Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milusia26

Od kktórego m-ca można używać nosidełka na szelkach?

Polecane posty

Drogie mamy, jak wcześnie można zacząć wkładać dziecko do nosidełka na szelkach do noszenia na brzuchu? Czy 1 miesiąc to za wcześnie? Dzięki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak. Wcześniej niektóre mamy wkładają dzidzię do takiej specjalnej chusty. Szczerze mówiąc jak zobaczyłam w jak nienaturalnej pozycji dziecko jest trzymane w tych chustach czy nosidełkach, to się przeraziłam. A musisz tego nosidełka używać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywalam od 1 miesiaca
konsultowalam przedtem z lekrzem i nie bylo przeciwskazan oczywiscie na glowke trzeba uwazac no i nie nosic calego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ze nie muszę. Ale po pierwsze mam (dostałam od przyjaciólki w prezencie), a po drugie, tak jak już napisałam wyżej synek uwielbia taką pozycję w trakcie kolki i nosidło przyniosłoby ulgę moim ramionom... Nie muszę, ale... no właśnie, czy jest ono bezpieczne i od którego m-ca życia dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiesz...
Z tego co sie orietuje to maluch trzyma glowke sam dopiero od ok 4 miesiaca zycia.. Do tego czasu moze latwo sie schynac.. Sama ostatnio smarowalam siostrzenca.. bo siostrzenica dala malego potrzymac kolezance i sie jej "obsunal" z glowka.. Dziecku wtedy narasta maly garb (pod palcami wyczuwane jako male guzki ktore go naprawde bardzo bola) z przodu tu jak szyjka i obojczyk albo z tylu jak kark i lopatki... Nie radze tak malego dziecka nosic na prosto.. Ma ono jeszcze nazbyt delikatne kostki i latwo w tej pozycji maluszkowi zafundowac skrzywienie kregoslupa Mowie tu o dluzszym noszeniu... A co do nosidelka.. Zalezy jaki masz jego rozmiar nosidelka Bo sa na rynku sa 2-3 rozmiary nosidelek Na nosidelku powinno byc napisane dla jakiego przedzial wiekowego jest... I najlepiej byloby sie spytac pediatry ... Mam nadzieje ze Twojemu maluchowi szybko kolki mina.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem to zdecydowanie za wcześniej. Minimalny czas to dwa miesiące. Są fajne regulowane szelki, które można używać do roku. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam gorąco. Mam nadzieję, że Twojemu dziecku się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×