Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam wrazenie ze nigdy nie urodze

Polecane posty

Gość gość

Za kilkanascie dni mam termin. I zero objawow. Cisza. Nawet przepowiadajacych nie mam. Juz mam dosc. Ta niepewnosc, troska o dziecko czy wszystko ok, niecierpliwosc. Lzej by mi bylo gdyby byly jakies symptomy typu obnizenie brzucha, czy czop sluzowy. Niechce spedzic swiat na porodowce! Wkurza mnie to niesamowicie. No chyba ze urodze w godzine po spektakularnym odplynieciu wod w sklepie miesnym...:( Mam dosc. Nie moge spac, nie moge sie nicz zajac ani ani skupic na filmie czy ksiazce. Jestem zla i zestresowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazda z nas to przezywala :) no moze oprocz tych ktore mialy planowe cc. Wiem co czujesz i ze jest ci ciezko. Wiem tez ze jak ci powiem ze jeszcze tylko troszke cierpliwosci i bedzie final to wcale cie to na duchu nie podniesie. Wiec powtorze - miliony kobiet tak maja, nie jestes sama! Kiedys w koncu urodzisz, przeciez gorą nie wyjdzie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też to przezywałam. Urodziłam dopiero w dniu terminu. Tak mi sie dluzylo a teraz tak leci...za kilka dni synek skończy pół roku. Wytrzymasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wytrzymam nie mam wyjscia. Gdyby chociaz maly symptom sie pojawil...czop sluzowy czy biegunka. Niewiem jak przetrwac te dni. Ile mozna chodzis na spaceryvz psem czy sprzatac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My rodziliśmy dwa tygodnie po terminie. Ginekolog zalecił nam mierzenie kilka razy dziennie uchem męża tętno płodu dzidziusia. Gdyby było co nie tak mam się położyć i głębiej oddychać całkowicie się wyluzować. Nam bo mąż jest zawsze przy każdym badaniu cipki i wspierał porody. Mam do takiej obecności w szpitalu Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21. Są tępepartnerki co wwstydzą się partnera a intymność mają wyłącznie z ginekologiem. Obecność partnera pomaga wiele nawet przed takim badaniem jak to. ...Badanie u ginekologa: Lekarz rozpiął rozporek - poranny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na kiedy dokładnie masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na 17 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jest opcja, że spędzisz święta w szpitalu. Ja urodziłam równy tydzień po terminie, więc gdybym miala taki termin jak ty to w wigilię byłabym na porodówce. Coś ci powiem - czytałam, że ananas może ruszyc akcje porodową i kupiłam go gdy byłam 5 dni po terminie. Zjadłam całego i faktycznie zaczęły się dość regularne skurcze, ale po trzech godzinach ustały. Młody urodził się za dwa dni. Może u ciebie zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pedze.po ananasa. Lidl do 21 :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na przyspieszenie porodu najlepszy jest seks z finałem w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam z kim bo facet w pracy i bedzie dopiero jutro wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wyznaczona cc na 21 grudnia i jak wszystko pójdzie zgodnie z planem, wyjde na Wigilię. I ja tez juz bym chciała mieć to wszystko za sobą, ale co zrobić...Ty przynajmniej możesz sobie męża pouzywac :-) a ja embargo przez cały okres ciąży. NIC a NIC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi polozna zalecila masowanie piersi i właśnie seks zeby przyspieszyc bo bylam juz tydzien po terminie i bardzo balam sie kroplowki na wywołanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież masz jeszcze dobre dwa tygodnie do terminu? Ja dwa tygodnie przed też nic kompletnie nie czułam. Dopiero gdzieś 3 dni przed zaczęła mnie boleć miednica, zaczęły się bóle brzucha jak na okres itd, wcześniej nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie z godzine czy dwie temu stwardnial i postawil mi sie brzuch. Na gorze. Bylo to chwilowe ale konkretne. Takie delikatne klucie. Czy przed porodem macica sie tak stawia? :) bo czytam ze tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu zrozum się, że ostateczny termin to 2 tygodnie po planowanym terminie, a nie on sam! Wtedy dopiero, gdy inne rzeczy zawodzą, robią cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka bzdura z tym seksem! A przez całą ciążę nie uprawiacie seksu? Ja kochałam się min co 2 dzień i...urodziłam w 42 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak nie moglam sie doczekac by bylo po wszystkim,a dzisiaj corka ma 24 lata,smieszne jestescie,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie Miałam żadnych objawów Aż tu nagle 10 dni przed terminem niespodziewanie odeszły mi wody i po 8godz dziecko się urodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czemu ci sie tak spieszy? Wiesz, ze dla dziecka im dluzej jest w brzuchu tym lepiej? Oczywiscie nie mowieo jakichs ekstremalnych sytuacjach typu przenoszone 10 dni, ale Ty ledwo co masz pewnie ciaze donoszona o ile w ogole :o Ja mam termin na 24 grudnia i mam nadzieje, ze na razie nic nie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie miałam żadnych symptomów. Poród skończył się cc dwa dni po terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzisz. Masz jeszcze czas. Wyspij sie na zapas;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak można uprawiać seks w ciąży zaawansowanej ? ja pier.... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×