Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anabrazja

Obwisłe piersi po karmieniu!!!!!

Polecane posty

Gość frrrrrrrr
...przetestowalam sama...kiedy bralam hormony to moje piersi byly super, teraz mam chwilowa przerwe i nie moge doczekac sie zeby zaczac znowu je brac :) estrogen moze je ujedrnic i nieco powiekszyc ale wiem ze nie kazde pigulki tak dzialaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoffnung
ale ci dobrze ja brałam tabletki przed ciazą logest ale byl dosc drogi, regulon po nim miałam duze krwawienia i boleci brzucha,w koncu zostalam przy microgynon prawie3 lata- ale niestety moje wcale sie nie poprawiły, teraz jeszcze nie zaczełam choc musze sie za to zabrac bo strasznie sie boje... apropos czy któras ma lub miała taki strach przed współzyciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzmistrz
Hej, czy któraś pani pozwoli mi dotknąć swoje piersi po zabiegu? Nie wiem czy to mi się spodoba, bo moze wysłałbym żonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrzmistrz
Halo, czemu milczycie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hoffnung
słuchaj swierszczu moze najpierw zapytaj zone czy ona tego chce co to znaczy ze ją wyslesz? wysłac to mozesz dziecko do przedszkola. zastanów sie najpierw co ty mowisz moze ona akurat tego nie chce tylko wolalaby twoje czułe słowo i odrobine tolerancji... a nawet jesli tego chce to mysle ze jest juz na tyle duza dziewczynką ze poradzi sobie sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jak najbardziej kobieta powinna podjąć decyzje o korekcji, powiększeniu czy zmniejszeniu piersi. Warto tez żeby odpowiednio zapoznała się z informacjami na temat takich zabiegów, a potem albo się zdecyduje, albo nie. Na stronie IQ Medica można znaleźć obszerne notki na temat tych zabiegów, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany, to warto sobie tam zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marketta
Czy któraś z was słyszała/myślała o zabiegu beauli? "to bezoperacyjna, naturalna metoda powiększania piersi własnym tłuszczem z doskonałym i trwałym efektem końcowym. Metoda jest zalecana pacjentkom, które chcą powiększyć swój biust i mieć ładny dekolt, ale boją się operacji plastycznej." źródło: http://kobieceprawdy.pl/article_uni/uroda/piekne_piersi_nawet_po_ciazy.html Czy któraś z was może zna jakąś kobiete która wykonała sobie ten zabieg??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexxaa
To raczej nie od karmienia a od tycia w ciąży ;-) Moja koleżanka urodziła i wykarmiła 3 dzieci. Piersi miała zawsze duże (duże C małe D ). Do tej pory ma ładne okrągłe piersi (!!!). Moja kuzynka w ogóle nie ma dzieci ale dużo schudła ok 18 kg piersi ma teraz długie wiszące dosłownie. Wcześniej miała duże miseczka D,stojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mleczkowa34
No ja po karmieniu jednak zrobiłam macrolane u drWiatroszaka. Moje piersi były jak dwa małe flaczki.Jeszcze jak karmiłam to było ok,bo były jędrne od mleka,ale potem jednak w niczym nie przypominaly biustu.Teraz mam jędrne i sterczace,czyli takie jakie chcialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kxenia
oj, my to mamy za swoje. ja po karmieniu mam taki biust ,że mój mąż przestał zwracać na mnie uwagę jak na swoja kobietę .Przykre, ale prawdziwe natura płata różne figle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a próbowałaś coś z tym zrobić? na pewno się da poprawić wygląd biustu, wiem z doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam, ćwiczenia suplementacja zwiększająca jędrność, to wszystko ma realny wpływ na wygląd piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koliberek16
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chochlik87Po
potwierdzam opinię Tu_paka :) Jazainwestowałamw nutrikosmetyk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo cóz za posluch :D Od trzech miesięcy już biorę Elevation Plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa-mamusia
