Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy na styczen 2017

Polecane posty

Gość gość

Witajcie wiem ze jeszcze troche czasu jest. U mnie dwa tygodnie czekania i bedzie jasne. Pozdrawiam i licze ze sie nas troche pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze przez kilka dobrych dni jest testowanie na grudzień :-P wiem bo sama czekam. Dopiero dzieci poczęte od 9 kwietnia będą miały datę na 1 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
no ja może będę tą co pocznie po 9 :) zobaczymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy ja napisalam ze teraz testuje? minely mi plodne i za ok 2 tyg sie okaze i to bedzie juz poczatek stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aifoz
gosciu autorko daj sobie jakas ksywe bo bede wiedziała ze to Ty. Ja tez tak około 27 bede testować. A Ty dokładnie kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosem
Hej. Jestem z wami :-) Owulacje miałam 12.04 a testować będę 25.04. Staramy się 8 miesięcy o potomka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talulah
W sobote no najpozniej w niedziele z ranca zatestuje Z moich wyliczen byl by ok 6 stycznia Jest nas tu wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clear blue
witam termin @ na 28.04 niczego nie planowalam, ale...od poniedzialku -koszmarne bole,szczypanie brodawek -sa jak wentyle od stara -nudnosci -zawroty -pobolewanie,ciagniecie,klucie podbrzusza -sennosc, sennosc, wielkie zmeczenie dzis tak dla picu nasikalam na test-negatyw mam 3 testy w szafce i chyba bede robic test co 2 dni wczoraj lekkie plamienie, dzis slad krwi po stosunku gdyby nie okropne bole piersi do glowy by mi nie przyszlo kupowac testy dla Was powodzenia i dwoch kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clear blue
czyli testujemy wszystkie kolo 27 kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talulah
Witajcie dzis rano robilam test z porannego pierwszego moczu i druga kreska bardzo blada taki cien pojawila sie ale nie odrazu dopiero po 2 min i nie wiem co o tym myslec :/ okresu brak poki co, a powinien byc niby w piatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Moge sie dolaczyc?☺termin mam na 26.12.2016. Testowalam kilka dni temu i obecnie jestem w 6tc. Z objawow to tylko bol piersi. Wczesniej bolal mnie delikatnie brzuch jak na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Talulah - jesli druga kreseczka pokazala sie juz po 2 minutach to wynik jak najbardziej wazny:) Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu jak masz termin na grudzien to pisz w grudniowkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkaa28
Chyba jestem pierwsza :D 02.01.2017 <3 Pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, mogę do was dołączyć? Niedługo stuknie mi 26 lat, staraliśmy się luty, marzec, a w kwietniu chyba coś się wykluło. W dniu spodziewanej miesiączki dwie kreski na teście, chociaż jedna blada. Dziś mam wyniki beta hcg z krwi. Ściskam wszystkie i powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talulah
Powtorzylam dzis test i jest druga odrazu :) strasznie sie ciesze, bedzie jakos na poczatek stycznia czyli rownie dobrze moze byc i grudzien 2016 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna25WM
Talulah, gratulacje :-) Ja testuję na początku maja i mam mega nadzieję na II kreseczki- termin byłby na 13 stycznia :-) powodzenia wszystkim testującym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clear blue
gratuluje 3 zafasolkowanym :) kochane jak sie czujecie? jakie objawy? sciskam wszystkie 3 i kazda z osobna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, niech zafasolkowane na styczeń 2017 się wypowiedzą jakie objawy :-) U mnie póki co tylko bóle jajników, ale ja testuję dopiero za kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clear blue
co mi sie przydarzylo wstalam rano i nastawilam wode na... cos bo wiedzialam ze kawy nie wypije, herbaty pije duzo ostatnio i koniec koncow zrobilam kawke :). 2 lyki i dup do zlewu. Ja juz wiedzialam ze tego dnia nic nie zjem. Spakowalam chrupkie pieczywo do torby i pieniadze w razie czego i sru do pracy. Pracuje razem z TZ i weszlam sie przywitac zaczelam sie drzec ze nie zjadlam jajka na sniadanie! Kucnelam i plakalam, bo nie zjadlam jajka na sniadanie.I plakalam, lamentowalam 5 min o jakies jajko :) To bylo dziwne, a na jajko nie mialam smaku nawet - dzien wczesniej jadlam jajecznice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawów brak, zero, tyle tylko że @ nie ma. Dużo kobiet objawy sobie dopisuje samą podswiadomościa, będę starała się tego unikać :) Słyszałam, że jak sie jest w ciąży to odpycha od wszystkich 'niedozwolonych' rzeczy. A ja mam taka ochotę na piwko i papieroska :) Wiadomo ochotę można mieć , ale alkoholu ani kropelki w ciazy. Tak sama mam straszna ochotę biegać, ćwiczyć, ale chcę się póki co wstrzymać z większą aktywnością fizyczną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clear blue
z ta podswiadomoscia to fakt, ale jak ktos ani nie chce w ciaze zajsc, ani panicznie sie nie boi to chyba nie wmawia sobie nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talulah
U mnie tkliwe bolace piersi mam wrazenie ze urosly .... chodze i sie po nich drapie lub non stop poprawiam stanik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clear blue
2 dni do okresu i nic sie nie zmienilo.... trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no ja jeszcze nie testowałam ale myśle ze sie udało :-) czekam do ostatniego kwietnia i wtedy zrobię test. Jak na razie nic nie wskazuje na miesiączke. Zawsze miałam okropne bóle brzucha a ja od kilku dni jestem bardzo senna. I zaczynają mnie pobolewać piersi a nigdy tak nie miałam przed okresem wiec mam nadzieje ze sie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Talulah
Joasiu mialam taki sam cien cienia a teraz wynik bety pokazuje na 5 tydz :) Mysle ze mozesz sie cieszyc :) Powtorz test w sobote i dwie krechy beda wyrazne - pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jutro chcę iść na bete i zobaczymy :) jesli wyjdzie dobrze to potem poniedziałek lub środa powtórzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Boże! Powodzenia na te 9 pięknych miesięcy :-) Sama dopiero co testowałam na luty a mój synek już jest i ma prawie 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze to wielki szacun :) ja chyba nie zdecydowała bym sie na drugie dziecko w tak krótkim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×