Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Torebka+w+paski

Który rowerek trójkołowy dla dziecka?

Polecane posty

Gość Torebka+w+paski
wiesz my mieliśmy ten z ostatniego linku różowy (wiewi órka albo to kot byl ) w ogóle sie nie sprawdził ciężko to prowadzić bylo bo mała skręcała swoje a ja swoje i sie z nia siłowałam przerobienie na kołyske zajmuje sporo czasu dziecko nie potrafi nim pedalować ( dodam że moja ma teraz prawie 3 latka jeździ już na rowerku 16" a na tym nie umie ) a i mi sie wydaje że najlepiej kupic dzieciaczkowi rowerek jak ma około 2 latek coś np. takiego http://allegro.pl/rowerek-bmx-12-koszyk-lusterko-niebieski-metalik-i2255663191.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdhfjgf
http://allegro.pl/smoby-trojkolowy-rowerek-be-fun-mixte-gratis-cars-i2259914683.html My mieliśmy taki tylko różowy i sprawdził się idealnie. Te które pokazałaś są strasznie wywrotne i nie da się ich prowadzić, wiem bo kilku znajomych je kupiło i nikt nie był zadowolony. A na tym który pokazałam córka jeździła od 1,5 roku prawie do 3 lat bo później już kupiliśmy normalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaaajjj
Przedostatni bo nie dośc że uroczy jak dla dziewczynki to widac że ma conajmiej trzy różne przyciski zapewne z melodiami(dzieci to uwielbiaja) A pozatym ma kosz z tyłu i z przodu można ze sobą zabrac dużo zabawek np.zestaw do piaskownicy a z przodu picie chusteczki Praktyczny ten przedostatni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaaajjj
No i ma siedzisko bezpieczne,wygodne i mięciutkie)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torebka-w-paski
zalezy mi zeby rowerek mil podnozki, moje dziecko ma 14 miesiecy wiec jezdzic samo narazie nie bedzie, musi gdzies te nozki trzymac, sama nie wiem juz czy w ogole go kupowac.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torebka-w-paski
Gloria, kurde ale te kolory.. niebieski, zielony i rozowy. ":) podoba mi sie kolor np. fiolet z rozem i niebieskim, juz o niebo lepiej prawdA? musze sie zastanowic czy w ogole oplaca mi sie go kupowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ten przedostatni, to jest MASAKRA nie polecam, najpierw probem ze zlozeniem - 6godzin w dwie osoby taka instrukcja jest do niego, zreszta zobacz czy w kommentarzach tego nie ma. pózniej melodyjki - tragedia, bardzo głosne BARDZO! i fałszujace, wyjelam baterie. rowerek starcza na krótko, jezeli chodzi o podstawke na nogi, bo dziecko troszeczke podrosnie i trzyma kolana pod broda. kolyska beznadzieja buja sie troche w tyl, w przód raczej nie. nie , nie i jeszcze raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torebka-w-paski
No wlasnie zastanawiam sie, czy w ogole taki rowerek nam posluzy, czy to nie bedzie kolejny zbedny wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze u mnie byl, teraz chcialam na lato kupic taki wiekszy troche, córka bedzie miala w lato 2,5 roku ale nie zdecyduje sie jednak bo mysle ze sobie nie poradzi z pedalowaniem a znowu wszedzie ja pchac i kierowac tym rowerkiem... nie, juz mi sie odechciewa jak pomysle o tym który kupilam wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny, ładny i porządny rowerek dla dziecka zamawiałem poprzez stronę www.natargu.pl. Synek ma radochę i w zasadzie w każdej wolneh chwili ćwiczy się na kolaża ;) Co do samego sklepu to świetnie zaopatrzony, można dobrać sprzęt dla dziecka niemal w każdym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam rowerki na stronie www.gustownezakupy.pl bardzo fajne rowerki i przystępne cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam dla dziecka rowerek na