Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pampersiara

Pieluszki Dada czy Babydream ?

Polecane posty

Gość taktojapaula
Babydream i Pampers mają dwóch różnych producentów!! Technologie produkcji są podobne, ale na pewno nie takie same i nie od tych samych producentów. Babydream to nic innego jak Happy - Bella, tylko mają inną nazwę i różnią się pewnymi detalami, a to ze względu na to, iż są robione na specjalne zamówienie sieci sklepów Rossmann.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcxdfgh
chyba snisz babydream sa produkowane w de wiec jak ma je robic bella? w niczym nie przypominaja bella happy w kazdym razie ale sa super miekkie nie uciskaja nie podrazniaja(moich dzieci) bedac pol roku w de kupowalam te pieluchy i teraz po powrocie do pl nadaj je kupuje i roznicy miedzy niemieckim rossmannem a polskim nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnbvcxdfgh
pytanie ktore babydream masz na mysli bo ja te w mniejszych paczkach albo w kartonach,a nie te fun&fit bo tym nie ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktojapaula
Nie wiem skąd wzięłaś takie informacje, ale akurat moje są rzetelne.. A z tego względu, że mój narzeczony pracuje jako technolog w jednej z firm Belli, która to właśnie produkuje pieluchy Babydream dla Rossmanna.. I dlatego wiem, że są podobne w produkcji do Happy, z tym że tak jak pisałam różnią się niektórymi elementami ze względu na to, że robi się je na specjalne zamówienie.. Więc przestań siać bajki, że produkuje się je w de. To że Rossmann jest firmą niemiecką nie oznacza, że wszystkie ich produkty tam są produkowane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jtdsevhk
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obie marki są identycznie dobr
e. Które byś nie wybrała będą ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoozoo
W dzień Dady na noc Pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbvcxdcfghjk
taaa wasi mezowie pracuja w gerberze bobovicie belli i innych gowno wiecie to ze cos jest robione w kraju nie znaczy ze w tym kraju jest sprzedawane bo np wiele naszych produktow idzie do czech na slowacje i inne wiec pewnosc zadna ze wyprodukowane tu bedzie na naszym rynku co to za roznica sa dobre i tyle a bella coz ja happy nie trawie wiec nie wiem jakie drobne roznice masz na mysli bo one sa calkowicie rozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie każdy sam powinien przetestować pieluszki. Ja nie chciałam ulegać reklamie, że pampersy są najlepsze i testowałam dosłownie wszystkie. Jednak najbardziej odpowiadają mi pampersy. Dady są chyba jedne z lepszych za raz po pampersie jednak ich izolacja wilgoci pozostawia wiele do życzenia. Wystarczy jedno siku i pupa mokra. To wystarczyło mi żeby nie zakładać tych pieluch mojemu dziecku na noc, dłuższy spacer itp. Ja nie chciała bym siedzieć z wilgotna pupą, a swojemu dziecku chcę dać to co najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja używam kauflandowskich, pampers active baby na dwor a tak to te z kauflanda, bo moj czy mokro, czy nie, jeden sik i płacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś dobrze napisał, w dzień dada na noc pampers, ja używam Pampers activ baby i szczerze powiem, że w przeliczeniu ile zużyjesz dada a ile pampers to wyjdzie cenowo tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia0904
DLA MNIE DADA... nie uzywalam jeszcze babydream ale dzis ide przetestowac i powiem jakie lepsze. Jak dla mnie pampersy zielone sa beznadziejne. DADA TO REWELACJA SZCZEGOLNIE 4. Z pampersow na lato to tylko pomaranczowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najlepsze sa: Numer 1-3 pampers premuium care Numer 1-2 babydream premium Numer 4 pamper active baby Nie wiem co wy sie tymi dadami tak zachwycacie, jedno siku I pupa mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie DADA jak dziecko ma na sobie pieluszki babydream to całe śmierdzi sikami.. okropność.. a Pampers? cóż.. wg mnie zbyt szybko pęcznieję i mam wrażenie, że co chwilę muszę zmieniać.. wybieram pieluszki Dada.. wg mnie lepsze, bardziej chłonne, tańsze.. no i rozmiarówka normalna, np. moje dziecko już od daaawna nie wejdzie w pampersy 3 (gdzieś od końca lipca), a dady 3 nosi, dopiero teraz postawiłam się przerzucić na 4, jak mi się skończy paczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My juz od roku babydream uzywamy i zadnych wpadek typu przecieklo, przelecialo. Dada u nas przeciekala i musialam ciagle zmieniac a pampersy? na nich sie najbardziej sparzylam bo 1 byly super a juz kolejna numeracja do bani. przeciekaly co rusz wiec wybieram babydream :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynahappy
