Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jestem załamana

Polecane posty

Gość gość

Jestem matką dwójki 5 letnich dzieci bliźniaków. Kilka miesięcy temu z mężem uznaliśmy, że stać nas na kolejne dziecko, a zawsze chcieliśmy mieć troje, więc czemu nie... No i chyba przedobrzyliśmy bo będziemy mieć trojaczki... nie wiem czy śmiać się czy płakać, jestem przerażona. Mąż próbuje mnie pocieszyć, że z 5 damy radę... A kolejna rzecz jaka mnie przeraża jest taka, że jednoczesne pilnowanie 2 jest męczące a co dopiero 3 niemowląt... Ma któraś z was taką gromadkę? ;')

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga Autorko! Dasz radę :) Gratulacje!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to chyba logiczne, ze jak masz blizniaki, to kazda kolejna ciaza moze byc tez mnoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:11 Może, ale nie musi, u mnie z zasady jakoś tak pierwsze rodziły się bliźnieta i to dość często. 2 kuzynki za pierwszym razem miały bliźniaki, potem kolejne dziecko/dzieci pojedynczo Siotra dwa razy z rządu miała bliźnięta... Na pewno nie spodziewaliśmy się aż 3 na raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale to chyba logiczne, ze jak masz blizniaki, to kazda kolejna ciaza moze byc tez mnoga. x no i co? nie ma prawa do trzeciego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, no masakra :) nie zazdroszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z drugiej strony dwie ciąże, a 5 dzieci :) Ja zawsze chciałam mieć dużą rodzinę, ale pierwszą ciążę nie donosilam i się kolejnych boję. A Tobie autorko gratuluje!!! Masz już bliźniaki więc jakaś wprawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz rade. A jak będziesz miała 6 dych będziesz miała super rodzinę a my z jedynakami będziemy usychac przy słuchawce czekając na telefon. Na pewno jesteś super mama :) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nieźle, gratuluję, ale też współczuję, będzie roboty jak w kamieniołomach, trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby były zdrowe to dacie radę. Ale plastyka brzucha też Cię czeka po czymś takim. W moje rodzinie od pokoleń kobiety rodzą jedno dziecko, a potem bliźniaki. Ja jestem z bliźniaków. Mam synka i boję się kolejnej ciąży bo mama i obie siostry miały jedno, a potem dwoje. Mąż nalega bo chce mieć bliźniaki, a ja się boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie chyba zabiła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko przede wszystkim gratuluję, życzę Ci też żebyś dobrze zniosła ciążę i by nie było żadnych komplikacji. Bądź silną i nie denerwuj się żeby dzieci były spokojne:-) dasz radę, życzę dużo zdrówka dla Ciebie i całej Twojej rodziny! P.S. ja mam trójkę dzieci i trzy ciążę i porody a ty za dwa razy będziesz mieć piąteczkę- zazdroszczę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko poczatki na pewno bedą trudne, ale dacie radę a potem bedziecie miec fantastyczna gromdę dzieciaczków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczęście 6 łatki to juz odchowane a i chwile pomogą. Moze dziadkowie pomogą a jak nie to niania bedzie potrzebna chociażby zeby odebrać starsze z przedszkola itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślałam że naprawde jesteś czymś załamana autorko a ty sie przyszłaś pochwalić. Ja jestem serio załamana i myślałam że sobie z kimś pogadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za pincet plus to sobie spokojnie opiekunkę dotrudnisz, a nawet dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dasz rade bardziej balabym sie ciazy i wczesniactwa. Zycze zdrowia zdrowia i zdrowia i sily :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudownie :) zatrudnicie jakaś nianię do pomocy i będzie super. Ja mam 5 latka, 3 latkę i roczne bliźnięta. Trzecia ciąża nie do końca była planowana - na zasadzie nie zabezpieczamy się i będzie co będzie. No i zaszłam w pierwszym cyklu po odstawieniu gumek i to z bliźniakami. Był szok, , ale także radość. Nie żałujemy, że tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci tak jak mi powiedziała mama kiedy po 3 miesiącach od urodzenia 2 dziecka okazało się że jestem w kolejnej ciąży " Skoro Pan Bóg chce ci dać kolejne dziecko to znaczy że da ci też siłę żeby je wychować" autorko dasz sobie rade 5 latki to już duże , bystre i pomocne dzieci , nie załamuj się i proś Boga żeby tylko zdrowe były ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie jak wyżej wszystkie piszą, że dacie radę. Tylko teraz wlasnie utrzymac maluchy jak najdłużej w brzuchu, bo więcej niż pewne, że ciąża zakończy się przed czasem. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×