Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mamy na styczen 2017

Polecane posty

Gość Mani_a
Hej. Dolaczam do styczniowek. Testowalam 26.04 a u gin bylam nastepnego dnia. Ciaza potwierdzona. Wg @termin na 10-11.01.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BMO
Hej, witam. Kilka dziewczyn juz widze jest na styczen. Ja sie dowiedzialam dwa dni temu bo okresu nie dostalam, nie sadzilam ze jestem w ciazy, nic nie planowane, ogolnie wielki szok, powoli przechodzimy z mezem do ladu z naszymi myslami. Termin wg internetu na 1.1.2017

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acetylocholina
Hej ja chyba też na styczeń. Dzisiaj 27dc II kreska!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej! Jestem tu nowa mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do grona styczniowych mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie przyszłe mamusie :) Aktualnie 6 tc, potwierdzone u ginekologa. Termin mam na 28.01.2017. Następna wizyta 21.06.16r. Nudności i wymiotów brak, z czego jestem bardzo zadowolona, bolą jedynie piersi i brzuch. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika25l
Hejka, obecnie mam 7 tc, termin pod koniec stycznia :) Jestem z okolic trójmiasta. Mam do was pytanie odnośnie waszego stanu.. Też odczuwacie ciągłe uczucie głodu, ssanie w żołądku i co za tym idzie przeradza się to w nudności? Ja wytrzymać nie mogę. Nie mam wgl ochoty na jedzenie, jak już się zmuszę i zjem to i tak za godz znowu wszystko od nowa. I tak od rana do rana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9tc 3d :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia94
Hej dziewczyny! Ja też 7 tc w ogóle tego nie planowaliśmy , a tu Pan Bóg nam taką niespodziankę zrobił. Jak narazie brak innych objawów jak ból piersi i ciągła senność. Wczoraj byłam u lekarza, serduszko bije , maleństwo w dobrym rozmiarze. Termin 27 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny ♡ ja juz się nie mogę doczekać mojej pociechy mój termin to 01.01.2017 :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluzjoo
I ja dołącze do Was - termin 8 stycznia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesii
Hej hej u mnie 27 styczeń:) mdłości mam rano szczególnie albo jak długo nic nie jem....i boli mnie brzuch na dole nie zawsze czasami....a jak u was morfologia bo ja już żelazo muszę brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iluzjoo
ja też zażywam żelazo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam ja na 23 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga8777
u mnie niestety problem z tarczyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny:) I ja dolaczam do was - 22tydzien, termin na 20stycznia, po USG - 13.01. Czuje sie jyz duzo lepiej, mam wiecej energii I chce mi sie cos robic. Prawie 3miesiaca lezalam plackiem, przez zagrozona ciaza, I poprzedni poronienia. Teraz czuje mdlosci jak jestem glodna, czasem ciagnie brzuch I jajniki, ale najgorzej to w nocy nogi mi kreci, prawie nie spie, I odsypiam w dzien. Pozdrawiam wszystkich I zycze zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brateczka
hej dziewczyny! ja troche w innym temacie, przyszłam po poradę. chce kupić prezent dla bratowej w ciąży i znalazłam coś takiego http://lulubabybox.pl/. myślicie, że ucieszyłaby się z takiego prezentu? te pudełka do spania dla dzieci to podobno teraz hit za granicą, ale czy Polska jest już na to otwarta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka2602
Szanowne Panie. Jestem studentką V roku Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, na kierunku Dietetyka. W mojej pracy postanowiłam zająć się oceną sposobu żywienia i stanu wiedzy żywieniowej kobiet w ciąży. W związku z tym zwracam się z prośba o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta jest w pełni anonimowa, a zebrane w niej informacje posłużą mi jedynie do napisania pracy magisterskiej. Dziękuję https://www.webankieta.pl/ankieta/256260/ocena-sposobu-zywienia-i-stanu-wiedzy-zywieniowej-kobiet-ciezarnych.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam za Was mocno kciuki, też przez to przechodziłam, dziś mam 15miesięczną córeczkę, udało się za 1.razem:) Jeśli macie jakies pytania, chętnie odpowiem. Pozdrawiam cieplutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wonder Woman (2017) caly film w jakości HD dostępny online >http://4kplayer.pl/wonder-woman-hd-2 Diana, waleczna księżniczka Amazonek obdarzona niesamowitą mocą, postanawia objawić się światu pogrążonemu w I wojnie światowej. Zanim stała się Wonder Woman, była Dianą, księżniczką Amazonek wyszkoloną na niepokonaną wojowniczkę. Wychowała się na odległej, rajskiej wyspie. Pewnego dnia rozbił się tam amerykański pilot, który opowiedział Dianie o wielkim konflikcie ogarniającym świat. Księżniczka porzuciła więc swój dom przekonana, że może powstrzymać zagrożenie. W walce u boku ludzi, w wojnie ostatecznej, Diana odkrywa pełnię swojej mocy... i swoje prawdziwe przeznaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
193814 - 393649 - 968880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
708959 - 620508 - 299060

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
935610 - 729397 - 779104

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
426925 - 578331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×