Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

JESTEM ZAŁAMANA, BĘDĘ MIAŁA TRZECIĄ CÓRKĘ!

Polecane posty

Gość gość

w 12 tyg ciąży robiłam usg u świetnego lekarza i na bardzo dobrym sprzęcie i widać było wyraźnie duże jajeczka! ucieszyłam sie ja i mój partner, ba ! byliśmy przeszczęśliwi! bardzo chcieliśmy synka a teraz w 20 tyg ciąży okazało się że to jednak córka. jestem załamana, nie chcę kolejnej rozwydrzonej córy! jak mam pogodzić się z tym i pokochać to dziecko? chce mi się wyyyć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahaha. Co za debilka. Nie będzie kochać dziecka, bo jest dziewczynka... Kyrea czemu takie debile sie rozmnażają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może udaj się do jakiegoś lekarza i porozmawiaj z nim o tym? Myślę, że "rozwydrzone córki" są kwestią wychowania ;) Może pora poszukać błędu w Twoim sposobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakies fajne prowokacje może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmień nastawienie - będziesz mieć trzecią wspaniałą córkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak lekarz mógł się pomylić???? co on tam widział? gdybym od początku wiedziała że to dziewczynka może lepiej bym to teraz przechodziła. A tak nastawiłam się już że będę miała kochanego syneczka :( jestem zła na lekarza, nie powinien w ogóle mówić jak nie był pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brak słów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beznadziejne PROWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oddaj do adopcji po sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ci wspolczuje.naprawdę.ja mam dwoch cudowny ch synow .nigdy nie chcialam dziewuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie reagujcie - to prowokacjaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli naprawdę chodza po ziemi takie kretynki jak autorka i gosc z 19.34 to brak slow i tylko szkoda dzieci. Trzeba być zdrowo jebnietym żeby tak myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"cudownych synów" bleee.. aż się rzygać chce. Będziesz za karę miała "cudowne" synowe! przepowiadam ci to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dziecko z "partnerem" :O skończ się już rozmnażać patolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam syna, to moj chlopczyk :) uwielbiam tego smyka. Na poczatku miala byc dziewczyna, plec w sumie byla mi obojetna, w 18tyg okazalo sie, ze jajka plywaja. Kochalabym tak samo, czyli na zaboj, ale trzeciego w zyciu bym nie planowala, dla mnie tylko ludzie z nadmiarem wolnego czasu i brakiem pomyslu za zycie sie decuduja na tyle potomstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepna madra :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Jakiś troll napisał idiotyczny temat.Nikt zdrowo myślący nie napisze czegoś tak głupiego😡 Dziecko kocha się obojetnie jakiej płci.TYLKO IDIOTA takie bzdety napisał😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama sobie takie rozwydrzone corki wychowujesz. Co za glupota, to tylko płec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie załamuj sie ja mam 4 synów i 2 córki i to nie jest tak ze mi sie nudzi i nie mam plaów na swoje zycie poprostu moim powołaniem jest realizowac sie w maciezynstwie dorosli chlopcy juz pracują są na swoim dzieci młodsze są ze mna kocham ich wszystkich nad zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To usun i zrob sobie nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W grudniu będę rodzic 3 synka . Marzyłam o córce nawet byla planowana przed owulacja. Więcej dzieci nie planuje moje marze się już nie spełni jest mi bardzo przykro ale wiem ze jak wezmę dziciatko na ręce to je pokocham i nie wymienie na corkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×