Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pampersiara

Pieluszki Dada czy Babydream ?

Polecane posty

Gość pampersiara

Czekam na opnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie dada fajniejsze, ale też nie są idealne. W każdym razie używamy dady tylko 3 byly ok, a 4 już są beznadziejne z tego co widzę bo niby wysokie ale gumki przy nóżkach mają za szerokie i "panta rei" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi akurat pasują tylko jedne
oryginalne PAMPERSY :) a dlatego tak uważam, ponieważ te Dday czy z Rossmana musialam zmieniać co chwile, bo albo bokiem coś przepuściło,albo jak dwa razy nasikała już był tak ciężki że tylko zmienić,więc może i taniej ale... na jedno wychodzi bo tansze trzeba co chwile zmieniac a pampersy nie,a jest wiekszy komfort noszenia i nie ma nic obszczypanego. Mam koleżanke której z Rossmana najbardziej pasuja,wszystko zalezy od gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mieliśmy malutkie dziecko kupowaliśmy w promocjach firmowe pieluchy (Pampersy były najlepsze). Z czasem szukaliśmy tańszych rozwiązań - np.Happy czy właśnie Dada. W sprawie Dada opinie są podzielone - my byliśmy zadowoleni: dziecko miało swobodę ruchów, nie przemakały, były chłonne. Babydream nie używaliśmy, więc się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna koniczynka
dada w bieronce lub gaga w tesco cena ta sama pieluszki te same polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diamondpearl
ja kupuje babydream . testowalam juz chyba wszystkie i te sa tanie i prawie takie same jak pampers :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieluszkowa mamcia
moim zdaniem babydream są chłonniejsze i swobodniejsze,dada też są ok, choć jak dla mnie to wąskie w pasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dady
zdecydowanie najlepsze,po tym babydream,jeszcze gaga z tesco tez sa ok-pampers i huggies na szarym koncu-przeciekały,szło ich 2x wiecej niz normalnych ,tanszych pieluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam dla syna aż trzech rodzajów. Mamy Pampers premium care, pampers activ baby pants ( super!!!) i dadę. Dada faktycznie trochę przecieka, ale po prostu częściej zmieniam. A jak gdzieś wychodzimy, to te lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkumpejkum
Do tej pory sądziłam, że najlepsze ze wszystkich na rynku są pieluszki Pampers. Nadal tak twierdzę. Z tym że teraz pierwsze miejsce na podium dzielą z nową wersją pieluszek Dada. I to nie jest prima aprilis. I właściwie tu mogłabym urwać, ale nie byłabym sobą, gdybym jeszcze trochę nie pomieliła ozorem. Tfu, klawiaturą. Nowe Dada są tak samo miękkie jak Pampersy (wiadomo, jak miękkie są Pampersy) i to jest właśnie najbardziej spektakularna różnica między wersją starą a obecną. Są również o wiele cieńsze niż poprzednie, ale co warto zauważyć nie straciły na chłonności. Są chłonne jak cholera (pytanie, jak chłonna jest cholera ). Izolacja wilgoci bardzo dobra. Do czasu oczywiście. Pod tym względem jednak nie ma pieluch doskonałych. Nawet Pampersy wytrzymywały o wiele krócej, niż głosił slogan reklamowy. Po maksymalnie czterech godzinach były wzorcowo mokre niczym ścierka do podłogi (dotyczy wszystkich wypróbowanych przeze mnie wersji, łącznie z Premium Care). Żadnych wycieków bocznych, górnych czy innych. Falbanki i rzepy trzymają świetnie, bez względu na to z jaką konstystencją mamy do czynienia. Rozmiarówka idealna. Mam na myśli to, że jeśli kupuję gacie z zakresu 4-9 kg, to na 7-kilowe maluchy wejdą bez problemu. I wchodzą, by nie powiedzieć, że wydają się lekko dużawe. Ale to dobrze, nie spieszy mi się do przeskoczenia na czwórki, których jest w opakowaniu mniej za tę samą cenę. Dozgonna wdzięczność (to cytacik z Toy Story, jak coś ) za usunięcie z opakowania kłamstwa o megapaku. 64 pieluchy to nie jest mega ilość, tylko zwyczajna średnia krajowa. Warto również wspomnieć o pozytywnym zmianie designu z obciachowych żabek na przyjemne wizualnie lewki, ale to już pikuś. Ważniejsza jest cena. A właściwie relacja jakość-cena. Nie sztuka wyłożyć masę kasy na bardzo dobre pieluchy. Jeśli jednak 64 BARDZO DOBRE pieluchy otrzymujemy za niecałe 27 zł, to wychodzi 42 grosze za sztukę. A to już jest mistrzostwo świata. Pytanie, czy istnieje taka promocja Pampersów, w której pieluszki byłyby w tej samej cenie za sztukę? A jakość moim zdaniem identyczna jak Dada. Od tej pory nowe Dada rządzą. Wszelkie Toujoursy i Babydreamy, czyli ta sama półka cenowa, idą w kąt. Miękkością nowym pieluszkom z Biedronki dotrzymują pola tylko Babydream, ale za to pod względem jakości pozostają w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkumpejkum
