Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Moda na (zbyt) kuse spodenki

Polecane posty

Gość gość
18:39 i piątka :) Mój chłopak mówi to samo. A wzrok babki która idzie z mężem a ten patrzy i obraca się za mną :) ostatnio miałam taka syt :p szlam w galerii i szedł facet kolo 30 i jego zona prawdopodobnie. On patrzył się na mnie zanim jeszcze zobaczył jak wyglądał z tylu :p bo zlapalam jego wzrok. Jak przeszliamy kolo siebie to prawie karku nie skrecil:p mina jego babeczki bezcenna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy zazdrośnice to zabolybyscie nas z tej zazdrości co :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj mialam okazje podziwiac posladki pewnej pani, siegala po cos do samochodu... Byla w sukience akurat a nie w szortach, miala ladna figure, ale te pare cm wiecej wygladaloby lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jarasz sie tym, ze zaimponowalas obcemu oblechowi tylkiem? sorry, ale mnie kompletnie nie kreci to, ze jakis glab slinilby sie na widok obcisnietego tylka. tak tak - glab, bo inteligentni faceci nie ogladaja sie na desperatki swiecace cialem na ulicy. inteligentni facec***atrza na takie laski z politowaniem, uwierz mi. mnie by brzydzilo, jakby jakas ameba gapila mi sie na zad, dlatego nie nosze takich spodenek, leginsow zamiast spodni i glebokich dekoltow. ale skoro twoj target to oblesne dziadki na rusztowaniu, dresy z ujemnym iq i wiesniaki z widlami, to twoja sprawa. ja mierze wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
j uważam że nawet grube nastolatki nie powinny chodzić w takich bardzo krótkich spodenkach, niesmacznie to wygląda....w ogóle jest to dla mnie fenomen...bo mało kobiet chodzi w mini, nawet jak ma pod spodem rajstopy, ale latem w tych gaciach ledwo za dupę chodzi wiele kobitek nawet 40, 50 latek...dziś widziałam taką grupkę ok. 40 lat i wszystkie może nie w bardzo krótkich, no ale uda odkryte, niezbyt to wyglądało, bo szczupłe i z ładnymi nogami to one nie były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" wy zazdrośnice to zabolybyscie nas z tej zazdrości co smiech.gifoczko.gif " dobra, przekonałaś mnie, będe latać rozebrana bo nie ma nic lepszego niż faceci walący do pamięciówki z moimi pośladkami. Mam całkiem ładne wargi sromowe - też pokazać? :D x Skąd pomysł, że każda atrakcyjna osoba musi swoją atrakcyjność wszystkim w gardło wpychać? Że musi szukac tego potwierdzenia swojej atrakcyjności wszędzie wokół? Albo, że każdy facet musi być zachwycony, że jego partnerka prezentuje wdzięki jak przydrożna zbieraczka "grzybów"? I to nie jest chamska obraza na siłę, ale naprawdę jak się przejeżdza koło nich na drogach wjazdowych do miast to mają dokładnie takie szorty by klientelę zachęcać. x Można mieć gust i klasę, a można jej nie mieć. I nie wiem co tu zazdrość ma do rzeczy. Każda może pokazać dupę. A wyćwiczyć tyłek to nie jest filozofia, więc te panie z "płaskodupiami" niech nie przesadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mają taką śmiałość to proszę bardzo, niech noszą. Szłam ostatnio za tak ubraną dziewczyną i ciągle gapiłam się na jej tyłek, nie dziwię się więc, że i faceci się patrzą. Widziałam też dziewczynę, która próbowała obciągnąć te spodenki niżej, co znaczy, że jednak nie czuła się w nich pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość z 20:26, nie wyglądają kusząco, bo to zwykły typ szotów, a w temacie chodzi o te bardziej kuse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pierwszej stronie jest link do takich z tematu. Też nie wygląda ładnie. Ani "kusząco" (btw, kogo to ma kusić? tak jak pawiany mają czerwone tyłki by skusić do prokreacji?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie właśnie jest tak jak z pawianami, tyle że ludzie jeszcze bawią się w kuszenie i odpychanie, wywyższanie się "możesz popatrzeć, ale mieć nie będziesz, najlepiej też abyś nie patrzył".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to jest właśnie hipokryzja. Bo u zwierząt jest proste - samica pokazuje gotowość=jest gotowa, ewentualnie samce muszą pokonkurować o nią. Tutaj jakieś takie zabawy, kręcenie "robię to dla siebie, nie muszą patrzy" itp. A przecież sygnał jest jasny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasneeee ameby, pawiany, IQ dresa itd. się niby oglądają za takimi szortami??? Wlasnie ze nie, chyba ze waszych mężów rowniez macie, za takich jak wyżej..? Bo znakomita większośc mężczyzn, się oglada a jakos watpię, ze sa samotnymi kawalerami do wzięcia :P większośc juz z obrączka na palcu. Aleee nieeee wasz Heniek w zyciu by tak nie zrobił :P Ostatnio miałam taka sytuacje, ze zagadał do mnie jakis facet a zona stała nieco dalej i go zjechała jak szmatę, że podrywa obce młode dziewczyny. Jak lubie, to tak chodzę ubrana i nikt mi nie zabroni a napewno nie takie hipokrytki jak wy, co to udają ze o cudze morale im chodzi. Dzięki za troskę :* Btw. od zwierząt różnimy sie tym, ze mamy intelekt, wiec porównanie do pawianów jest hmmm cienkie, skoro skąpy stroj uwazacie, za przykaz do gwa:łtu a pewnie nawet byście broniły swego Heńka- bo to "ta ździra go uwiodła".