Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anabrazja

Obwisłe piersi po karmieniu!!!!!

Polecane posty

Gość anabrazja

Mam pytanie! Jestem zdesperowana! Co zrobić aby piersi po karmieniu nie były takie zwiotczałe? Moje piersi przypominają uszy jamnika!!!! Są po prostu zwisami! Masarze i kremy nie za bardzo pomagają (może znacie jakieś pewniaki). Nie karmie już ok roku!!! Na operacje nie pujdę! Wstydzę się męża-oddaliłam się od niego. Boje się lata! POMOCY! Ile czasu od karmienia piersi się regenerują???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość day plus
ja karmiłam przez 2 lata i nie mam "zwisów". Ja stosowałam zimny i ciepły prysznic na zmiane. Ale wydaje mi sie ze jest to kwestia genów bo moja mama wykarmiła 3 dzieci i tez ma jedrne piersi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabrazja
karmiłam ok. 8mies. używam kremów mustela i różne specyfiki na ujędrnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolka z Poznania
A jak zapobiec temu jeszcze będąc w ciąży? Ja mam niedługo termin, czy podczas karmienia można czymś smarować piersi aby póxniej nie były zwisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Ja karmiłam rok czasu i nic nie robiłam, nie masowałam itp. a piersi mam jędrne. Myślę, że u każdej mamy jest inaczej. Tak, jak z rozstępami. Smarowałam brzuch kremami, a rozstępy i tak się pojawiły. Za to moja bratowa sucha jak koza, nie smarowała niczym, przytyła 30 kg. a brzuszek cudo-zero rozstępów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabrazja
ja podczas ciąży przytylam 34kg i też niczym się nie smarowalam i zero rozstępów! Brzuszek też płaski, teraz waże 52 kg i martwie się piersiami, co prwada w staniku push-up jest idealnie ale bez niego, nie da się na mnie patrzeć! Może się unormuje jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
A ile ważyłaś przed ciążą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
A ciebie matka nie karmiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabrazja
przed ciążą ważyłam 51kg. no cóż na głupote nie ma rady :) widocznie ktoś czyimś kosztem chce poprawić swoje kompleksy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Wiesz, myślałam, że jak się bardzo schudnie po ciąży to automatycznie piersi też maleją. Ale to widocznie nie ta przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabrazja
niestety nie wiem co jest tego powodem, troszke krępujące to jest i wstydliwe. Moja gin powiedziała abym zaszła ponownie w ciąże, gdyz po drugim i kolejnym maleństwie piersi regenerują się dużo szybciej i już nie będą takie oklapłe. Ale to też nie w 100% pewne. Przecież nie będe robić sobie kilkunastu dzieciaczków aby mieć ładne piersi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wanka
Ja w takie coś nie wierzę. Tak samo że po coąży rrzuch przy okresie nie boli. Myślę, że na jednych to działa a na drugich nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabrazja
i każdy mówi coś innego, szkoda ze tak mało osób się wypowiada, myślę ze dużo kobiet ma taki sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzak
Ja nie urodziłam dzieci, a piersim mam okropne! Nie dość , że rozstęp, włosy to jeszcze takie obwisłe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabrazja
czyli nie ma reguły.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzak
jak widać- nie ma. A co dopiero u mnie bedzie po porodzie. Stosowałam kremy, ale nic nie dają... Może też odżywianie ma wpływ?? Moja mam akurat nie ma jędrnych, to widocznie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anabrazja
a moja mama ma cudowne piersi-nawet niektórzy młodzi mężczyźni oglądają się za jej dekoldem! ja stosuję też ćw. składam ręce jak do modlitwy i naciskam na siebie, ale jak na razie zero efektów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może raczej za dekoltem
co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśka 27
ja też niestety mam ten sam problem :( i nikogo tu nie ma kto może dać cenną radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anabrazjo
nie chcę Cie martwić, ale nie ma kremu - cud :( Ja karmiłam bardzo długo, wstyd sie przyznać ile :O traz mam straszne "zwisy",.... I nie ma czegoś takiego, że piersi "same sie zregenerują". Gruczoły mlekowe zaschły, w tkankę tłuszczowa juz się nie zamienia.... Ja sama chyba zdecyduje sie na zbieg,ale nie wczesniej jak za jakies ... 2 lata....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyśka 27
