Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja............................

jaki wózek parasolka dla 4 latki

Polecane posty

Gość ja............................

chcę kupić wózek parasolkę tylko na wyjazdy do Zakopanego Córka już od roku nie używa wózka , ale na dłuższe trasy raczej samochodem jeździ . Do starego wózka spokojnie się mieści ale jest duży i ciężki. Szukam parasolki ( bardzo lekkiej) do 18- 20 kg ( waga dziecka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotko dla 4 latki wozek :/
i co z etgo ze spi?? to zasnie w domu a nie na spacerze albo jak jzu padnei to wez ja na barana :) a neiw wozku wstyd!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fragles24_pl
Teraz podobno w modzie jest rowerek trójkołowy i wózek 2 w 1. Rowerek trójkołowy połączony z wózkiem dziecięcym. Wózek ten rośnie razem z dzieckiem zmieniając się w rowerek. Świetnie rozwiązanie, bo kupujesz dwa sprzęty w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Razem z mężem jestesmy ludzmi wysokimi- powyżej 180 cm. Mój syn ma 26 miesięcy. Ubranka 104. Wygląda na 3-4 latka. Pięknie chodzi bez wózka. Wciąż śpiw ciągu dnia 1-2h. Nie wyobrażam sobie letnich CAŁODNIOWYCH wycieczek (nie mamy samochodu) na nogach, k**wa szanujmy się! Wszystkie najmądrzejsze, wyglądają jak Chodakowska, mężowie nosza je na rękach, a dzieci mają ułożone jak psy policyjne- PERFEKCYJNE MAMY W INTERNETACH heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wozek spacerowy Delti.Wielki ideal nie jest ale sprawdza moje oczekiwania,sklada sie jak typowa parasolka a jest dosc obszerny,wazy 7kg i cena ok 400 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×