Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pokój dziecięcy. Czy pakować się w trudny kolor?

Polecane posty

Gość gość

Czy zaryzykować sezonowy kolor, który jest modny w tej chwili, ale pewnie nie będzie za około 3-5 lat. Kupiłam komodę w Ikei w kolorze jasnej zgniłej zieleni. Nic innego w takim kolorze nie mam, poza fotelikiem do auta, który za jakiś czas będzie oczywiście w aucie, a nie w pokoju. Nie jest jeszcze skręcona i zastanawiam się czy nie oddać i nie zamienić na inną w podobnej cenie. Mam jeszcze ewentualnie na oku całą z surowego drewna, która też niby by pasowała. W ogóle nic nie idzie po mojej myśli z tym pokojem. Przewijak popsuł mi już cały system w tym tygodniu, bo okazało się, że tapicerka jaką sobie upatrzyłam nie jest już w sprzedaży i teraz nic mi się nie podoba i nie pasuje. Mam tylko reling na wieszaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po twojej wypowiedzi myślę, że za 5 lat będziesz wymieniała meble dla dziecka szykującego się do szkoły, więc możesz sobie zaszaleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty tak na serio? :o To pokój dziecka, co w tym złego, że będziesz miała kilka rzeczy w rożnych kolorach? :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie, wiesz, komoda w sumie rzecz uniwersalna to długo służy. Rodzice mają ten sam model już 13 lat i nie jest zniszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No serio, serio. Nie lubię jak nic do siebie nie pasuje. Niektórzy zwracają na to uwagę. W tym ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest straszne...jak tak bardzo Ci zależy to wynajmij sobie architekta wnętrz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wynajmę architekta, bo mam ograniczony budżet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uważam że najlepsza jest zwykła biała farba, bez żadnych udziwnien. wszystko na niej widać, jak wpadnie komar to widac od razu gdzie jest; poza tym jest jasno w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farba jest biała. Ja piszę o kolorze komody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz pytanie za 100 punktów: skręcać, czy jechać wymieniać na drugą? Hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy od tego jakich kolorów używasz na ogół w domu, co lubisz... bo jesli nie u córki, to może postawisz ją później w innym pomieszczeniu. Ja kupiłam swojemu czerwoną komodę, też z Ikea, i jak na razie pasuje, gdyby jej kiedyś nie chciał to z chęcią przygarnę do własnej sypialni, od biedy zawsze w pracowni znajdzie miejsce. Więc się nie zmarnuje. Jednak to jedyny taki "zdecydowany" mebel w naszym domu, resztę stołów, komód czy szaf mamy w kolorze drewna, albo białe. Po namyśle następnemu dziecku też kupiłabym raczej albo białe, albo nie barwione drewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz ładnych, ciekawych mebli dziecięcych, to ja meble dla swojej córki kupowałam w http://meble-wojcik.com/ - mają spory wybór i dobre ceny, na pewno znajdziesz coś interesującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie dla dziecka to co jakis czas się zmienia raczej większość, wiem jak moje teraz poszły do 1 i 5 klasy to zmieniałam im pokoje w miarę możliwości, u córki młodszej tej fototapeta z Krainy Lodu w Decomanii świetne wzory są, bardzo się jej spodobały, u starszego sa na przykład ciemne meble i jasne dodatki, sam takie chciał, a oboje wczesniej mieli całe jasne pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skrecaj, niech dziecko ma kolorowo, najwyzej za kilka lat przemalujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już dawno skręciłam. Ale mam teraz problem z doborem łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może przed końcem roku uda nam się wreszcie zrobić kuchnię, to pomyślałam, że dolne szafki damy w takim kolorze jak ta komoda, a komodę weźmiemy po prostu za jakiś czas do przedpokoju i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kraina Lodu to bardzo popularna bajka. Dzieci uwielbiają wszystkie gadżety związane z tym filmem. Prześcieradło z ich wizerunkiem będzie idealną dekoracją pokoju. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl . Cena jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×