Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Karuzela nad lozeczkiem????

Polecane posty

Gość gość

Do jakiego wieku uzywalyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle. Wychodzę z założenia, że dziecko w łóżeczku ma spać, a karuzela córkę rozbudzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale. Syn nie był zainteresowany a sama karuzela pomimo, że kosztowała 150 zł szybko się zepsuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja gdzies tak do 7mcy, pozniej odczepilam te krecace sie zabawki, bo synek za nie lapal. Do tej pory synek ma w lozeczku druga czesc karuzeli czyli pozytywko lampke (teraz ma 16mcy). Dodam ze u nas karuzela okazala sie absolutnym hitem- chyba najlepszy zakup zabawkowy. Ale polecilam ten sam model mojej przyjaciolce i jej dziecko po 5 min tracilo zainteresowanie wiec wszystko zalezy od dziecka. Mam tiny love dream island.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko nie zasnie bez wlaczonej karuzeli(ma prawie 5miesiecy)i mam nadzieje ze nam karuzela jeszcze posluzy.Polecam skip hop-treetop ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My karuzelę mieliśmy przy pierwszym dziecku ale nie sprawdziła się. Syn patrzył się na na nią max 5 minut i widać było , że nie robiła na nim wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Tiny love czy jakoś tam z małpką, słoniem i osiołkiem syn w 3 miesiącu się nią interesuje dopiero- śmieje się, piszczy, "rozmawia". Włączam mu w dzień i mam spokój na dłuższą chwile :) czasem i nawet pół godziny się z nią bawi. Na noc odczepiam część kręcącą się i zostawiam muzyczkę- lubi szczególnie jedną melodyjkę- od narodzin mu ją włączałam - ładnie zasypia sam przy niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzies do 8 miesiąca ale wogóle go nie interesoowała zędna rzecz ale dostał w prezencie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolo9 miesiąca. Jak zaczela wstawać i lapac to sciagnelismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przydala nam sie grubo po 3 miesiacu zycia malego. Suzyla mu do usypiania, uspokajała go, ale i czasem wkurzała. Ogólnie nam sie przydała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×