Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajajaja

kosmetyki dla malenstwa-lista

Polecane posty

Gość ajajaja

Witam,czy oprócz rzeczy,które zaraz wypisze przychodzi Wam jeszcze cos,co koniecznie powinnam zakupic(albo co warto miec,aby maluch miał się dobrze?...)Bardzo prosze o wpisy wszystkie Mamy.Pozdrawiam seria pielęgnacyjna Bambino(ponoc johnson czesciej uczula):mydełko,oliwka,chusteczki wilgotne,sudocrem,spirytus,woda utleniona,wazelina,cos na obnizenie goraczki u malca,herbatka przeciw kolce. No własnie-czy cos jeszcze?.. Z tego co wiem puder,szampon,,ani krem nie są koniecznie potrzebne na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak od siebie
Cytuję: "cos na obnizenie goraczki u malca," - chyba noworodka sama nie będziesz leczyła? Nawet jeśli będzie miał goroczkę NALEŻY się skonsultować z pediatrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak od siebie
ta herbatka przeciw kolce - to chyba też zapas ze znacznym wyprzedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi położna powiedziała,ze najpierw się podaje coś na obniżenie gorączki a potem jedzie do lekarza więc to bardzo mądre że chcesz miec coś na gorączkę w swojej apteczce,sudocrem też rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmy
polecam serie pielegnacyjna BABYDREAM - w rossmanie. naturalne kosmetyki bez sztucznych barwnikow!!! dla maluszkow !! dla mam w ciązy tez znajdziesz !! polecam bo bardzo dobre. Poza tym, bubchen - nie wszystkie, ale wiekszosc kosmetykow, niemieckie, bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
Mnie równiez powiedziano,ze nalezy zawsze miec np Panadol na obnizenie temp(nigdy niewiesz kiedy dziecko moze dostac gorączki,a np w nocy,kiedy jest podwyzszona delikatnie podanie dwóch,trzech kropli Panadolu jest jak najbardziej zalecane).,ponad to wode utleniona to w apteczce chyba kazdy powinien posiadac..Tak samo,jak i plasterki,a juz zwsłaszcza wówczas,gdy ma się w domu malenkie dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mając sudocrem to nie potrzebny Tobie puder :) a krem,to zalerzy o jakim mówisz- jeśli idziesz teraz na spacer z maleństwem to koniecznie trzeba wykremowac dobrze cała buzie :) a w lecie tez się przyda by dzidzi nie pobarzyc słońcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witra
jeżeli chodzi o coś na gorączkę to mądrze moga to byc też czopki paracetamol dla niemowląt jaeżeli chodzi o kosmetyki to polecam powściągliwość jak najmniej, do kąpania mydełko bambino, a póxniej do ciałka parafina, do pupy sudocrem, krem na spacery też polecam serię oilatum i balneum, ale to jak maleństwo bedzoe ciut starsze a najwiekszą rewelacja jest krem robiony w aptece, poproś pediatre o receptę mój ulubiony przepis rp. Vaselini albi eucerini parafini liq aq. dest aa ad 100,0 pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witra
aha 100 gram kosztuje 5 zł i można smarować całe ciałko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam emulsję do kąpieli Oilatum, maść bepanthen, krem Nivea do buziki na wyjście z domu. Na gorączkę położna poleciła mi viburcol. Wodę koperkową i herbatkę Hippa ułatwiajającą trawienie. Kropelki esputicon też na brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Penaten
O Penatenie nie mówiliście!!!! a to istne cudo! pod różnymi postaciami: płyn do kpieli, krem na odparzenia i pielęgmacyjny do całego ciała; oliwka i mydełko! Polecam, nawet dla alergika! :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przydadzą się patyczki do uszu (ale używane do pielęgnacji kikuta pępowiny) i gencjana (w tym samym celu). W przypadku potówek: nadmanganian potasu; polecam też Bepanthen- dobry zarówno dla dziecka (np. do smarowania pupy), jak i dla mamy (jeśli będziesz karmic piersią to jest rewelacyjny przy pielęgnowaniu \"wymęczonych\" sutków). Na kolki może byc np. Bobotic w kropelkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajaja
Wielkie dzięki Dziewczynki,piszcie,jesli jeszcze cos Wam wpadnie do głowy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poodbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wielkiej nagonki nie jest potrzebna aż tak duża ilość kosmetyków. Najważniejsze to balsam do ciała, płyn do kąpania i krem przeciw odparzeniom. Jeżeli jest sezon zimowy to na pewno krem nawilżający. Wszystkie te produkty znajdziecie na www.cozacena.pl w bardzo niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam zakupić oliwkę firmy Johnson's Baby - moim zdaniem produkuje ona najlepsze rzeczy dla dzieci :) Mamy też szampon i jest niesamowity. Wspomniana oliwka to - http://www.johnsonsbaby.com.pl/johnsons-baby-%C5%82agodna-oliwka - bardzo delikatna, w sam raz nawet dla najmłodszych. Wydaje mi się, że szampon świetnie będzie się z nią współgrał. Wiadomo, że jeśli mamy więcej produktów jednej firmy - to lepiej na tym wyjdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wypad ze spamem tego GÓOOWNA!!! :O NIkt przy zdrowych zmysłach nie będzie pchał na skórę dziecka tego szajsu napakowanego parafiną!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwie się że w polscw o tym się nie mówi ale babka w stanach wygrała w sadzie z johnson&johson oskarzajac ich o skladniki , które aktywowaly raka u jej dziecka. Dostała ogromne odszkodowanie. J&j to na serio słaba firma, trzeba być wyjątkowym ignorantem żeby smarować tym malucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja będę mieć 3 dziecko i pwoiem wam, ze wlasciwie wszytski kosmetyki które wymienilyscie to straszne chem gowno :( Ja kupuje tylko krem do pupy sudokrem i olejek z migdalow który będzie sluzyc za oliwke ( jeśli będzie potrzeba natłuszczania skory bo przy 2 starszych corkach nie było takiej potrzeby) ewentualnie jakies mydlo którym będę myc tylko pupe a reszte ciala lacznie z glowka tylko czysta woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a sudocrem to niby nie goowno? od kiedy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×