Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muńka1983333

jutro mam urodziny dziecka i nie wiem co podac gosciom?

Polecane posty

Gość muńka1983333

może wy cos podpowiecie,taka dzis pogoda ze głowa mnie boli i nie myslę zupełnie,będzie torcik,sałatka sledziowa,wedlina czy cos podac jeszcze,co byściew doradziły?Czy za skromnie tylko ta sałatka?Boze musze na zakupy jechac a nie mam pomysłu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guwernantka
obiad. zupa i drugie :D u nas zawsze jest obiad i kawa i ciasto na końcu tort. śledziami się nie najedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym zrobiła gyrosa, jajka z majonezem ja zawsze na takich imprezach robię coś na ciepło np. bigos lub strogonov

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńka1983333
nie,obiad oddpada,zawsze robie tylko zakąski na zimno plus tort,to nie chrzciny czy wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńka1983333
amelia-jajka to dobry pomysł,a sałatke bedzie taka ze śledzi,zeimnaików,papryki i ogórka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinabednarz
a sledzie nie kazdy lubi fuj... sledzie i tort blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaluaj
no tak ludzie teraz tak sępią że obiad podają tylko na chrzciny czy wesela żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńka1983333
jak ktos nie lubi nie musi jesc,na weselach tez poza tortem są przystawki i nkit nie mówi ze fuj tort i kotlet :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestka piątka
Zrób coś szybkiego na ciepło. Np. gulasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńka1983333
juz się zaczyna :-O to moja sprawa czy robie obiad,moze mam zrobic przyjęcie w restauracji na 50 osób bo dziecko konczy 3 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestka piątka
albo kup udka czy skrzydełka przypraw i do piekarnika,szybko, tanio i na ciepło, do sałatki jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńka1983333
juz sie zaczyna :-O moze mam zrobić przyjęcie na 50 osób w restauracji bo dziecko kończy 3 latka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestka piątka
To że dziecko ma urodziny to nie znaczy, że masz zrobić żarło jak na weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńka1983333
dobry pomusł z tymi udkami,dzieki,przynajmniej jedna normalna odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestka piątka
Spoko, ja też tak robię jak mam gości na szybko i kasy nie za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńka1983333
ale jak kogoś stac i lubi wyrzucac kase w błoto to niech sobie robi przyjęcia i obiady,my robimy dla dziecka,będa jej koleżanki,dziadkowie,chrzestna i tyle.Ma buyc dla niej,co ona się ze schabowego ucieszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina ***
a może ryż z warzywami? albo chłopski garnek - szybko, tanio i pożywnie :) albo domową pizzę - wyczyścisz lodówkę z resztek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestka piątka
Tym bardziej nie masz się czym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawulon
im daj jak już dadzą prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
a ja sie przyłącze że zakąski to mało - minimum 1 danie wg mnie musi być - udka, bigos, gulasz, coś co można zrobić wcześniej i podgrzać tylko - samą kawą i sałatką śledziową to sie nikt nie naje - chyba ze wpadną na godzine - zostawią prezenty i idą do domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńka1983333
chlopski garnek to ten z makaronem i miesem mielonym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulka21
Ja myślę że śledzie plus tort to poroniony pomysł, może gorącą czekoladę do śledzi podasz? Zrób jeśli na zimno np sałatkę jarzynową, jakąś inną słodką np. ananas, kurczak, kukurydza, szczypiorek, majonez (pycha, uwielbiam! :P), kanapki takie małe (np. z bagietki), oprócz kanapek możesz sam chleb postawić i podać masło ziołowe, no i koreczki. Jak podasz samą sałatkę śledziową to pewnie połowa gości nie będzie jadła, bo nie wszyscy lubią. Wysil się trochę kurcze, co się stało z polską gościnnością ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urszulka21
i zgadzam się, że przydałoby się coś na ciepło (to wtedy mniej na zimno oczywiście), super pomysł z domową pizzą, mała się ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina ***
fajne są takie koreczki z sera, wędliny, ogórka i papryki wbijane w połówkę jabłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro będzie sałatka, śledzie, jajka z majonezem, podaj pomidorki z cebulką może jakieś pieczarki marynowane, wędlinę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńka1983333
słuchajcie,przeciez jak zrobie tąs ałatke,będzie wędlina,jak upieke te udka ,wczesniej bedzie tort i cisato to chyba styknie?To trzeba sie tak nażreć żeby spodnie pekały???? mam sąsiadke co wcale nie podaje nawet przystawek,jest tort,chipsy,paluszki,ciasteczka i wszyscy się dobrze bawia,szczególnie dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniika
Kobieto to chyba normalne, ze skoro zaprasza sie gosci to wieczorem wypadaloby podac cos cieplego, bo kolacja powinna byc na cieplo. Nie musi byc oczywiscie obiad dwudaniowy, ale np. kotlet z salatka ziemniaczana. U mnie w rodzinie na kazdych urodzinach sa przystawki a na koniec ciepla kolacja ( bigos, kielbasa na goraco, kotlety, krokiety, udka). Pierwszy raz slysze, zeby ciepla kolacje podawalo sie tylko na weselach i komuniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńka1983333
amelia-no tak maiłam zrobic,pomidorki,jakies koreczki to wiadomo.Wg mnie to nie wesele zeby było 3 dania gorące tym bardziej ze większosc to dzieci,które lubią głownie na słodko albo jakies przekąski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńka1983333
dziewczyny no nie wierze ze wszystkie sie tak zastawiacie na urodziny?Ze u was zawsze jakieś dania?u nas nie było tak nigdy,nie idzie sie na urodziny zeby sie najeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co tak sie burzycie
ja dawsze robie urodziny czy imieniy na slodko . jest tort , ciasta , ciasteczka ,jakise bakalie ,slodycze i owoce do tego szampan ( dla doroslych ) picolo dla dzieci , do tego napoje i soki . Czasem zdarzylo sie ze oprocz toru i ciasta byl gril ( jakies kielbaski , kaszanki lub inne miesko )do tego gotowana kapusta . dla doroslych jakies winko czy piwko do wyboru . Nie wiem co tak sie podniecacie tymi obiadami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×