Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mama z Tarnowa?

Polecane posty

Gość gość

Czy sa tu jakies dziewczyny/ mamy z Tarnowa? Szukam pomocnej opinii gdzie rodzić, gdzie do pediatry zapisać dziecko. Może któras z Was jest z Tarnowa bo ja niedawno się tutaj przeprowadziłam i jestem troszkę w tym miejscu zagubiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no witam, jestem z Tarnowa, rodziłam w szpitalu Szczeklika, super opieka,pomoc itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama również Tarnów
Gdzie chodzisz do lekarza teraz w ciąży? Do lekarza szpitalnego? Przeważnie rodzi się tam gdzie lekarz a lekarza wybiera tam gdzie dobrze rodzic i kolko się zamyka :-) ja Stary szpital odradzam ale jak wszystko ok w ciąży to chyba lepszy niż Łukasza...sama nie wiem. Teraz dużo dziewczyn chodzi do doktora Kowalewskiego i rodzi w Tuchówie. Co do pediatry na bank przychodnie na Długiej odradzam mimo, że są tam dwie fajne lekarki to jako przychodnia porażka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama również Tarnów
Jeżeli są problemy w ciąży jakiekolwiek czy ciążą czy mama uciekałabym z tego miasta rodzic do Krakowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hey jestem pacjentka dr Kowalewskiego rodziłam w grudniu w Tuchowie polcam w 100% !!! sto razy lepiej niz tarnów.jak sie cos dzieje to nie czekaja a lekarz cudo przyjechał do porodu był cały czas polecam!!!a do pediatry chodzimy do przychodni na Wałowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzilam w Dabrowie Tarnowskiej bo tam pracuje moj gin Piotr Kras. Personel mily ale warunki kiepskie. Pediatre polecam z Walowej- Malgorzata Marsy Kurcab, przemila kobieta z duza wiedza. Zawsze zaangazowana, cierpliwa i zawsze ma czas porozmawiac. Mieszkam na obrzezach miasta ale jezdze do niej z corka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodziłam do dr Kacalskiego, różne opinie, ale prowadził moje dwie ciąże i było ok. Popieram wpis o Szczekliku jest po remoncie i cały oddział wyglądda super. Rodziłam w grudniu 2013 i położne cudowne, wspaniała opieka lekarki, mój był na wczasach. Jedyny minus to wredne panie na noworodkach. Leżałam 6 dni i poznałam chyba wszystkie, może ze dwie były ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szpital w Dąbrowie na ginekologii zatrzymał się na latach 70 tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rodziłam w ,,starym" szpitalu, polecam jest ok, a do lekarza chodziłam i chodzę na rejon IV, dr Latała. Dr Marsy też tam przyjmowała i moge ją śmiało polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ludzie tylko nie on
Kacalski!!!! Było ok bo miałaś dobre ciąże! Moja koleżanka jedna straciła przez niego jedno z bliźniat, drugie kaleką do końca życia! Głośna sprawa w Angorze! Druga mało nie straciła ciąży! Była 2 tygodnie na oddziale słowem się do niej nie odezwal! Przez weekend kiedy go nie było nagle jej stan się pogorszyl wrócił w poniedziałek olał i wypisal ja do domu, wróciła z krwotokiem ledwo się udało uratować ja i dziecko, mimo że miała później pół roku tulania po lekarzach dziecko miało silna anemię i przetaczana krew... Zobaczcie sobie jego opinie na znany lekarz. Co z tego jak lokalowo warunki lepsze.. Dąbrowa ok miły personel tylko warunki znów faktycznie.. Ciekawa jestem jak Tuchow chociaż ja juz mam wybrany szpital ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj też w życiu nie poszłabym
Kacalski to kasiarz! W d***e ma pacjentki! Wizyta to śmiechy i mydlenie oczu! Pod koniec olewa jedzie na szkolenie ba!! Ja jak rodziłam to mu się nie chciało d**y z drugiego oddziału ruszyć mimo, że miałam duże komplikacje pomogli inni lekarze w kilka minut sami podjęli decyzję o cc!! Przyszedł po dwóch dniach nawet nie wiedząc jak poród zrobił oczy jak się dowiedział, że dwa tygodnie będę leżeć po porodzie :-/ nie daj***adań o glukozę musiałam prosić mimo, że moja mama ma cukrzycę a przecież to płatne badania! Za wszystko płaciłam w sumie a prosić musiałam jak na nfz. Różnice widzę jak byłam niedawno w drugiej ciąży u cudownego lekarza! Każdy drobiazg sprawdzał nic nie bagatelizowal sam robił mi cesarke mimo ordynatury! Kacalski to naprawdę nic specjalnego! Zresztą faktycznie opinie na znany lekarz coraz gorsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w czym tkwi ,,sukces" i pełna poczekalnia jak przyjmuje? ciężko zapisać się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama również Tarnów
