Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Moda na (zbyt) kuse spodenki

Polecane posty

Gość gość
Racja, wiecznie młode i piękne niestety nie bedziemy ale zadbane możemy byc i wtedy mi to koło dddopy bedzie wisiało czy sie gapi na młode siksy czy nie :D ja znam swoja wartość. Skoro wy sie boicie o swoich mężów i dlatego tak naskakujecie na inne dziewczyny to świadczy tylko o tym kogo macie u swojego boku. Ja sie zdrady nie boje a ze spojrzy...coz ja tez patrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:06 te osoby, które opisuję, mają te wszystkie cechy które Ty opisujesz. Zobacz sobie jaka jest definicja inteligencji. Inteligencja to nie miłość, nie każdy ma swoją definicję tego. W każdym razie jest jedno wyjaśnienie czym jest inteligencja. I ci faceci są inteligentni, a jakoś lubią gołe dooopy w szortach...wiem bo chodziłam z jednym który mnie zachęcał do noszenia takich, tak go to kręci. Ja średnio lubię takie portki. Jego koledzy też nie lepsi więc nie gadajcie że tylko prostak lubi takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy facet lubi...bo jest facetem. Nawet jeśli się do tego nie przyzna, to i tak go to będzie kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też nie. Ale w tym jest właśnie różnica. Facet będzie miał zgrabny tyłek przed sobą i będzie widział tylko tyłek, nieważne do kogo należy. I tak będzie go to kręcić. Kobieta będzie miała seksownego faceta przed sobą, ale którego przykładowo nie trawi - ciało nie pomoże i tak gość będzie odpychać. I odwrotnie. Tak jak napisałaś - u nich prosta konstrukcja, czysta fizjologia. U nas trochę więcej musi istnieć, aby to miało znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Zobacz sobie jaka jest definicja inteligencji" Gdzie? W słowniku języka polskiego? :D Setki książek powstały dotyczących inteligencji, czym jest, jak ją można mierzyć, tego jak przebiegają procesy poznawcze, czy istnieje inteligencja emocjonalna, językowa czy muzyczna. Badacze dzielą się na różne opcje. To bardzo złożony problem i np. przy sawantach świetnie to widać. Więc nie, nie ma jednej definicji, wystarczy trochę się zagłębić w temat. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:00 o jesuuu.... no ale mniej więcej to chyba wiadomo, co się rozumie pod tym pojęciem? A gadanie, że tylko mało inteligentnym się to podoba, to chyba jednak jest mocno naciągane, nie sądzisz? To się podoba każdemu. KAŻDEMU bez wyjątku..nawet jak ktoś katolik udający że wszystko go gorszy, to pewnie mu się podoba taki widok, tylko nie przyznaje się przed innymi. I przed sobą samym, ofc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszczę,że nie jestem kobietą.Bywają takie upały,że sam bym takie szorty założył ale widok faceta w takich spodenkach w mieście byłby żałosny.Mam takie szorty w których widać pół d**y ale nosze je tylko w domu i w przydomowym ogródku.Fajna sprawa gdy jest się zapalonym rowerzystą,bo wtedy tyłek trochę oddycha i regeneruję się po odciśniętym siodełku rowerowym.Nie przeszkadza mi widok dziewczyn w takich spodenkach a nawet mi się to podoba.Kobiety,noście takie szorty,jest ok'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest zgrabny, atrakcyjny to niech nosi krótkie spodenki, ale dlaczego pokazywać pośladki? Mogą być krótkie, ale jednak widok pośladków to już jasna sprawa ze kobieta nie ma klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie o zazdrość chodzi. Ja mam 22lata, zgrabne, zadbane ciało ale takich szortów nie założę. Bo mam klasę. I też nie lubię patrzeć na gołe pośladki innych kobiet, jest to dla mnie obrzydiwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posladki na wierzchu, gole brzuchy to wyznacznik Karyny z blokowiska. Nastolatki wygladaja w tym jak male kurwiszcza i nie rozumiem jak rodzic moze pozwolic by dziecko pokazywalo tak cialo. Nie zapomne jak widzialam rodzinke na spacerze gdzie ojciec szedl za ok.14 letnia pannica z dupa na wierzchu. Ja na jego miejscu nie pokazalabym sie z taka latorosla epatujaca wargami sromowymi. Dorosla kobieta w takim stroju to albo puszczalska albo Karyna wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma to samo i to jego decyzja jak się ubiera a że ktoś ma mniej a drugi więcej to już jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Baba po 30tce w szortach to dopiero dramat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