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos nie ma urody to musi dupa nadrabiać:DDD ja bym takich nie ubrała, po prostu nie mam ochoty zeby zboki ogladaly moj tylek:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwierzęta się nie gwałcą. Samica decyduje z którym samcem będzie kopulować. Więc argument o gwałcie z d**y. Sa chętni, "heńki". Ci którzy uważają, ze mają szanse to podbiją bo uznają, że jesteś chętna na coś - czy na przelotne coś, czy na stałe to już kwestia faceta. Nasze dna od zwierząt wiele się nie różni. A jeśłi tak wierzysz w intelekt to raczej nie masz potrzeby czerpać satysfakcji z pokazywania obcym ludziom pośladków. A wyraźnie jara Cię to, że ktoś się będzie ślinił. To dość proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"co to udają ze o cudze morale im chodzi." Nie obchodzi mnie z kim sypiasz, czy jara Cię podziw obcych facetów, co to sprawia itd. Mam prawo nie chcieć oglądać Twojego dupska na ulicy - sa pewne normy społeczne i tyle. nie lubię oglądać jak ktoś chara, jak sika, jak pokazuje krocze, cycki, przebiera mi okupione dziecko pod nosem itd. Zwyczajna kultura i takt nakazuje pewne rzeczy. Można je pokazywać w miejscach do tego stosownych. Tak samo nie lubię jak ktoś mi pokazuje miejsce znajdujące się kilka cm od jego o***tu albo wręcz praktycznie o***t. Po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoją drogą, obrzydliwe jest trochę siadanie w tych spodniach w miejscach publicznych. Ja nawet jak w krótkiej spódnicy jestem to dbam by udo nie zetknęło z podłożem, pomijam komfort psychiczny, ale kiedyś autentycznie w tym miejscu nad kolanami z tyłu jakieś pryszcze mi wyskoczyły po tym jak w ciągu dnia własnie w autobusie siedziałam. A były wyłącznie tam gdzie się spódnica nie sięgała już i nie ochraniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie mnie to nie jara, zakładam szorty dla siebie ale w sumie nie mam takich ktore by odsłoniły dol pośladków jak na zdjęciu z tamtej strony. Postrzępione i z wyższym stanem mam ale az tak kusych jak na załączonej fotce nie mam, jednak widuje takie dziewczyny-wcale mnie to nie oburza. Jesli lubią i dobrze sie czuja to proszę bardzo...ja bym sie czuła skrępowana az takim skąpym strojem ale to jedynie ja. Za moimi szortami juz z akceptowalną długością tez sie oglądają wasze Heńki nawet ryzykując obicie twarzy przez mojego meza :P ktory rosnie dumny jak paw bo ma super zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś oj bład. w swiecie zwierzat te zdarzają sie gwałty. wszyscy zachwycacie sie misiem koalą. a on jak ma chcice potrafi ganiać po drzewie za samica i sciagać ją agresywnie ku sobie z galęzi na ktorej tamta siedzi, ona sie drze wrzaski piski, a on ja na chama ku sobie ciagnie. macie wasze ocenianie po pozorach - oj jaki slodki koala, oj ptysiu ptysiu. chory penetrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój Henius obejrzałaby sie, ale po to by skrytykowac ten ekshibicjonizm :P I nie, nie ma super laski za zone :P Lubi zawiesic oko na czys ladny, normalny odr*******co mu bede bronic :P Ale sa granice dobrego smaku, po prostu.. I mój Henius dokładnie o tym wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie noszę, bo nie lubię. Tak samo zbyt głębokich dekoltów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahah juz widze Heńka ktory krytukuje fajna kobiete w szortach z kumplami na mieście :D Pozory moje drogie, pozory :D Tez mówiłam ze Fabiański przeciętny jest na meczu :P a w rzeczywistości zaje/biste ciacho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam potrzeby się obnażać, więc nie noszę. Ale co kto lubi, jak ktoś musi świecić dupą, bo nic więcej do zaoferowania nie ma, to nic się nie poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tez mówiłam ze Fabiański przeciętny jest na meczu jezyk.gif a w rzeczywistości zaje/biste ciacho " Mój facet chyba puściłby focha jakbym miała go za idiotę, któremy da się wszystko wmówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekajcie młode siksy które tu jaracie się tym, że obcy mężowie się na was gapią. Też kiedyś będziecie miały 30+ lat i ciekawe jak wtedy będziecie się czuły gdy wasi partnerzy będą się ślinić do małolat. Czas leci szybciej niż wam się wydaje, wiecznie młode i jędrne nie będziecie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co tu mamy , ekshibicjonizm ? to zaburzenie -parafilia seksualna ...nosicielki tych gatek -do psychologa klinicznego :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a która mama pozwala nosić takie gatki 13-14 latkom ? Na mieście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu napisał, że inteligentny facet nie spojrzy na taką gołą d...pę w szortach??? Ludzie co wy bredzicie>? Tu nie ma znaczenia, czy ktoś jest inteligentny czy głąb, znam kolesia wykształconego, inteligencja powyżej przeciętnej, specjalista w niszowej dziedzinie sztuczna inteligencja, mówi wam to coś? I wgapia się w takie tyłki, zresztą nie tylko on jeden. MNóstwo znam inteligentnych facetów co ślinią się na widok tego czegoś i przestancie pieprzyc ze tylko proste dresy tak mają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym jest inteligencja? Umiejętnością wkuwania? Byciem dobrym z matematyki? Prowadzeniem biznesu? Studiami? Sprytem? Pamiecią wzrokowo-przestrzenną? Wiedzą? Każdy z Was na 100% inaczej to definiuje, więc każdy ma prawo sobie pisać co robią inteligentni/nieinteligeni bo dla każdego z Was to znaczy zupełnie co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×