Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIEKARMIĄCA

KIEDY OKRES?PO KARMIENIU PIERSIĄ

Polecane posty

Gość NIEKARMIĄCA

Przestałam karmić 3 tyg temu.W ciąży nie jestem bo robiłam test,lekarz mnie badał i przepisał bromergon przez 10 dni po 1 tab.Jak w tym czasie nie dostanę @to trzeba usg i wywoływać luteiną.Czyli w sumie 3 tyg po karmieniu nie mam @.Dodam,że mój gin chce mnie naciągną,wizyta 70 i usg 70 a ja chce już chodzić państwowo ale wizyte mam 31.08.Czy mam czekać do końca sierpnia?bóle mam na codzień i bardzo się męczę,mam wrażenie,ze zaraz dostane okres a tu nic.Czy naprwde trzeba lekami wywoływać?Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja karmilam 4 miesiace , skonczylam 15 maja a pierwszy okres dostalam 13 czerwca czyli prawie miesiac po :) bylam potem u gina i powiedzial ze okres dostalam idealnie ;) i dodal ze to w sumie jest indywidualna sprawa organizmu kazdej kobiety kiedy sie dostanie okres po karmieniu.... to tak jak z krawieniem po porodzie...jedne maja dluzej inne krocej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta2007
Daj organizmowi czas... to nie wyścigi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -i-ja-też
jeszcze nie mam a czekam 1 miesiąc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_p
Dziewczyny brak okresu po zakończeniu karmienia nie zawsze musi oznaczać od razu kolejną ciążę!!! Piszę bo sama nie tak dawno szukałam rozpaczliwych informacji kiedy powinien się pojawić okres po skończeniu karmienia... i ta straszna obawa, że być może to kolejna ciąża... U mnie było tak, karmiłam do 6 miesiąca przy czym już te 2-3 ostatnie tygodnie to było karmienie tylko 2-3 razy na dobę... Jak już upłynął miesiąc po zakończeniu całkowitym karmienia, i dalej nie miałam okresu zaczęłam się niepokoić, zwłaszcza że co prawda stosowalismy z mężem prezerwatywy jako zabezpiecznie, ale pewnie wiecie jak to jest przed założenie "gumki" zawsze jakieś tam miziu, miziu było bez, dla pocieszenia ;)... dodatkowo 2 razy kochaliśmy się co prawda w sposób przerywany ale bez zabezpieczenia... więc jak widzicie szansa była... zdecydowałam że zrobię ten test ciążowy, myślałam że mi serce z nerwów wyskoczy przez gardło - wyszedł negatywnie, uspokoiło mnie to troche zatem, nie przejmując się tym wcale upłynął kolejny miesiąc... po 2,5 miesiąca dalej nie miałam okresu, zrobiłam ponownie test - wyszedł negatywnie- więc zdecydowalam że pójdę do lekarza... ten wypytywał czy nie jestem w stresie, czy nie zmienialam otoczenia itp. co mogłoby wpłynąć na zatrzymanie miesiączki, ale u mnie nic z tych rzeczy nie było... przebadał mnie, zrobił usg - potwierdził że nie jestem w ciąży i przepisał taki lek "luteinę" na wywołanie okresu, nie spieszyłam się z wykupywaniem, ale ciągły brak @ spowodował, że kupiłam i zaczęlam brać te tabletki przez 5 dni - dopochwowo, po nich po 2 tyg dostalam okres... CZYLI SUMARYCZNIE DOPIERO PO 3,5 MIESIĄCACH OD ZAKOŃCZENIA ZUPEŁNEGO KARMIENIA DOSTAŁAM OKRES I TO JESZCZE PRZEZ WYWOŁANIE... rozpisałam się, i mam nadzieję, że przyniesie to którejś czytającej gram otuchy, bo sama wiem jaka to była nerwówka... ciąża poród, karmienie, to taka rewolucja w organiźmie kobiety, że trzeba sporo czasu żeby wszystko się unormowało, więc głowa do góry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjkebhafkj
Ja karmiłam 8msc i po około miesiącu dostałam okres bez żadnego wywoływania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofelia27
karmie juz 17 miesiąc, pierwszy okres dostałam równo 8 miesiecy od porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojona19
witam. ja karmilam moja córeczkę przez rok i dwa miesiące. przestalam 5 miesięcy temu. i nadal nie mam okresu. jak długo jeszcze będę musiała czekać? proszę o jakąś radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc dziewczyny. Ja moje dzieciatko karmilam 16 miesiecy od 1,5 miesiaca nie karmie a okresu nie dostalam,dodam ze moje samopoczucie jest nienajlepsze bol kregoslupa ,nudnosci i czasami bol podbrzusza. Robilam dwa testy i wyszly ujemne. Czy ktoras z was tak miala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pół roku od odstawienia powinien okres sie pojawic-powyzej tego czasu do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella  86
U mnie okres pojawił się 2 tyg.po odstawieniu dziecka, nie brałam żadnych lekow na zatrzymanie pokarmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja karmie piersią, córka ma 7mc okres dostałam w trzecim miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam 1,5 miesiąca po skończeniu karmienia. Karmiłam 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pocieszylyscie mnie trochę ;-) już się zaczęłam martwić. Córkę musiałam odstawić jak miała 3 tyg, teraz ma 4 miesiące a ja dalej nie mam okresu i już zaczęłam się zastanawiać czy wszystko ok. Po starszej i po naturalnym porodzie karmiłam 18 miesięcy więc okres pojawił się jakiś miesiąc po wprowadzeniu pokarmów stałych i myślałam że to norma po zmniejszeniu i zakończeniu. Dzięki za dodanie otuchy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

wow, ja mam dziś równy miesiąc jak ostatni raz karmiłam, młoda ma 3 miesiące, dokładnie dziś 14 tygodni skończyła i okresu jak nie było tak nie ma, co dla mnie rewelacja 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×