a jeżeli o Babydream chodzi ;) Przybyłam, kupiłam i mało nie padłam trupem z wrażenia. Bo to są, moi drodzy, zupełnie przyzwoite pieluszki! Pierwszego orła wywinęłam, kiedy zobaczyłam cenę całe 19,90 zł za 46 sztuk, przy czym opakowanie uprzejmie nie nazwali megapakiem. Miło z ich strony, bo nic mnie tak nie wnerwia, jak rżnięcie głupa. Drugi raz zaryłam w podłogę, kiedy opakowanie otworzyłam i wzięłam się za macanko. Pieluszki są bardzo miękkie! Nie wiem, czy przypadkiem nie przebijają tutaj Pampersów. Sprawa trzecia chłonność. Niemal nie wleciałam z przejęcia do kubełka z pampersami (pamiętacie tę scenę ze Ściąganego, jak Leslie Nielsen podróżuje wśród zużytych pieluch? Też mi to groziło). W przeciwieństwie do tak wysmaganych przeze mnie newbornów (dwa lata temu, podkreślę, to istotne), te są naprawdę chłonne i stosunkowo przyzwoicie izolują wilgoć od ciała. Na pewno lepiej sobie z tym radzą niż Toujours z Lidla. Mają rzecz jasna elastyczne boczki i stosunkowo nieźle trzymają się na tyłku. Boczne falbanki chronią przed wyciekaniem i rzadkie kupsko a zaliczyliśmy coś w stylu rozwolnienia niestety bokiem się nie wydostaje. Ucieka za to górą i to jest jedyna wada, którą udało mi się znaleźć. Raz jedno z dzieci dosłownie obsrało się po pachy, a zatem góra pieluszki nie zatrzymała katastrofy. Trzeba było delikwentkę przebierać od stóp do głów, wykąpawszy wprzódy. Wnioskuję, że trzymanie górne jest takie se. Szkoda, że do Rossmanna mam kawałek i nie mogę tak po prostu pójść sobie na spacerek, zawinąć do sklepu i kupić. Ale ilekroć będę w tamtych okolicach, to obowiązkowo wdepnę i nabędę. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lejkumpejkum
hehe w przerwach między macaniem pieluch prowadzę salon kosmetyczny, ja taplam się w kupach a 4 dziewczyny zarabiają na moje pampersy. pozdro misiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimorissss
a co z nowymi bambino baby love? Warto? Podobno sa całkiem niezłe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko o
Tylko oryginalne pampersy. Niewiem czemu tak chcecie oszczędzać na tak ważnej rzeczy? łazicie po tych biedronkach i bijecie się kto więcej i za ile kupi tego szajstwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic co ludzkie nie jest mi obc
nie ważne czy oryginalne, babydream czy dada czy inne, ważne żeby dziecku było wygodnie i by nie uczulały!!! koleżanki dziecko ma uczulenie na oryginalne pampersy i może jedynie używać dady... więc powinnaś wypróbować wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ijgfs
tylko o - pieprzysz glupoty... nic co ludzkie nie jest mi obc - dokladnie. Moja corke uczulaja oryginalne pampersy i dady (poza tym pampersy przeciekaja). Moze uzywac tylko babydreamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam dady. Nigdy mi nie przeciekły, nie polało się bokiem itd. Raz kupiłam z rossmana, ale jak zdjęłam to wydawało mi się, że pupa jest wilgotna. Musisz sprawdzić sama co lepsze dla Twojego dziecka. Każde dziecko reaguje inaczej na dane pieluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja, każdemu dziecko służy co innego. Tym testującym i szukającym czegoś dobrego i taniego mogę polecić Bambino baby love, nie trzeba kupować wielkiej paczki bo w Żabce mają 2paki tych pieluszek, m.in. właśnie po to żeby można było wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam u nich z jakością, bo ogólnie jest obawa, że jak zjeżdżają z ceny to i z jakości też zjadą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam z jakością w tych bambino?? Bo ogólnie jestem ostrożna co do tanich rzeczy bo się obawiam, że jak zjeżdżają z ceną to i z jakością nazbyt zjadą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pampersiarki
Biedne dzieci...nosza ta tanizne z biedry tesco rosmana i innego badziewia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orange a ty nosiles/nosilas tetre i zyjesz Ja najczesciej kupuje synkowi pampersy,staram sie na jakas promocje trafic,wole baby dream od dady,jakbym miala porownywac,aczkolwiek Dada 1 sa strasznie twarde ,teraz kupilam Dada 3 i juz takie twarde nie sa ale te rosmanowe bardziej wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babydream robi ten sam produce
nt co Pampers wiec jeśli ktoś preferuje oryginalne Pampersy, to na pewno lepsze dla niego będą Babydream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazuzi jakość wg mnie niczego sobie ;) Pieluszki są dużo lepsze niż te ich poprzednie, miękkie w dotyku, nie podrażniają. Wiec to co lubię najbardziej, cena idzie w parze z jakością. Jak boisz się kupować całą paczkę to w żabce można kupić 2pac tych pieluszek za 1,99 chyba, więc można przetestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazuzi jakość wg mnie niczego sobie ;) Pieluszki są dużo lepsze niż te ich poprzednie, miękkie w dotyku, nie podrażniają. Wiec to co lubię najbardziej, cena idzie w parze z jakością. Jak boisz się kupować całą paczkę to w żabce można kupić 2pac tych pieluszek za 1,99 chyba, więc można przetestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazuzi jakość wg mnie niczego sobie ;) Pieluszki są dużo lepsze niż te ich poprzednie, miękkie w dotyku, nie podrażniają. Wiec to co lubię najbardziej, cena idzie w parze z jakością. Jak boisz się kupować całą paczkę to w żabce można kupić 2pac tych pieluszek za 1,99 chyba, więc można przetestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×