? Wikta to chyba facet -trans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie tym obrażasz pisząc takie rzeczy na forum o kimś kogo nie znasz chcesz zdjęcie twarzy bo przy tyłku już nie możesz dojść wali-koniu :) he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No własnie -dorosłe to ich sprawa ale nieletnie pannice paradujace tak po ulicach rodzicow chyba mają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam takie nosić. Bardzo skąpym strojem sprawiam radość mężowi - a on jest najważniejszy. Sama swoją drogą też lubię się tak ubierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2017.04.09 Skoro tak myślisz, to właśnie nie masz za grosz klasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w te lato w krótszych chodzę niż ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D**y na wierzchu to jeszcze nie widziałam. Ale te pseudoszorty wyglądające jak gacie to zenada, okropnie to wygląda, jakby wyszły z domu w gaciach. I nie chodzi tu o zazdrość bo figurę większość ma naprawdę nic specjalnego. Tylko chude nastolatki w miarę jeszcze wyglądają ale i tak jak dla mnie to kojarzy się z majtami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Mój chłopak mówi to samo. A wzrok babki która idzie z mężem a ten patrzy i obraca się za mną usmiech.gif ostatnio miałam taka syt jezyk.gif szlam w galerii i szedł facet kolo 30 i jego zona prawdopodobnie. On patrzył się na mnie zanim jeszcze zobaczył jak wyglądał z tylu jezyk.gif bo zlapalam jego wzrok. Jak przeszliamy kolo siebie to prawie karku nie skreciljezyk.gif mina jego babeczki bezcenna jezyk.gif" Taaa... A ty masz mokro w tych gaciach i sie kisiel z ciebie leje. Szczycisz sie że udało ci sie dupskiem sprowokować spojrzenie jakiegoś psa na baby. Za chwile trafisz na równą sobie parterem idiotkę w kusych szorcikach i twój chłopaczyna sie za nią obejrzy i jego wzrok oraz twój będzie dla niej "bezcenny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mnie interesuje jakie kto nosi spodenki :/ to ze ty masz na nogach zylaki, obwisle cialo, stare no to trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to wygląda jakby sie wyszło z domu w gaciach. Nie rozumiem tej mody. Tak samo jak moda na tuniko sukienki zaraz za doope, wygląda to jak prostytutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam tego gościa ze zdjęcia w tych gatkach,ciekawie to wyglądało i komicznie ale chyba już mu nie co za ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zerknijcie na główna stronę kafeterii -jest artykuł o celulicie i fotki dwóch lasek w krótkich postrzępionych spodenkach -czy ten fason jest już zbyt wulgarny na ulicę czy jeszcze ujdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze ujdzie choć okropnie wyglądają te wiszące nitki. Moda z roku na rok jest coraz bardziej wulgarną. Ciekawe co wymyślą za 10 lat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne te szorty z ostatniego zdjęcia.Mi się kobiety w takich gaciach podobają,jest bardzo sexy.Ja jestem facetem a czasami sam chodzę w takich wyciętych szortach po domu,czy z psem na spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodenki damskie wcale nie muszą być kuse. Popatrz tu na przykład https://dstreet.pl/pol_m_Odziez-Damska_Spodenki_Jeansowe-1273.html - wybór jest na tyle duży, że każda kobieta może dobrać coś ładnego do swojego wieku, stylu i generalnie okazji. W mojej ocenie młodym dziewczynom wybacza się trochę więcej 🙂 Także wszystko z umiarem, a będzie dobrze 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×