Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mój mąż i sponsoring

Polecane posty

Gość gość

Odkryłam, że mój mąż zaproponowała 23 latce sponsoring. ( profile) udało mi się zalogować i podejrzeć że dziewczyna sksowała konto. Znaczy zgodziła się i skasowała? Czy może usunęła bo jej się odwidziało. Raczej pierwsza opcja nie? Jak to teraz rozegrać żeby GO nakryć i wypuścić w samych skarpetach i to dziurawych! Mój maż ma 36 lat, ma pozycje i pieniądze wiec bez skandalu. Muszę to po ciuchu zrobić ale tak żeby w sądzie sie nie wywinął. Mam 28 lat. Kocmołuch jeden. Małżeństwem jestesmy od 4! Najgorsze jest to że on ze mną sypia. Bo tu problemów nie ma. Sie znalazł poligamista mentalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na brak pieniedzy nie nrzekacie wiec wynajmij detektywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz że nie ma problemów w łóżku? Może tamta jest ładniejsza lub oferuje więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chciałabyś się rozwieść w oparciu o zdradę, to musisz mieć dowody że zdrada nastąpiła. A nie tylko że mąż ogląda jakieś portale randkowe i oferuje dziewczynom pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż Cię zdradza, ale jakoś mało się przejęła, więc albo prowo albo byłaś z nim tylko dla kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Nie głodujemy, pieniądze są ale szczerze powiedziawszy wolałabym biednym dzieciom dac niż detektywowi. Zresztą zorientuje się. 2. Chodziło mi o to, że seks jest i to różnorodny. Zeby mi ktoś nie napisał że nie daję albo że kłoda jestem. Lubie ostry seks, dominacje, zabawki, plener, czesty seks. Nie wiem czego mu brakuje bo w nim nie siedzę. Ale co to za usprawiedliwienie? Mi brakje też 20 cm, czy Prata Pitta albo lepszej minety albo młodszego o 13 lat ale czy zdradzam? 3, Czy ładniejsza. Może, w tapeciarach nie gustuje. Jak tynk odpadnie to nie wiem co sie za tym może kryć. Jest podobna do mnie bo czarna, mała i drobna - reszta jak wyżej. Owszem jest młodsza o 5 lat. A on starszy od niej o 13 a ode mnie o 10. 4. Własnie o to pytam jak go nakryć! W takiej sytaucji, 5. Zwariowałaś byłam w nim zakochana jak głupia, bo niby dlaczego za niego wyszłam, mógł ze mną robić co chciał. Oczywiście, że się tym przejęłam, boli mnie to jak cholera ale co mam zrobić? rzucić się pod pociąg. Jestem zła wiec jedynie ta złość pozwala mi się nie załamać. To ona trzyma mnie przy życiu. Przynajmniej o tym nie myśle. No ale jak mam byc z kimś takim?? No jak? Wiem, ze niektóre facet latami zdradza a wy udajecie że nie widzicie i tłumaczycie to miłością. Jednak ja tak nie umiem, żadna miłość mnie nie upodli. Zniose wszystko tylko nie zdradę! I to taką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko detektyw innej opcji nie widze? chybaze sama bedziesz go sledzic ale latwo moze Cie przylapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No powiedzmy ze sama. Wiec od czego zacząć?? Mam jej zdjecie na komórce. Imię - może nie zmyślone. Profil skasowała. Jest z naszego miasta. Srednio duże. Może w komórce męża bd numer?? Nie za łatwe? Założyłam fb, szukam jej. Może ją znajdę. Może uda mi się wyhaczyć wspólnego znajmego żeby wiedzieć o niej wiecej. Nie chce sie na szmacie mścić, chce żeby mnie doprowadziła do nich żebym mogła ich złapać. A jak mój mąż sobie tylko tak gadał, ona skasowała profil i nic ich nie łaczy...wyjdę na idiotę szukając. Bo problem propozycji, poszukiwań zostaje za co i tak należy się taki strzał w pysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WEŻ za mężem lataj prędzej trafisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do autorki : a ja myśle że tu nie chodzi o to czy ty lubisz sex,nie lubisz,jak wyglądasz itp facet szuka odmiany i tyle,potrzebuje nowych wrażeń ,może to nie pierwsza taka jego propozycja sponsoringu? tylko ty dopiero teraz to odkryłaś.,tu nie chodzi o to czy coś ich łączy- żaden facet nie składa takich propozycji tak sobie więc zastanów sie nad tym i jeszcze jedno to nie ona jest szmatą jak piszesz tylko twój mężulek ona ci nie ślubowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co ja na to poradzę, że on woli? Nie mam na to wpływu. Zapytuje was jak go teraz nakryć. Jest szmatą, bo żadna normalna dziewczyna nie uprawia seksu za pieniądze, ale mało mnie ona obchodzi, niech sobie robi co chce, chodzi mi o męża, żeby go