a ile kosztuje taki zabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigie
nie mówieę z autopsji, bo mamą nie jestem, ale biologiem. I ciąża i karmienie są okresem dość wycieńczającym kobiecy organizm i opadnięcie piersi jest tego dowodem (szczególnie myśłę tu o organizmie nieprzygotowanym na ciążę - np niedożywienie, niezdrowy tryb życia) Należy po prostu wziąć się za siebie, poczytać, skonsultować się z jakimś lekazem, dietetykiem... stosować masaże, kremy, zimne prysznice etc... Prawdą jest, że niektóre kobiety po porodzie wyglądają tak samo jak przed a nawet lepiej i bardziej kobieco. Z kolei inne tracą nieco na urodzie. Mogą mieć na to wpływ same geny i/lub tryb zycia i dieta stosowana przed i po porodzie. Każda z nas jest inna i nie ma uniwersjalnej metody na nic. Najlepiej przygotowywac organizm na dziecko jeszcze zanim się zajdzie w ciążę, a po urodzeniu ze zdwojoną siłą dbać o siebie. Naturę można wieloma "domowymi" sposobami nieco poprawić, ale to wymaga regularnej, stałej pracy a efekty są widoczne dopier po dłuższym czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emigie
chciałam jeszcze dodać, że to wcale nie wstyd, ze dlugo się karmi - to znaczy z punktu widzenia dziecka - im dłużej tym lepiej (oczwyiście w rozsądnych granicach ... bo 3 latek rozbierający mamę przy gościach, bo chce piciu - to już trochę przesada, szczególnie ze względu na gości ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tellle
U mnie rzeczywiscie stan piersi po drugiej ciazy byl duuuuzo lepszy niz po pierwsze. Po pierwszej mialam takie wlasnie zwisy, bylam zalamana, kremy masaze, prysznic z zimna i ciepla woda i po jakis dwoch latach staly sie bardziej pelniejsze, ale nie bylo to ,oczywisci to co przed ciaza. Po drugiej ciazy bylam zaskoczona. Przestalam karmic a piersi mi az tak nie opadly. Byly jedrniejsze. Teraz jestem w trzeciej i zobaczymy:). Ale zastanawialam sie nad tym dlaczego po drugim porodzie mam jedrniejsze. Dodam, ze za drugim razem karmilam dluzej. I teraz mam odpowiedz:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazik Twoja zona to ma szczescie!!! Podczas ciazy moje piersi powiekszyly sie o jakies 2 rozmiary.Po porodzie to juz sie w staniki nie miescily.I nawet przez mysl mi nie przeszlo,ze moga teraz byc takie zwiedniete...:((((.Jestem 4 miesiace po porodzie,karmilam niecaly miesiac a piersi sa okropne,mimo,ze dbalam o nie caly czas.Teraz nawet trudno je \"utrzymac\"w stanikach,bo sie \"wylewaja\",a jak zaloze mniejszy (zeby je bardziej przytrzymac),to wtdy sie splaszczaja i deformuja :(((.Moj maz skwitoal tylko: \"ze fatycznie wczesniej byly bardziej jedrne,ale teraz tez nie jest zle\" i zebym sie nie przejmowala.Tylko jakos teraz nie przeszkadza mu, jak w lozku jestem w staniku i nie pali sie tak,zeby je dodtykac jak wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tulipanek zółty
Jejku dziewczyny ja mam ten sam problem z piersiami:( a jakies cwiczenia na piersi?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Was zapytam
Obwisłe piersi -robia sie po ciąży, czy po karmieniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie ja sama nie wim od czego robia sie zwiodczale...na pewno nie ma na to wplywu wielkosc piersi-znam dziewczyny z malutkimi piersiami a i tak maja zwiotczale.Z drugiej zas srony moja ciocia karmila kuzynke przez ponad 1,5 roku a piersi ma przepiekne!!!jak nie jedna nastolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładne piersi po dzieciach
zaraz mnie tu ktoras zjedzie ze sobie dodaje-ale ja po dwojce dzieciach mam ladne piersi dodam ze nie wiem od czego to zalezy,ale pierwsze dziecko karmilam krotko(dodam ze mam duzy biust)i byl w gorszym stanie niz po drugim dziecku ktore karmilam dluzej jestem drobna osoba,biust mam 75D i czytajac wasze wypowiedzi,ciesze sie ze jest w takim stanie nie jest moze super sterczacy,ale bikini bez pushupu moge ubrac na plaze moze wazne jest to ze po dzieciach utylam 3kg,a moja figurka nabrala kobiecosci i weszlo mi w piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no to tylko pogratulowac.Ja nigdy nie myslalam,ze \"cos takiego\" stanie sie z moimi piersiami.Pocieszam sie tylko,ze po drugiej ciazy (bo planuje drugiego dzieciaczka) ich stan MOZE sie polepszy...choc to wszystko i tak pewnie uwarunkowane jest 1000 czynnikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×