Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolcia25442544

Niedoczynnosc tarczycy która z was miała w ciąży?

Polecane posty

Gość karolcia25442544

Witam,bardzo się martwie bo wczoraj dowiedziałam się od swojej pani doktor(ginekolog) że mam złe wyniki tsh i kazała mi się szybko zarejestrowac de endokrynologa,też tak zrobiłam ,jutro mam umówioną wizyte ale bardzo się martwie bo przeczytałam dużo złych rzeczy na temat tej choroby.Najbardziej martwi mnie to że może to szkodzić dzidziusiowi-dodam jestem w 6 tygodniu ciąży. Wyniki odbiegaja dosc znacznie od normy. Czy któras z was przeszła przez to?z dzieckiem wszystko w porządku? Proszę o pilną odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia25442544
dziewczynki proszę o odpowiedz,plisss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw sie ja tez mialam niedoczynnosc wykryta pozniej niz Ty . Tez wystraszylam sie ty m co znalazlam w necie ale endokrynolog mnie uspokoil ze to czesta przypadlosc zwlaszcza w ciąży dostaniesz eutyrox i wszystko bedzie ok. Ja ze swoja niedoczynnoscia bezproblemowo urodzilam dwojke zdrowych dzieci ;) takze luzik to nic takiego. Zwlaszcza ze to dopiero 6 tydz ien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam tsh powyżej 10 w 12 tygodniu, szybko zwiększono mi dawkę i normalnie zdrowe dziecko urodziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam od 4 lat .. na poczatku nie bralam lekow lekarz kazal odstawic do 12 tc .. pozniej zmienulam konowala i dostalam podwojna dawke .. teraz jestem w 39. Dzidzius rozwija sie dobrze podobno ..oby bylo ok dam znac jak urodze ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolcia25442544
dziekuje dziewczyny. Właśnie wróciłam od pani doktor która eż mnie trochę uspokoija. Kochane jesteście,P>S też dostałam eutyrox,jodid i vigantoletten.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łeeeee,6tc ... Dziewczyno nie masz sie co martwic. Bierz leki i bedzie ok. Najwazniejsze,ze juz jestes pod opieka endo. Tez mialam nuedoczynnosc i bralam Euthyrix oraz Jodid od 6tc W pierwszej ciazy konowal nie dopilnowal tego i poronilam w 9tc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tez mam niedoczynnosc tarczycy jestem w 8tc biore leki euthyrox 75mg ale bylam w aptece po kwas foliowy i mi babka mowi ze powinnam brac kwas foliowy bez jodu bo mam tarczyce i co robiccccccccccccc wy jaki kwas jadlyscie przy niedoczynnosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy niedoczynnosci trzeba brac jod koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×