ja jestem po karmieniu i piersi wygladaly na pocztaku bardzo nieciekawie, ale kupilam sobie na probe te tabletki ujedrniajace Bust Up i musze powiedziec, ze juz po tygodniu widze poprawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewiarygodnie wcześnie ;) nie spotkałam się jeszcze z opinią, ze coś tak szybko działa, u mnie po elevation plus efekty zaczęły być widoczne po 2-3 tygodniach i już to niektórym wydawało się szybko :) ale w sumie dobrze, ze nadal są widoczne, bo na to bardziej liczyłam niż na szybkie efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po karmieniu syna nabawiłam się nieźle obwisłych piersi.. obecnie mam dwu miesięczne bliźniaki też chłopców :D i nawet nie chcę myśleć jak moje atuty kobiecości będą wyglądały po zakończonym karmieniu... oj aż się boję. jak działa ten preparat o którym piszecie.. zastanawiam się czy mogę już teraz coś przyjmować.. co wogóle robić aby im "pomóc".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję bliźniaków :) co do preparatów to raczej podczas karmienia nie można ich brać, ja bym nie ryzykowała, ale na pewno spokojnie ćwiczyć górne partie ciała, jesli masz czas, to na pewno pomaga, do tego kosmetyki ujędrniające moze... chociażby żel pod prysznic, balsam... prysznice na przemian zimną i ciepłą wodą, chociaż ja akurat na to bym się nie zdobyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że szkoda inwestycji na kurację od wewnątrz w czasie karmienia, Ty będziesz działać, a karmienie zrobi swoje. Najrozsądniejsze przeczekać i zadbać o siebie jak już spełnisz matczyny obowiązek. Wtedy spokojnie zmasowany atak na organizm i ćwiczenia i nutrikosmetyk. Ja też testowałam Elevation Plus i mogę z czystym sumieniem polecić, ale już po karmieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
druga sprawa czy takie preparaty nie zaszkodzą dziecku, dla nas coś jest w 100% bezpieczne, ale dla dziecka już nie musi, zresztą doczytałam, że i tak w czasie ciąży i karmienia nie powinno się go stosować ;) także poczekaj jeszcze, a potem, jak Chochlik mówi, zmasowany atak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, ok... kupię i zastosuję po karmieniu. tylko zapewnijcie mnie że warto kupić ten Elevation Plus bo fakt, faktem cena nie jest zbyt niska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszkazpily
Możę lepiej dać mm niż potem przez całe życie płakać widząc swoje odbicie w lustrze. Na mm nikt jeszcze nie umarł, ja i moja siostra jesteśmy tego przykładem, mama jasno nam niedawno powiedziała, że nie karmiła nas piersią bo jej się zwyczajnie nie chciało w nocy wstawać ( tata to robił) i bała się o wygląd swojego biustu. Mam najwspanialszą i najukochańszą mamę na świecie, która jednak nie dała sobie wejść na głowę, mimo 2 dzieci pracowała i miała swoje hobby. A to, że mnie nie karmiła bardzo mnie cieszy, nie chciałbym żeby robiła coś wbrew sobie. Dodam więcej ja i siostra wykarmione zostałyśmy na krowim mleku ( której właścicielką była moja ciocia). Ja swojego dziecka też nie będę karmić piersią ( rodzę za 3 miesiące), w domu z nią zostanę do 4 miesiąca i mam zamiar być najlepszą mamą na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie karmienie piersią to sprawa indywidualna, każda mama wybierze co dla jej dziecka lepsze w zgodzie ze swoim sumieniem. Co do Elevation Plus, ja mogę zapewnić, że działa, chociaż dowodów nie pokażę, bo to moja prywatna intymna sprawa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka25
czesc mam 25 lat i dwojke dzieci i to nieprawda ze po drugim dziecku sa jedrniejsze to sciema tez mam zwisy ale zaczelam je masowac kupilam tani balsam ujedrniajacy i 2 razy dziennie masuje po 200 obrotów do srodka i po 2 miesiacach sa efekty nawet moj maz zauwazyl i je dotyka a nawet masuje. A byly okropne wnet do pepka fee. A teraz jestem nawet zadowolona:) sprojcie ten masaz i badzcie cierpliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka25
aha i jeszcze masujcie delikatnie same sutki wiem ze to dziwne ale wtedy gruczoly sie kurcza i rozszezaja i skora na piersiach robi się jedrniejsza napewno pomoze:) mi pomoglo a tez niewierzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile razy mozna wam tłuc do
wiadomosci,ze nike karmienie powoduje zmiane wygladu biustu.glupie jestescie normalnie,albo takie tepe?kumpela nie karmila ani dnia,a biust jej zmienil sie .przeciez juz w ciazy sie zmienia,czy nie zauwazylyscie?brodawki ciemnieja i albo sam biust sie powieksza,albo obwod bez miseczki.co wy z tym karmieniem,dajcie juz zyc matko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×