Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nr zastrzozony czy moze to byc z jakiegos urzedu?

Polecane posty

Gość gość

Z gory przepraszwm ze na tym forum ale tylko tu moze mi ktos sensownie odpowiedziec Od 2 tyg ktos wydzwania do mnie z nr zastrzezonego srednio raz na dzien Nie odbieram bo w rodzinie mialam juz sytuacje ze ciotka odebrala dziwny telefon a potem absurdalnie wysoki rachunek jej przyszedl Ale tak sie zastanawiam czy to moze dzwonic ktos z jakies instytucji czy urzedu? Chyba posluguja sie tam jeszcze stacjonarnymi? Nie mam zadnych dlugow ani nic z tych rzeczy Z jednej strony zzera mnie ciekwwosc kto to ale nie chce sie narazic na jakis naciaganie albo zarty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
raczej nie, jak już dzwonią to nie z zastrzeżonych i też bym nie odebrała. Kiedyś mąż odebrał i dostał 30 zł dopłaty do rachunku bo dzwonił ktoś australii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakby ktos chcial cos waznego przekazac to nagralby sie na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to w ogóle za pomysł, nikt przecież nie może was obciążyć za telefon przychodzący, nieważne czy z Australii czy z Pcimia Dolnego. Wysoki rachunek można sobie nabić oddzwaniając na taki numer. Telefon z zasady odbieram, bo załatwiam różne sprawy w urzędach- wprawdzie nr. urzędu jest do wiadomości publicznej, ale bywało że urzędnik kontaktował się ze mną w sprawie o którą składałam wniosek i dzwonił ze swojego służbowego ale zastrzeżonego. Dyrektorka szkoły małego swój prywatny też ma zastrzeżony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie dziś z Pzu dzwonili przeprowadzić ankietę czy jestem zadowolona z ich uslug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12:38 Tu sie nie zgodze u nas na stronie lojalnej miasta nawet byl komunikat zeby nie odbierac podejrzanych nr z zagranicy bo to naciaganie i rachunki potem nawet na 1000 zl przychodzily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
policja może dzwonić a wątpię że w Twoim przypadku bo już dawno by inaczej się skontaktowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×