U nas pampersy podraznialy pupe (białe i zielone, pomarańczowych nie próbowaliśmy), babydream raz dostalismy i brzydko pachniało juz po krótkim kontakcie z obsikaną pupą. A dada jest ok, mała ma pół roku i juz 4 używamy, teraz mamy też Bambino, i nie są złe, przeraził mnie ich wygląd, bo takie cienkie, ale miło mnie zaskoczyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a u nas najlepiej pampersy sie sprawdzają, chociaż ostatnio kupilam babydreamy i sie okazaly calkiem przyzwoite, chociaż częsciej musiałam zmieniac. mamy rozmiar 4. teraz jak mamy wiecej kasy kupujemy pampersy a jak mniej to baby dreamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dada fajniejsze bo tanie i biedaki dada kupuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zależy jaki numer. Teraz używamy 3 i przetestowałam babydream, pampers i dady z tej rozmiarówki. Najbardziej pasują mi dady. Raz, że są największe i swobodnie dziecko się mieści, dwa że są elastyczne u góry, tam gdzie są rzepy, dzięki czemu łatwiej je założyć, trzy że są dość wysokie. Co do chłonności i przeciekania, to wszystkie 3 firmy podobnie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
osobiscie uwazam po wyprobowaniu na maluszki nr 3 i 4,ze dada jakby nie wchlania wiglgosci..nie wiem jak to opisac dokladniej ale jak zmieniam pampersa to skora dziecka jest sucha, chociaz pieluszka pelna...a dada pelna o wiele wczesniej niz pampers i skora dziecka jest wilgotna (mokra pupa) tak samo te pieluszki z lidla, zostawiaja skore mokra. Nigdy nie probowalam tych z rossmana pieluszek, skusze sie i sprawdze, moze akurat beda dobre, bo jak narazie to najczesciej zakadam dla dziecka pampersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pampersy sa miekkie i takie bardzo delikatne, chlona bardzo dobrze, dada jest sztywna i na skorze dziecka jest mokro, z lodla pieluszki sa tez dobre ale jak dada bardzo szybko nasiakaja i nie trzymaja wilgoci od skory dziecka, o do pieluszek z rossmana nie probowalam. Dodam tylko, ze pieluszki dada maja jakis dziwny zapach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u Nas dada kompletnie się nie sprawdziła- są bardzo ciężkie, duże i grube. Nie wiem jak ktoś może je polecać. Najlepsze są pampersy i happy - lekkie i bardzo chłonne. A na promocjach cenowo wychodzą bardzo fajnie po 56gr/szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byle nie te z Rossmanna, zaliczyliśmy po nich pierwszą infekcję cewki moczowej i teraz nawraca, są mniej chłonne, moim zdaniem nie nadają się na noc w ogóle, w dzień na małe siknięcie na raz. ujdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zeżryjcie se te podrabiane pampersy z bidry, skoro się nimi tak zachwycacie. DNO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fol
Gościu... Rozumiem, że skoro tak krytykujesz mamy kupujące dady czy inne pieluszki poza pampersami, to sama kupujesz np. małą czarną tylko od Coco Chanel w Paryżu, szale jedwabne sprowadzasz oryginalne z Chin, a pączki kupujesz tylko od Bliklego? Każdy kupuje pod siebie i nie ma znaczenia marka, tylko to, co pasuje mamom i dzieciom, które to czasem same weryfikują co im lepiej odpowiada. Jak nie masz co robić to idź zaorać te Twoje pole i wymłócić żyto, a nie krytykuj ludzi bezpodstawnie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mojego dziecka najlepiej sprawdzają się pieluszki (3): Dada - ładnie wchłaniają i nie trzeba ich co chwilę zmieniać; prawie nigdy nic z nich nie uciekło; są szersze u góry, więc wygodniej się zapina Pampersy - po nocy dość często są przesikane; słabo trzymają górę, przez co dziecko dość często obsrane po pachy się budzi; zmieniam tak samo często jak Dady Babydream - grubsze i sztywniejsze niż pozostałe; też całkiem dobrze zatrzymują wszystko w środku; przy braniu nowej pieluszki często trzeba pomęczyć się z przylepcami, bo są źle złożone; mam wrażenie, że szybciej są 'napompowane' przez co częściej zmieniać trzeba Innych nie używałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam miesięczne dziecko i moja matka się wypiera że trzeba oryginalne pampersa bo są najlepsze, nie chodzi o to że mnie na nie nie stać ale chciałam zobaczyć inne bo jestem "świeżą" mamą i kupiłam też babydream i wczoraj mamusieńka przyjechała bo się za wnuczką stęskniła (dobre sobie) i akurat mój chłopak przewijał małą to zaczęła się wydzierać że podróby stosujemy ja nie wiem jak na razie uważam że babydream jest podobne to Pampersa i jakiejś olbrzymiej zmiany nie zauważam a w cenie jest ona dość duża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro uważa, że trzeba tylko oryginalne Pampersy, to niech Wam je kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Babydream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×