Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pampersiara

Pieluszki Dada czy Babydream ?

Polecane posty

Gość gość129
Witam mam obecnie 8 miesięczną córeczkę od urodzenia używała pieluch dada z biedronki gdyż mi je wszyscy polecali i uważam że są bardzo dobre. W szpitalu raz zapomniała do "łóżeczka" dołożyć pieluch to pielęgniarka przewinęła moją córkę w pieluchę huggies i dla mnie się wydała ona gorsz od dady. Dziecko raz nasikało a napęczniała tak że jakbym cały dzień nie wymieniała pieluchy i odstawała, tak samo było z pieluchami happy tylko że jak zaczęłam używać pieluch happy (bo dostałam w prezencie) to dodatkowo dziecko odparzyło tyłek. W prezencie dostałam także pieluch pampers Active Baby-Dry 3, akurat wyszło że temperatura na zewnątrz wynosiła powyżej 30 stopni, więc postanowiłam używać tych pieluch, w reklamie jest że wytrzymują 12 godzin ale jak moja córka kładła się spać o 20.00 i wstawała o 5. 00 to często była zasikana i musiałam ją przebierać. Pampersy są bardzo dobrymi pieluchami ale u mnie trzeba było je częściej zmieniać. Obecnie postanowiłam wypróbować pieluchy babydream i muszę powiedzieć że dla mnie są lepsze od happy i huggies są trochę mniej miękkie od dady i pampersów. Dada są bardziej miękkie, więcej wchłaniają wilgoci, nie odstają, nie zdarzyło mi się do tej pory żeby dziecko "osrało się po same pachy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie dady są przereklamowane. Babki je chyba kupują bo większość osób robi zakupy w biedronie to przy okazji kupuje i dady. Po urodzeniu dziecka kupowałam oryginale pampersy - wychodziły 50 gr za sztukę w rosmanie - dokładnie tyle samo co te dady. Potem dwójki kupiłam jedną paczkę dady i były dość okej choć były grube w dotyku. Teraz mam babydream i uważam że są na 2. miejscu po oryginalnych. Super chłoną, są lekke, nie przecieka a i cena jest okej. Płaciłam 18 zł za 46 sztuk . Dzieciak rośnie więc teraz będę kupować już trójki i od razu kupię babydream.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaa321
a moim zdanie pampera i dada sa podobne, jak za długo ma dziecko na sobie to każda pielucha przepuści.... a baby-dream są bardziej chłonne, używam je na noc i wytrzymuje cala noc bez przeciekania, a pampersa używam w dzień bo są cieńsze i dziecko ma większa swobodę ruchu nóżek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję dzieciom tych z was co zamiast napisać tu swoje doświadczenia to krytykują innych. 9 lat temu córce zakładałam tylko pampersy, bo dady były tragiczne wtedy, a inne marki jej akurat odparzały pupę. Dziś mam synka 7 miesięcy i narazie mieliśmy tylko dady i dla nas są ok tylko niepokoi mnie różnica w rozmiarze między 4 a 5. 4 już są troszkę za ciasne a 5 obawiam się że mogą być za duże. Podobno babydream robią 4+ czyli coś po środku, muszę je wypróbować. A co do cen ... może i mnie stać na najdroższe ale za tą różnicę w cenie ( jak i tak jakość jest niczego sobie) wolę dziecku coś fajnego kupić. A wy testujcie sami. To wy i wasze maluszki mają być zadowoleni, a każde dziecko jest inne, dla jednego będzie dobre to a dla innego tamto. Pozdrawiam i życzę suchych i nie odparzonych pupć. ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra501
Testuje rozne pieluchy i poki co babydream najlepsze. Wszystko mi odpowiada: nie smierdza, dobrze sie dopasowuja, w miare miekkie, bez zbednych kolorowan no i malemu nie robia sie krostki jak np. po pampersach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lulad
ja używam dada 2 i jestem zadowolona nie przeciekły mi nigdy nie uczulają miałam pampersy użyłam 2szt i leżą bo mały ma uczulenie więc nie rozumiem opini że pampersy są najlepsze każde dziecko jest inne. Teraz zastanawiałam się nad tymi z rossmana ale chyba zostanę przy dada skoro jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś napisal, że pieluchy Data nie ładnie pachną... Ja będę mniej delikatna i powiem że śmierdzą na kilometr, jakby były robione z opon., albo co najmniej z butelek pet. Nigdy wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obecnie jestem na etapie 3 tych od 4 do 9 kg i szukam pampersów które nie mają wkładu z aloesem z dady 1 i 2 byłam zadowolona natomiast 3 już mają wkład z aloesem który bardzo uczula córkę. Wiem że babydream fun&fit mają ten wkład ale czy inne z tej serii są bez niego tego nie wiem a bardzo proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja obecnie jestem na etapie 3 tych od 4 do 9 kg. Wcześniej używałam dady 1 i 2 i byłam zadowolona natomiast 3 są z wkładem z aloesem na który moja córka ma uczulenie i poszukuje pieluch bez tego wkładu wiem że babydream fan&fit mają aloes a czy inne z tej marki są bez tego nie wiem dlatego proszę o pomoc !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiszę używałam tylko pieluszki pampers i do dziś mogę powiedzieć że są najlepsze choć kupiłam ostatnio paczkę dady na spróbowanie,niestety nie sprawdziły się kawaleja po jednym sikaniu wszystko przelatuje bokiem trzeba co chwilę zmienić, dlatego nie polecam pampersa sa najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawiszę używałam tylko pieluszki pampers i do dziś mogę powiedzieć że są najlepsze choć kupiłam ostatnio paczkę dady na spróbowanie,niestety nie sprawdziły się kawaleja po jednym sikaniu wszystko przelatuje bokiem trzeba co chwilę zmienić, dlatego nie polecam pampersa sa najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Propaganda wciąż żywa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba sprawdzić co dziecku bardziej pasuje, bo na różne marki może róznie reagowac. U Nas Pampersy sie nie sprawdziły odparzaja pupe małemu, a pech ciał że jak ktoś przychodzi do Nas to z paczką pampersów, naszczescie znajomy z pracy tez ma małe dziecko więc mielismy komu oddać. W Dadach irytujacy jest misio nadrukowany przez co nie widac paska zasikania trzeba mocniej rozchylac body w rossmanowych i pampersach pasek z sygnalizatorem jest dużo dłuższy i wygodniejszy do sprawdzenia. Co do samego używania to moim zdaniem Pampers, Dada, Babydream - bez róznicy wszystkie 3 się sprawdzają z małym minusem za pasek w Dadach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 12
Przetestowalam pieluszki pampers dada i babydream. Jeśli chodzi o dade to nie było tragedii na ogół chłonne nic nam nie przeciekalo jednak mały po 2 tygodniach stosowania ma nieźle zaczerwieniona skórę.. babydream?jak dla mnie najlepsze. Są mięciutkie nie przemakaja. Ładnie pachną oliwką. Używałam rozmiaru New born a teraz używam 2.(mini) i jestem mega zadowolona. Używam też chusteczek tej firmy i są fajne. Jeśli chodzi o pampers to wiadomo są fajne ale ich cena tez. Czy znacząco różnią się od babydream ?nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×