Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kremy, ...do kąpieli kosmetyki dla niemowląt, problem

Polecane posty

Gość gość

Moja prawie 4,5 m córka ma problem ze skórą. Lekarz nie stwierdził żadnej alergii. I ja sama sądzę, że te zmiany skórne, wypryski na twarzy, obtarcia na skórze nóg dotyczą wkładania wszystkiego do buzi i ciągłego obracania się i pełzania. Smaruję córce twarz oilatum efekty są ale jakieś mizerne. Z twarzy schodzi skóra i robi się miejscami taka twarda. Dodatkowo te kroski. Przemywam często twarz wodą. Zauważyłam, że po kąpieli w emolium skóra przynajmniej na ciele poprawiła się. Wcześniej nie używałam tego do kąpieli. Co polecacie na takie od brudu krostki na twarzy? Czy emolium jest lepsze od oilatum? I co warto kupić z bazy emolium? jakiś krem? balsam? płyn ? A może jakieś inne sposoby? Z góry dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może jakaś k***** na tym forum odpowie autorce? A nie głupie gęsi piszą tylko o zdradach, zakupach i o gó wnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze. oillan byl dla mojego syna najlepszy nawet jak mial problemy ze skora. Jesli sie skonczyl i czekalam na transport - to mylam synka tylko w wodzie z oliwka. Nie bylo ze skora zadnego problemu pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta89
mojej corce pomogly kremy do twarzy laroche koszt to okolo 30 zl ale kilka razy posmarowalam i do tej pory nie ma.problemow z twarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używałam olejku kokosowego. Tak doradziła mi pediatra. Naturalny i nawet jak coś zje to nic się nie dzieje. U mnie nie pomógł. Ale piszę o tym sposobie bo u kuzynki sprawdził się rewelacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciocia do kąpieli swojego synka, a ma wrażliwą skórę używa płynu do ciała Atoperal i bardzo jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srali85, przestań SPAMOWAĆ tym szajsem!!! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×