Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gerber 3

mleko gerber

Polecane posty

Gość gerber 3

Ostatnio w sklepach w mieście w którym mieszkam mleko gerber 3 nie jest dostępne, nie wiem z jakiego powodu nie ma dostaw tego mleka. Czy w całej Polsce jest problem z tym mlekiem czy tylko u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerber 3
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerber 3
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas tez nie ma :/ nie wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerber 3
Ciekawe czy ta sytuacja się zmieni czy mam zmieniać dziecku mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja zmieniłam na NAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Mamo, bardzo nam przykro z powodu problemów z dostępnością mleka Gerber 3. Uprzejmie prosimy o podanie miejscowości, w której poszukujesz mleka. Skontaktujemy się z naszym przedstawicielem i sprawdzimy dostępność tego produktu. Ekspert.Nestlé --- Ekspert.Nestlé, udziela porad i odpowiada na pytania związane z produktami NESTLE, a także kwestiami dotyczącymi żywienia dzieci. Zachęcamy do kontaktu z Centrum Informacji dla Rodziców. Adres e-mail oraz numer kontaktowy dostępne są naszych oficjalnych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerber 3
dziękuję za odpowiedź, skontaktuję się na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Mamo, jeszcze raz prosimy o podanie nazwy miejscowości, w której poszukujesz mleka Gerber 3. Dzięki temu będziemy mogli sprawdzić jego dostępność u naszego przedstawiciela. Jeśli masz więcej pytań prosimy o kontakt z Centrum Informacji dla Rodziców pod adresem: cs@pl.nestle.com lub telefonicznie: 801 333 000. Ekspert.Nestlé --- Ekspert.Nestlé, udziela porad i odpowiada na pytania związane z produktami NESTLE, a także kwestiami dotyczącymi żywienia dzieci. Zachęcamy do kontaktu z Centrum Informacji dla Rodziców. Adres e-mail oraz numer kontaktowy dostępne są naszych oficjalnych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ja również mam problem z zakupem tego mleka!jestem z Poznania i co wejde do jakiegoś sklepu to brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W warszawie również jest problem z dostępnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co jest grane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Mamy, niestety w ciągu najbliższych miesięcy mleko Gerber 3 nie będzie dostępne. Jego brak związany jest z aktualnie prowadzonymi nad tym produktem pracami. Jednocześnie zapewniamy, że nie ma to związku z jakimikolwiek problemami jakościowymi dotyczącymi mleka Gerber. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację. W naszym asortymencie znajdziecie mleko odpowiednie do potrzeb dziecka na tym etapie życia. Mleko Gerber 3 możecie zastąpić mlekiem Nestlé Nan Pro 3 lub mlekiem Nestlé Junior. Jeżeli chodzi o Poznań to mleko Gerber 3 można znaleźć w sieci supermarketów Piotr i Paweł, a także w sklepach dziecięcych „Pati i Maks” ul. Polna 40 oraz w sklepach „Akpol” ul. Łukaszewicza 43, Strzeszyńska 63 oraz Łacina 6-8. Jeżeli chodzi o Warszawę to prosimy o podanie dzielnicy miasta, w której poszukujesz mleka. Po sprawdzeniu z lokalnym przedstawicielem dostępności produktu podamy, gdzie można kupić mleko Gerber 3. Ekspert.Nestlé --- Ekspert.Nestlé, udziela porad i odpowiada na pytania związane z produktami NESTLE, a także kwestiami dotyczącymi żywienia dzieci. Zachęcamy do kontaktu z Centrum Informacji dla Rodziców. Adres e-mail oraz numer kontaktowy dostępne są naszych oficjalnych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerber 3
Ja jestem z Białej Podlaskiej i chyba wszystkie możliwe sklepy objeździłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Mamo, na terenie Białej Podlaskiej mleko Gerber 3 powinno być dostępne w sklepie Ela (ul. Okopowa 34), Aleksandra (ul. Orzechowa 34), a także PSS Społem (ul. Terebelska 78 oraz ul. Kolejowa 28a). Istnieje również możliwość zamówienia naszych produktów przez sklepy internetowe: Dbam o Zdrowie oraz Totu. Jeszcze raz przepraszamy za niedogodności. Ekspert.Nestlé --- Ekspert.Nestlé, udziela porad i odpowiada na pytania związane z produktami NESTLE, a także kwestiami dotyczącymi żywienia dzieci. Zachęcamy do kontaktu z Centrum Informacji dla Rodziców. Adres e-mail oraz numer kontaktowy dostępne są naszych oficjalnych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1234567
jestem z Gdyni i u mnie tez w sklepach brakuje Gerbera 2 i 3 :/ Ja aktualnie używam Gerber 2 czy z 2 też będzie problem czy tylko z 3? czyżbym musiała przerzucić się na inne mleko? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1234567
dzwoniłam na infolinię... z gerberem 2 też będzie problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak co drugi tu temat to dziecko lub kuchnia gratulacje :) www.youtube.com/watch?v=-3J8KSM8Zeg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w kauflandzie gdzie zawsze było dostępne mleko gerber3 odpowiedzieli, że zostało wycofane, gdzie można je kupić w Warszawie na pradze południe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie mają tu być tematy jak nie o dziecku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Skarżysko-Kamienna albo Kielce? Gdzie znajdę mleko Gerber 2? Moje dziecko bardzo dobrze je toleruje, a teraz pojawił się problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tarnów Tesco, Real i Rossman też brak, a zawsze było. Szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mam problem z tym mlekiem (etap 3) w Poznaniu, wczoraj nie mogłam go nigdzie znaleźć, czy będzie ono dostępne czy mam już zmienić na inne ? (niestety NEstle Nan odpada bo na początku je stosowałam ale zmieniłam na Gerber ze względu na biegunki), to będzie chwilowy brak czy po prostu wycofywanie produktu z rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Mamy, niestety w ciągu najbliższych miesięcy mleko Gerber nie będzie dostępne. Jego brak związany jest z aktualnie prowadzonymi nad tym produktem pracami. Jednocześnie zapewniamy, że nie ma to związku z jakimikolwiek problemami jakościowymi dotyczącymi mleka Gerber. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację. W naszym asortymencie znajdziecie mleko odpowiednie do potrzeb dziecka na tym etapie życia. Mleko Gerber możecie zastąpić mlekiem Nestlé Nan Pro lub mlekiem Nestlé Junior, jeśli Maluszek ukończył już 1 rok życia. Istnieje również możliwość zamówienia naszych produktów przez w sklepach internetowych: Dbam o Zdrowie oraz Totu. Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych, gdzie znajdują się wszystkie informacje dotyczące zakupu naszych produktów. Ekspert.Nestlé --- Ekspert.Nestlé, udziela porad i odpowiada na pytania związane z produktami NESTLE, a także kwestiami dotyczącymi żywienia dzieci. Zachęcamy do kontaktu z Centrum Informacji dla Rodziców. Adres e-mail oraz numer kontaktowy dostępne są naszych oficjalnych stronach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w Warszawie też tego mleka nie ma. A to jedno jedyne mleko które nie uczyla mojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w Warszawie też tego mleka nie ma. A to jedno jedyne mleko które nie uczyla mojego synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Bydgoszczy również nie ma mleka Gerber ( 2 ). Szkoda, bo moje bliźniaczki lubią to właśnie mleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo to było najtansze mleko gerber1 12.99zl teraz pewnie dodadzą jakieś pro i cena skoczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×