Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nai...

jestem w 16 tyg ciazy i jeszcze nic nie przytylam!

Polecane posty

Gość nai...

hej! czy to normalne zeby do tego czasu jeszcze nic nie przytyc? zaczynam sie martwic, bo waze nawet kg mniej niz przed ciaza. W 1 trymestrze nie wymiotoiwalam ale mialam mdlosci. Teraz jem normalnie i nie tyje. Co prawda nie dopinam sie juz w zadne spodnie, zmienila sie sylwetka i zaczyna byc widac brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Moja siostra jest w 26 i dopiero niedawno przytyła 1,5 kg. Nie ma reguły. Jeśli dziecko rośnie to nie ma powodu by się martwić. Tylko pamiętaj o jedzeniu oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wage masz niedokladna, albo wazysz sie o roznych porach dnia, ja jak sie waze u mojej mamy na zwyklej lazienkowej to tez jakbym wcale nie przytyla, natomiast w domu mam elektroniczna i mam +1,5, a w zaleznosci od pory dnia mam roznice 0,5 kg.- jestem w 15/16 t.c. Podobno jak kobieta duzo wymiotuje na poczatku ciazy to zaczyna pozniej przybierac na wadze, niz ta ktora nie wymiotowala. Jeszcze bedziesz miala dosyc tego ciezaru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nai...
wage mamy dobra elektroniczna, waze sie o roznych porach i ciagle to samo. wCale nie wymiotowalam od poczatku ciazy. Najwazniejsze ze dzidzia rosnie a ja pewnie jeszcze zdaze...pozdarwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do polowy ciazy tez prawie nic nie przybraklam, a dzidzius zdrowy i wszystko z nim ok :-) teraz tez nie waze za wiele.mysle ze trzeba sie cieszyc ze potem mniej do zrzucania bedzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam 15 tc a na liczniku mam -2 do -3 (zalezy który dzień). fakt, mdłości a potem wymioty na pewno dały taki efekt. Lekarz jednak nie widzi w tym powodu do zmartwienia, \"pociesza\" mnie, że jeszcze odbiję wagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pierwszej połowie ciązy rośnie p/wszystkim łożysko, dzidziuś tylko trochę. Po 20-tym tygodniu zacznie rosnąc, a wraz z nim Twoja masa ciała :) Mam znajomą, która w całej ciązy przytyła 6 kilo, dziecko zdrowe. Może Twój tym tak ma ;) i tylko pozazdrościć :) Ja w pierwszej ciązy do połowy przybrałam około 10 kilo :O jedzenie pomagało mi na mdłości, więc jadłam... W obecnej sobie obiecałam, że tyle aż nie przytyję, ale obiecanki cacanki... jestem w 11 tyg. i już mam ze 4 kilo na plusie, mimo mdłości... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tofu
Ja przytyłam w całej ciąży 7 kg Dziecko ważyło 3 800 Jest zdrowe. Wyniki miałam super. Praktycznie od razu mogłam założyć dżinsy sprzed ciąży...Niektórzy tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szanta :-) ja w pierwszej ciazy przytylam znacznie wiecej ---kilkanascie kilo, a teraz watpie zebym nawet mimo skandalicznego apetytu dobila do chociaz 10 kilo. nie ma reguly :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
16 tydzien to jest bardzo wczesna ciaza :) jeszcze nadrobisz :) ja mialam miesiac (chyba w 6) ze schudlam, lakarz martwil sie czemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada75
Ja jestem w 21 i przytyłam 2 kg, z tym że przez pierwsze 4 miesiące strasznie wymiotowałam. teraz nie, ale i tak nie mam apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzustka
moja koleżanka na poczatku ciąży (chyba 3 miesiąc to był , nie pamietam) schudła 5 kilo , nie wymiotowała , ale jakos tez nie miała apetytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaina
dziewczyno ciesz sie ze nie schudlas, ja do 4-tego miesiaca schudlam jak cholera i wygladalam jakbym byla ciezko chora a nie w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×