Jest ordynatorem i wszystkie głupie gąski w tym ja idą i myślą, że pójdą do takiego i maja cudowny poród zapewniony. Opcja druga miały idealna ciążę i chodząc do niego nie miały złych wspomnień. Ps: nikt mnie wcale lepiej nie traktował z tego powodu, że byłam jego pacjentka. Dr Smida czy Dr Kotecki zaglądał do swoich pacjentek! Ba nawet lekarze z nfz do swoich pacjentek zaglądali! Ja jedyna leżałam i czekałam na koniec świata! Jakoś się tak zdarzyło, że byłam jego jedyną pacjentka na oddziale dopiero przy porodzie spotkałam jego pacjentke ale jest to osoba znana w Tarnowie i może dlatego kolo niej skakal po porodzie już śmiał się żartował u mnie tak było tylko w gabinecie. Ps co to znaczy ciężko się dostać ile się do niego teraz czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama również Tarnów
Tak swoją drogą są średni lekarze z tego miasta i tez u nich tłok :-) nie są mili itd a ludzie tam chodzą, jeden woli ogórki drugi ogrodnika córki tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z czystym sumieniem polecam dr Smidę, przyjmuje chyba już tylko prywatnie, ale pracuje na "starym" szpitalu - jak już ktoś napisał, dba o swoje pacjentki, jak rodziłam to 2 razy dzwoniła na blok porodowy zapytać, jak postępuje poród, potem odwiedziła mnie na sali. Jako lekarz jest naprawdę dokładna, nie bierze dużo za wizytę (60 zł, z dużym usg 100 zł, ale nawet na wizycie za 60 zł zawsze robi krótkie usg, żeby sprawdzić czy wszystko ok). Jedyny minus to dłuuugie oczekiwanie w kolejce, ale naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama też Tarnów
Doktor Smida jest super ja nie byłam jej pacjentka a zaglądała do mnie codziennie! Obok mnie była kobieta do planowanej cc była u niej kilka razy w ciągu jednego dnia rozmawiały długo. Naprawdę fajna kobieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna cena faktycznie
To faktycznie niedużo bierze i przez to ma też multum pacjentek, chociaż są w Tarnowie i tacy którzy biorą 200 i tez zapisać się mega ciężko i długo się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dwa razy rodziłam na starym , opieka przy porodzie ok . już na oddziele noworodków niektóre mamy narzekaly na personel , była jena zmiana z samymi zolzami . jeden minus to to że ciężko o znieczulenie , nawet jak sie chce zaplacic . dużo pozytywnych opini slyszalam o szpitalu w tuchowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem autorko czy ten topik ci coś da, bo ile ludzi tyle opinii. Ja rodziłam "na nowym szpitalu" i jestem bardzo zadowolona, ale dużo rzeczy w życiu wynika też z przypadku. Mi akurat sie trafiła elegancka sala rodzinna zupełnie za darmo ale to dlatego że akurat nikt inny w tym czasie nie rodził. Obsługa też była bardzo miła. A nie dawałam nikomu "w łape"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego doświadczenia wynika ze najważniejsze to dobra położna! Mam zamiar rodzic w Nowym i wcześniej umówić się z któraś położna na poród. Wcześniej rodziłam w Roztoce ale teraz się tam pozmieniało, wiec drugi raz nie wybiorę. Acha jeśli myślisz o zzo to pamiętaj ze w Starym Szpitalu w ogóle nie ma takiej opcji. W Nowym jest, bezpłatnie, ale z podawaniem na życzenie bywa różnie. A i jeszcze jedno. W Nowym jest już dostępna opcja porodu w wannie. Ja pierwsze rodziłam w wodzie i bardzo polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Magdalena Duda-Wiewiórka.Obecnie pracuje na starym szpitalu. ;)Super kobieta,indywidualnie traktuje każdą pacjentke,pomocna we wszystkim.Chodziłam do niej całą ciąże i byłam naprawdę zadowolona i spokojna o maleństwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×