Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana mamuśka

Łysieję po porodzie , dosłownie masakra !! Co robić !!??

Polecane posty

Gość załamana mamuśka

Witam ! Jestem zrozpaczona, przed porodem byłam posiadaczką burzy ciemnych włosach. Jestem 3 mies. po porodzie i dosłownie zostało mi z tej burzy włosow może połowa :( Każde mycie włosow to dla mnie stres, bo wtedy widzę jak bardzo mi te włosy wypadaja, na sitku i zostaja mi w dłoniach kosmyki . Jestem po prostu załamana. Stosuję szampon i maskę WAX do wypadajacych wlosow, olejek kokosowy i rycynowy i nic to nie daje , juz nie wiem co mam robic , czy to sie kiedys skonczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhjuhjn
kup szampon przeciw wypadaniu włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j mialam
to jest normalne, niektore kobiety w wiekszy inne w miejszym stopniu to maja ale kazda przez to przechodzi idz do apteki niech ci dadza cos od wlosow, maseczke jakas, ja taka stosowalam ale nazy nie pamietam :O bo to dawno bylo a i bierz caly czas witaminki te ktore bralas w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama to samo...Niestety te wlosy ktore maja wypasc po ciazy ,wypadna..:/ trzeba lykac witaminy i mikroelementy..Jesli nie karmisz polecam skrzyp..Glowe nacieraj kawa czarna bez fusow albo szamponami z tauryna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhjuhjn
napisała ,ze stosuje szampon , ale jaki ???? Musi kupic specjalny przeciwko wypadaniu Autorko, to się często zadrza po porodzie , w sumie to chyba prawie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j mialam
wlasnie WAX :) u mnie mniwj wiecej po 1,5 roku od porodu wlosy wrocily do normalnego stanu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ...góry .......hej
u mnie to samo , nie jesteś sama też walczę o swoje włosy : biorę witaminy , obcięłam się na krótko , stosuje różnorakie odżywki teraz z Dermiki i dupa efektu zero nie wiem co mam robić dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhjuhjn
majówczka 09 kawa działa ? Pierwsze słysze Napisz jak to się robi , jak stosować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezes fanclubu głupiej jagody
mialam identycznie , kupiłam szampon vichy czrwony na wypadnie włosówi ustało ! Normalnie byłam w szoku , a włosy wychodziły mi garściami , jak spłukiwałam pod prysznicem , to w ręku mi zostawała garsc włosów, zaczęły odrastac i miałam taki małe kędziorki przy grzywce, ale to juz lepsze niż łysienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurnikova
Widzisz jednak nie warto wierzyć reklamom! Też tak miałam autorko, tylko ze nie po porodzie....ale zwyczajnie! Też brałam różnego rodzaju witaminy które podobno strasznie pomagają i nadają włosom blasku ;/ tak samo było z szmponami różnego rodzaju- nic nie pomaga;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhjuhjn
kup dermene, mi pomogła majóweczka 09 napisz cos o tej kawie , please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak miałam! super grube włosy a po porodzie wypadające całymi garściami:o używam szamponu radical do wypadających włosów i codziennie łykam skrzypovitę. do tego skróciłam włosy o połowę i w 5 miesiącu po porodzie jest już ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, kupcie odzywkę -PLACENTA-na porost, mnie pomogła , po karmieniu katastrofa a nie włosy.To jest w szklanych ampułkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana mamuśka
Napisałam, że używam szamponu do włosow słabych i wypadajacych i maske z tej samej serii , ale nic to nie dało. Z tym nacieraniem kawą nie słyszałam, możesz coś więcej napisać ? Karmię jeszcze piersią. Czy w takim razie mogę sobie brać np. Skrzypovitę albo Capivit piękne włosy, czy nie za bardzo ? Kurcze, wiedzialam ze po porodzie wypadaja wlosy, ale te ilości wypadajacych wlosow mnie przerazaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szampon dermena
+maseczka ze startej rzepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie ja mialam to samo :P Niestey tak bedzi do jakiegos 7 mies po porodzie ale nie martw sie nie wyleca Ci wszystkie wlosy. Po tym czasie zaczna same odrastac . Radze wtedy kupic odzywke do wlosow o nazwie PLACENTA HP, niestety droga bo okolo 130zl za 12 ampulek. Ale uwierz sa warte tej ceny, wlosy po niej wygladaja super, blyszczace , grube, po prostu szal :D Ale zaczniej je uzywac dopiero jak minie okres kiedy najbardziej wlosy beda wypadac, bo co ma wypasc to i tak wypadnie nic na to nie poradzisz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co wy piszecie...
mnie w ciązy włosy się ładniejsze zrobiły - paznokcie z resztą też i szybciej rosły.. po porodzie też nic się z nimi nie stało... pierwsze słysze że to norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Niestety miałam ten sam problem i az mam przeswity wkoncu wybrałam sie do lekarza i przpeisał mi spirytus do wcierania do włosów plus jakies witaminy .I tak niestety było pół roku od porodu .I tez obciełam włosy zeby troche odzyły.A nowe pewnie ci odrona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhjuhjn
bunia 88 napisz cos wiecej o tym spirytusie , jaki miał być , kosmetyczny z apteki czy ten co sie wóde z niego robi ? ilo procentowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana mamuśka
Jak macie jeszcze jakies sprawdzone sposoby to piszcie, chętnie przeczytam o sposobach z kawą i spirytusem, napiszcie coś więcej, dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nhjuhjn
no własnie pytam o ta kawe i spirytus ,ale zadna nie odpisuje Moze wystarczy zaparzyc czarną kawę , odlać fusy i wcierać ? Chociaz dotąd nic nie słyszałam o kawie Co do spirytusu to tez kiedyś słyszałam ,ze ludzie wcierali Wiem ,ze mozna tez wcierać witamine B6 w ampułce ,ale to trzeba załatwić u lekarza ( chyba B6 lub jakaś inna B...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana mamuśka
Zęby mam w bardzo dobrym stanie, podczas ciązy rownież odwiedzalam regularnie stomatologa. Gdybym miala problem z zebami, to założyłabym adekwatny topik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem fryzjerka... Czarna kawa bez fusow ,po kazdym myciu wcierac w glowe potrzymac 10-15 min na wlosach ,splukac..Kofeina(tauryna) wzmacnia cebulki powodujac ze nie wypadaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to jest :o organizm pobiera wapn raz z zębów, włosów lub kości na Ciebie padło ze z włosów :o masz zakola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] do jagody No to, dziewczyny, przepłaciłaś... Placenta w ampułkach! " Nie bylabym taka pewna. Kiedys kupilam blyszczyka na allegro mial byc oryginalny lancome juicy tubes a to jakies chinskie badziewie udajce oryginal. Powiedzialm sobie - nigdy wiecej kupowania drogich kosmetykow w interbnecie. Podbno 90% takiech kosmetykow w necie jest podrobionych . wiec ... nie masz racji !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I u m nie było podobnie. Garść włosów przy każdym myciu, tj. co drugi dzień. Ja jakoś nic z tym nie robiłam, wcześniej moje włosy raczej do tych gęściejszych należały więc stwierdziłam że jakiś zapas jeszcze jest :) Moje maleństwo ma 13 m-cy, a moje włosy wyglądają jak dawniej. Nawet grzywkę sobie musiałam zafundować bo odrastające włosy tak z przodu były widoczne. Pewnie więc i tobie odrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×