www.bikershop.pl nie drogie mają a bardzo porządne i śliczne wzory do wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lionelo ma porzadne rowerki dla dzieci, w każdym razie myśmy kupili już parę miesięcy temu naszym dzieciakom i mimo że – i synek i córka jakoś super o rowery nie dbają, wręcz przeciwnie używają bez litości to jak na razie nic im się nie udało zniszczyć tka naprawdę, poza paroma rysami na ramie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, jest taka marka jak Lionelo, nie jest to chiński producent (mają biuro w NL i PL). Mają różne akcesoria dedykowane i zaprojektowane dla małych dzieci w tym właśnie rowerki (tu są zdjęcia i dane techniczne -lionelo.com/product_category/rowerki-i-pojazdy). Długą gwarancję daję na swoje wyroby bo aż 5 lat i faktycznie ten rowerek Fin plus co kupiliśmy od nich robi wrażenie niezniszczalnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornela83
Ja synkowi bardzo dobry rowerek zamówiłam na stronie krainadziecka.net.pl. Powiem Ci że za niecałe 200 zł udało mi się kupić ten rowerek, więc nie uważam ze to jakoś dużo jest, a Stasiowi bardzo się podoba ten model, który wybrałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga na firmę kidsee oraz rowerki trójkołowe!!!!! rowerek zepsuł się po 2 miesiącach sporadycznego użytkowania (o czym świadczyły niewielkie ślady użytkowania rowerka). Przy rowerkach pisze, że okres reklamacji to 12 miesięcy - natmoiast w regulaminie jest napisane że sklep gwarancji nie udziela - tylko korzysta z gwarancji producenta. Producentem jest firma z Chin, (takie same rowerki są na aliepxress), a kart gwarancyjnych nie dołączają do zakupu ponieważ jak wiadomo chińskie firmy nie udzielają gwarancji (wolą oddawać pieniądze ponieważ nie opłaca się się wysyłać ani odsyłać rowerków na wymianę). Poprosiłam o naprawę rowerka ponieważ zależało nam na tym, aby dziecko miało czym jeździć na długie spacery. Sklep reklamacji oczywiście nie uznał twierdząc, że mechanizm kierowania zepsuł się przez niewłaściwe użytkowanie rowerka - typowe stwierdzenie dla tego typu instytucji. W odpowiedzi na pismo od rzecznika praw konsumenta sklep napisał, że oprócz zepsutego mechanizmu został zepsuty mechanizm składania rowerka oraz ślady eksploatacji rowerka są bardzo duże - zaznaczam, że we wcześniejszej korespondencji mailowej ze mną sklep nie stwierdził ani zepsutego przycisku ani dużych śladów eksploatacji (pisałam do sklepu, że widzą po śladach użytkowania, że rowerek był bardzo mało używany - sklep nie zaprzeczył). Podejrzewam, że rowerek celowo został popsuty przez sklep. Przycisk składania odpowiada za rozkładanie kół więc dziecko nie będzie teraz mogło korzystać z rowerka nawet samodzielnie. Przycisk działał poprawnie oraz nie mógł zostać uszkodzony w transporcie ponieważ rowerek był bardzo dobrze zabezpieczony i zapakowany. Dodatkowo pojawiły się problemy z odbiorem rowerka - oczywiście sklep stwierdził, że na swój koszt rowerka odsyłać nie zamierzją. Zamówiłam kuriera pod adres, na który rowerek został wysłany uprzednio. Nikt nie powiadomił mnie, że rowerek należy odebrać z innej ulicy. Celowo sprzedawca utrudnia odbiór rowerka. Przestrzegam przez zakupem czegokolwiek z tego sklepu oraz przed nierzetelnym sprzedawcą. Zamawiam wiele rzeczy przez internet i nigdy nie spotkałam się z tym, żeby jakikolwiek sprzedawca nie uznał reklamacj po 3 miesiącach od zakupu - zwłaszcza wszelkiego rodzajów sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Jaki rowerek polecacie dla 8+,  zależy mi na rozkładanym oparciu coś na zasadzie małej spacerówki. Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×