nakryć. Chyba mnie zaraz rozsadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prowo bo jakas taka zimna jesteś... ja bym wyla do księżyca gdybym się dowiedziaala o zdradzie meza a TY piszesz o tym jakbys opowiadala co dzisiaj jadlas na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ma zrobic? Powiesić sie? Po czasie emocje opadają-co z tego ze to odkryła moze juz jakis czas minął i sie uspokoiła teraz kalkuluje ci zrobic. Proste jak y****ie. Wy byście juz włosy z głowy wyrywały i płakały przy pichceniu obiadku a ona sobie spokojnie przemyślała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale co mam zrobić? już o tym pisałam. Wiem od tygodnia, wyłam, rozbiłam dwa wazony, ze 3 szklanki, umazałam tym ścianę, rozbiłam ramke ze zdjęciem i zmięłam JEGO zdjęcie..Nie chce o tym pisać. Jak zacznę pytać na forum..dlaczego? Albo pisać jak go kocham to sie rozkleję. Już mam świeczki. Nakrycie Go to jakiś cel, który mnie odciąga od myślenia o TYM w kołko o tym samym. I nie wiem co z tym zrobić i jak to zrobić. Mojego męża nie ma wraca w środę wieczorem albo po południu. Co mam zrobić, pokazac mu sie ubeczana. Nie wiem czy się nie rozkleję dlatego chce oderwać myśli i skupić się na odnalezieniu prawdy. Bo jak mu powiem teraz to mu uwierzę w każdą bzdurę z miłości! Zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako prawnik mogę powiedzieć że ten topik przemawia przeciwko Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co? Nie mam ochoty na głupie żarty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
detektyw. Ew. dobry znajomy ktorego maz nie zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
detektyw odpada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nigdy mu nie udowodnisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słuchaj a może stwórz taki fałszywy profil i czekaj aż Cie zagadnie. Wiesz co lubi,jakie kobiety. Zdjęcia z neta, numer na kartę. Albo napisz mu są, że masz numer od koleżanki po fachu i proponujesz mu spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Detektyw, zdjęcia, filmy, nagrania rozmów a najlepiej samego seks spotkania jako dowód w sądzie. Jak Ci szkoda na detektywa, to sama możesz go śledzić. Niestety mężczyźni tak mają (nie wszyscy), że lubią odmianę i nudzi ich ta sama partnerka po kilku latach, choćby nie wiem jak była ładna i dobra w łóżku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro Twoj maz ma pozycje i kase czyli glupi nie jest. Zrobi to tak, albo juz zrobil ze sie niedowiesz. Poza tym po Twoich wypowiedziach nie zdziwilbym sie jak to Ty bylabys winna i miala wiecej za uszami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest głupi ale jest mężczyzną. Gdy ma dużo na głowie + musi znaleźć czas na NIĄ i musi jeszcze ukrywać to przede mną to łatwo o pomyłkę, tym bardziej jeśli ja się nie wsypię czymś i nie zmuszę go do ostrożności. Wstyd się przyznać ale ja naprawdę niewiele wiem o jego szkoleniach, wyjazdach biznesowych bo niby jak miałam się dowiedzieć? Ufałam mu inaczej bym chyba sobie musiała włosy z głowy rwać. Najpierw muszę sie dowiedzieć SAMA czy kogoś ma jak tak to dopiero pójdę po pomoc aby to udowodnić. Taa mam strasznie za uszami. Głupia dziewica wyszła za maż za starego dla kasy a potem dawałam ogrodnikowi i sąsiadom co mają 20 lat, a biedny maż teraz sponsoruje inne 23 latki... Wrrr...nie lubie takich oskarżeń bez powodu, nie mam siły na żadne udowadnianie czegokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę innego rozwiązania niż detektyw, jeśli chcesz mu udowodnic zdradę i wykorzystac to np w sądzie? No chyba, że chcesz życ ze zdrajcą i nic nie robic? W tej sytuacji mogę polecic ci jedynie agencje detektywistyczną , którego znam - bardzo profesjonalni detektywi http://grupahedron.pl/kontakt-wroclaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem detektyw. Taki co też umie śledczo kompa zbadać. Ja polecam Lampart Detektywi, bo dzięki nim udało mi się nie tylko wykryć (bo coś czułam i wiedzialam wcześniej), ale też w sądzie udowodnić. Ale bolało jak ch+++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu sama najlepiej zarejestruj sie na takim portalu i spróbuj sie z nim skontaktowac. wejdź np na www.piekneibogaci.pl/rejestracja/piekne-kobiety . dojdzie do spotkania i wszystko bedziesz miała udokumentowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×