Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Moda na (zbyt) kuse spodenki

Polecane posty

Gość gość

Czy zakładacie teraz latem takie szorty jenasowe ,na ulicę które nie zakrywają pośladków ? Tak nie na plaże a na ulicę . Coraz więcej takich elegantek spotykam na początku nosiły to takie po 14-18 lat , teraz i starsze też mamuśki . Ostatnio taka z wózeczkiem mnie mijała, miała ok. 19/20 lat szorty ultrakrótkie u dołu takie wystrzępione . Najlepiej jak paru facetów siedzących pod sklepem zaczęło komentować ,nieboraczka się zawstydziła i próbowała tymi strzępkami zasłonić jakoś wystający goły tyłek :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam takie spodenki, sama chętnie noszę jak są upały, tylko wówczas niekoniecznie dżinsowe. Jest tylko jeden warunek, trzeba mieć zadbane ciało. Walczyłam z cellulitem po ciąży ale bieganie i jazda na rowerze przyniosły świetny efekt. Jak ktoś ma co pokazać, to czemu nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie nosze. Ale nie mam nic przeciwko nim. Po prostu moje cialo po dwoch ciążach juz nie jest takie jak kiedys, mam kawalek pod pośladkami rozstępy wiec ich nie pokazuje. Nosze takie ktore zakrywają mankamenty, bo uwaxzam, ze lepiej zakryć to co niedoskonałe niz,narażać sie na komentarze i śmieszność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wy serio byście wyszły z gołym tyłkiem na ulicę ? Nieraz normalne majtki PLAŻOWE (sic!) zakrywają więcej niż te shorty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na ulicę nie, ale na wczasach non stop tak już mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos dobrze wyglada i dobrze sie w tym czuje to czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ktoś ma dobre ciało i lubi chodzić nago to też czemu nie. Odrobina skromności nie zaszkodzi. Nie wszystko trzeba eksponować, czasem lepiej zaintrygować i pozwolic odkryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważę 52 kg przy 163 cm wzrostu i w zyciu nie ubralabym takich spodenek i nie wyszłabym tak na ulicę. W domu za to noszę spodenki, ktòre są dosyć kròtkie, ale nie obcisłe, bo niewygodnie się chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ale to jest sexy! Faceci za tym szaleją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto pokazuje publicznie tyłek- d*****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co zabawne, w takich spodenkach widuje szpetne laski z obwislym jak nalesnik zadem, masakra i jakiś dziwny przerost ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uważam, że każdy nosi to na co ma ochotę, ja najwyżej się pośmieję :D Ale argument "jak mam ładne to pokazuje" jest śmieszny, jak piczkę macie ładną też wszystkim pokazujecie? x Osobiście nawet na plaży lubię shorty które zakrywają mi pośladki, zamiast wrzynających się w dupę mikrogatek. A gruba nigdy nie byłam i nie jestem, nie mam rozstępów, cellulitu, ćwiczę itd. I nie zauważyłam by to czy się atrakcyjnie wygląda było jakąkolwiek zasadą w wybieraniu stroju - widze i zgrabne i niezgrabne w kusych ubraniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
' Dziewczyny, ale to jest sexy! Faceci za tym szaleją! ' Szaleją też za robieniem loda. Proponuję robić pokazy z wibratorem czy bananem na ulicy - będziesz jeszcze bardziej sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Broken cos tam, jak nie potrafisz skleić zdania to sie nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta na poziomue potrafi ubrać sie przyzwoicie, patologia pokaxuje publucznie posladki proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko dresiary z hybrydami i sztucznymi rzesami widuje tak ubrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Broken cos tam, jak nie potrafisz skleić zdania to sie nie wypowiadaj. x nie drocz się z tygrysem, bo Cię mama nie pozna, głąbie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"jak ma ładne ciało to niech pokazuje" - co za DEBILNY "argument" rozumiem że jak ktoś ma ładne całe ciało to może chodzić nago? :D:D ta moda jest dziffkarska i tyle nie wiem jak można z odsłoniętą doopą paradować po ulicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest gorąco, panuje obecnie taki trend i nie widze w tym nic dziwnego. Chodzę w spodenkach z wysokim stanem, wystrzępionych na dole i w sumie krótkich ale pośladków nie widac-kończą sie akurat pod nimi szorty. Dobrze sie w nich czuje i mam troche cellulitu-szczerze....to nie widziałam w tym roku jeszcze żadnej dziewczyny która by go nie miała! Faktycznie, jesli pośladki sa na wierzchu to moze srednio skromnie ale takie prawo młodości i jesli te osoby sie dobrze czuja to jak najbardziej. Karmicielki piersiowe rzucają sie bo ktos każe okrywać Pielucha jak karmi dzieciaka i śmieją sie z tego porównujac krowę na pastwisku która karmi bez okrycia a do krótkich szortów bulwers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nosze i mam wiecej niz 20 lat :P mam ładne długie szczupłe opalone nogi to czego mam się wstydzic? przeciez nie chodze nago. poza tym w takim upale to tylko zdrowo się tak wietrzyc. podejrzewam ze temat załozyla jakas grubaśna ktora musi pocic się w wełnianych rajtuzach :D ewentualnie jakas straszliwa dewota lub zbok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak nie chodzę, bo mam płaskod***e i jestem za stara, ale podobają mi sie takie spodenki i jakoś mnie nie bulwersują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie znowu 'wietrzyć' w galotach, które włażą w dupsko i picze ? Przewiewnie to jest w letnich sukienkach i spódnicach. W takich gaciach chodzą tirówy albo k***iszcza w dzielnicach burdeli. To sobie dziewczyny wzięły przykład :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klasyka albo rajstopy albo pokazywanie d**y. Bo nie ma nic pomiedzy zakonica a k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam wczoraj jakąs tłustą babę, wieku 40+, odziana w koronkowe białe spodenki. Były takei modne chyba w zeszłym roku, na wierzchu koronka, a pod spodem zwykła bawełna. Nie był to apetyczny widok, kurna dzidzia-piernik:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up! A te wietrzycielki.. :) to sobie od razu niech dziurę "dowciną" w shortach wytną . To będzie wiaterek aż miło :P .Swoją drogą Pokazywanie gołego brzucha, tyłka i majtek w ultraniskich biodrówkach już było . Teraz są gatki takie że świecą pośladkami bo "modne" . Ciekawe co następne będzie -dziura w kroku jak wyżej ? A może bluzka z wycięciem na cycki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ops! miało być "dowcipną" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet... wiadomo, ze tak Ci powie. I byc moze to prawda. ale czy caly swiat musi ogladac Twoje dupsko ? tak zwyczajnie , pokazujesz co masz najlepszgeo byle komu? jak prostytutki pod latarniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×