Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość muńka1983333

jutro mam urodziny dziecka i nie wiem co podac gosciom?

Polecane posty

Gość it's me
Autorko, zgadzam się z Tobą w zupełności. Urodziny to nie powód do organizowania przyjęcia z górą jedzenia. Moim zdaniem wystarczy to co napisałaś + udka na ciepło. A tak na marginesie to narobiłaś mi smaka na sałatkę śledziową ;) Pyyyycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllalla
a moim zadniem tak zrób dwie sałatki, bo śledz naprawde nie każdy zje...i faktycznie jakies udka albo np. ja kupuje w biedronce bardzo tanio a pyszne ciasto francuskie, kroję w kwadraty dodaję plaster zółtego sera kawałek paróweczki lub franfurterki kapka ketchupu zawijam i do piekarnika na 20 min, pycha!!! a to szybka i syta aprzekąska. ten sam wariant z fetą i pomidorami. dla dzieci moze byc z nutella, owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestka piątka
Autorko, wystarczy w zupełności. Przecież to impreza dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eniika
U mnie w rodzinie tak jest i u meza to samo. Oczywiscie nie musi byc az tyle dan na cieplo. U ciebie wystarczy jedno. Skoro beda dzieci to moze zrob nugetsy z kurczaka i frytki? Moze dobra kielbasa na goraca dla doroslych? Z tym przeciez nic nie musisz robic. Wrzucasz do granka i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńka1983333
ullalla-świetny pomysł,dzieki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkoklk
kupa na talerzu i do tego lampke moczu dla aromatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestka piątka
U mnie też jest wędlina sałatka albo dwie (zależy ilu mam gości), ciasto, tort i danie na ciepło. średnio przychodzi ok 10-15 ludzi i styka. :) Oprócz tego daję zawsze jakieś chipsy, paluszki i ciastka. Z napojami jak kto woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestka piątka
ciasto francuskie też kupuję w biedroneczce i też robię z parówką. Ale nutella często z niego wypływa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllalla
słuchaj skup sie na dzieciach dla nich to ma być, wazne są słodkosci a nie tam bigosyyy, zastawy... Wy sobie zróbcie jako dorosli sałatkę neutralną czyli warzywną a do tego mówię Ci na ciepło ciasto francuskie ze wszystkim co zamarzysz!ale kup ze dwa opakowania tego ciasta, chyba kosztuje 2,5 jest w dziale z wedlinami, nabiałem it, nie w zamrazarkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńka1983333
dzięki normalnym dziewczynom za pomysły,lęcę na zakupki,a powiedzcie mi czy to ciasto francuskie jest takie ze sie samo slei czy trzeba wykałaczką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muńka1983333
sklei *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupio tak postawic tylko tort i sałatkę śledziową. do czego ta sałatka? ja bym zrobiła jedno danie na ciepło, np ten chłopski garnek fajny pomysł, albo leczo z ryżem. albo jakieś udka czy żeberka pieczone, do tego może byc ta sałatka śledziowa jak juz się przy niej upierasz, jajka z majonezem, pomidorki w śmietanie i jakieś koreczki. dużo czasu ci to nie zajmie. Mięso wrzucisz do piekarnika w tym czasie spokojnie zrobisz te sałatki i jajka. godzinka roboty na wszystko. dzieciom możesz zrobisz sałatkę owocową z jakichkolwiek owoców np jabłko gruszka mandarynki brzoskwinie z puszki, kroisz zalewasz tą zalewą z brzoskwin. do tego jakieś ciasteczka paluszki i dosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto francuskie klei sie rozbeltanym jajkiem .... ja proponuje -5 minut roboty-dwa pomodory ser mozarella plus kilka kropel oleju.ziola prowansalskie sol pieprz...kroimy w plasterki i ukladamy na talerzu w koleczko i doprawiamy na goraco- 4 cukinie-mieso mielone smazymy z pieczrkami papryka cebulka doprawiamy sola pieprzem i czerwona papryka plus koncentrat pomidorowy -wkladamy farsz do przekrojonych i wydrazonych cukini na gore dajemy zolty starty ser i do piekarnika zapiekamy 15 minut-pyyycha! salatka gyros...-znajdziesz na necie sledziki tez moga byc... kurczak pieczony w czastkach -moze byc z przyprawa z woreczkiem salatka z zielona salata...moze byc w paczuszce gotowa do jedzenia plus ogorek pomodow ser feta plus sos knora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulllalla
tak klei sie jak scisniesz palcami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 cukinie to chyba troche.....
za malo na tyle osob - no chyba ze kto pierwszy ten lepszy he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jakiej wielkosci te
cukienie! Ja ostatnio 4 osobom podalam jedna cuknie - ale taka, ze ledwo do piekarnika weszla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może by tak........
leczo: kiełbasa, cukinia, papryka, cebula - smaże - dodaje leczo mrożone z carfura i leczo z torebki konra - super pyszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhjgyhjtyg
lasagne,daj spokój masa roboty a jedna blaszka u nas styka na 6 osób a u autorki będzie pewnie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam podac
Strogonowa z wolowiny z buleczka do miseczek,zawsze zachwyca wszystkich i duzych i malych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbbe
ja mysle ze te udka i salatka przystawki starcza dla dzieci jeszczecos slodkiego chipsy i wogule no i soki cola piwko dla doroslych i impreza gotowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na urodziny mialam normalnie obiad z dwóch dań i potem tort kawa herbata to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×