie wskoczy w 92

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mój 20mcy i nosi 86 :D to wszystko zalezy od dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×