Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pokój dziecięcy

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym poznać waszą opinie odnośnie koloru pokoju dziecka. Powoli zaczynam zabierać się za przygotowanie pokoiku,ale tu jest problem. Teściowa jest oburzona tym faktem, że pokój będzie ''smętny''. Ja wychodze z założenia,że pokój nie musi mieć bardzo kolorowych ścian i mebli. Od tego są zabawki, a same meble/ściany w stonowanych kolorach np. jasny niebieski z szarym a meble białe. Co o tym myślicie ? Jakie kolory wy wybieracie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy biale sciany. Mebelki sa biale. Kolorow w pokoju nadaly: kolorowy dywan, kolorowe ramki, poduszki, kolorowy plakat w ramie i zabawki, zaslonki itd. Kolorowe mam namysli zielono niebieskie, bo takie kolory dodatkow ma syn w pokoju. Nie lubie mega kolorowych scian, tak jak pisalas, wszystko mozna nadrobic dodatkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokój naszej malutkiej ma ściany beżowo-ecri - nie chciało nam się specjalnie robić malowania. Ale mebelki są białe z kolorowymi postaciami z Disneya a na ścianach nalepiliśmy takie wielkie naklejki też z Disneya. Pokój wygląda fantastycznie jest kolorowy ale nie bije po oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to możemy sobie rękę podać. Ja właśnie robię pokój. Ściany białe i nie zamierzam zmieniać. Stojak na wieszaki biały ...a z komodą wpakowałam się w jasny zgniłozielony kolor i teraz nie wiem czy ją oddać i wziąć drugą z surowej sosny... Jeszcze nie skręcona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to cały dom mam "szaro-bury" i średnio mnie obchodzi co inni o tym myślą. Tak mi i mężowi się podoba, reszcie świata nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieszy mnie za przeproszeniem pie***nie o tym, ze dziecko ktore nie ma od urodzenia miliardow kolorow gorzej bedzie sie rozwijac. Autorko dobrze robisz wlasnie zwazajac na dziecko kolory powinny byc lagodne,pastelowe I stonowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci nie widzą pasteli, tylko kontrasty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne meble dla dzieci widziałam w salonie http://meble-wojcik.com/ . Urządzałam dom ich meblami, są bardzo porządne, a niedrogie jak na taką jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mamy zielone ściany ( groszkowe ), ciemny dywan i także białe meble. A masz całkowitą rację, że zabawki dodają kolorów. My meble zamaialiśmy od tej firmy allemeble Targowa 5 tel. 717 162 502, może ci się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bladożółty, naprawdę bardzo blady (taki słoneczny, ciepły odcień) i szare dodatki. Uważam, że jest bardzo ładny, innym się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha i też uważam, że stonowane kolory są lepszem. Sama uwielbiam szarości, beże itd. Mój mąż wprost przeciwnie. Uważam, że dla dziecka lepszr są stonowane kolory, bo zbyt wiele kolorów rozprasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie córka chciała jasne kolorki bo się jej pytałam,a le na przykład jedna ścina to fototapeta z rodzinnym zdjęciem, sama chciałą cos takiego jak jej pokazałam, https://www.decomania.pl/pl/c/Fototapety/171 tu wybrałam format i ładnie wydrukowali całosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iteru
Ja preferuję kolory żywe - w pokoju dziecięcym wykorzystałam fototapetę (jako, że nie miano takiej, jaką chciałam, zleciłam indywidualne wykonanie tej firmie - http://www.viewgo.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pomalowałam na biało- beżowy. dodatki bardzo jasno niebieskie. Pasują i dla chłopca i dla dziewczynki bo jeszcze nie wiem jaka płeć, dowiem się za 9 dni. Jasne pomieszczenia są po pierwsze większe optycznie i jak dla mnie po prostu przyjemniejsze i cieplejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz przyozdobić pokój dziecięcym gwiazdkami, które świecą w ciemności. Mam idealną ofertę specjalnie dla Ciebie. Zaletą jest niska cena. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl . Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz żeby dziecko samo stworzyło dekorację do swojego pokoju? Kup poduszkę, którą Twoje dziecko samo wykoloruje! Dostępna jest Księżniczka i Rybka Dori. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja W
W pokoju dziecięcym muszą się obowiązkowo znaleźć fajne i wygodne meble, żeby było gdzie odrabiać lekcje i gdzie spędzać czas na zabawie. Mój syn ma komplet Oliwier kupiony w Meblo Dom II w Rzeszowie na alei Armii Krajowej 24 i sprawuje się świetnie. Meblościanka ładnie wygląda, a do tego jest bardzo pojemna, a to w pokoju dziecka potrzebne, w końcu każdy wie ile te nasze pociechy mają różnych szpargałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga67
U mojej córki w pokoju ściany są w kolorze pudrowego różu, a meble białe i wcale nie wygląda to smętnie, wręcz przeciwnie, wystarczy wybrać fajne dodatki i poukładać zabawki i wygląda to bardzo ładnie. Jeśli szukasz mebli, lub dodatków do pokoju dziecięcego, to zajrzyj do sklepu Meblik, mają bardzo fajne kolekcje, zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczyn. U nas np. taka narzuta https://www.meblik.pl/narzuty/ świetnie się sprawdza i dodaje uroku wnętrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaję mi się, że jeśli dodać jakieś kolory na ścianach, tapety, kwiatki i inne bzdety, to pokój wyjdzie pstry, bo już same zabawki są kolorowe. Mój syn ma białe meble i jasnoniebieskie ściany, bo to powiedźmy styl dosyć morski. Na początku wydawało nam się, że wyjdzie bardzo chłodno, ale jak doszły jego zabawki, maskotki i kilka ozdób, to okazało się, że jest właśnie w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do pokoju mojego dziecka postanowiłam zakupić meble, które są dostosowane do jego wzrostu. Trafiłam na ofertę firmy www.refas.pl, która produkuje meble przedszkolne. Od nich zakupiłam krzesełka i stolik do pokoju mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tesmoron
No i bardzo dobrze, bo meble właśnie w ten sposób trzeba dobierać. Też białe fajne meble z oferty https://babydoro.pl/pl/blog/Stylowe-dodatki-do-pokoju-dzieciecego./6 udało mi się zamówić dzięki czemu teraz pokoik dziecięcy prezentuje się świetnie. Czaję się też żeby zamówic Teepee to taki namiot w ktorym dziecko moze spac polecacie cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novelity

Poszłabym w jasne barwy, żeby nie przytłoczyć i nie przebodźcować dziecka. No i już dla 3 latka fajnym pomysłem jest farba tablicowa na jednej ze ścian. 

Co więcej można pod tablicówkę położyć warstwę farby mgnetycznej, albo od razu zdecydować się na droższą wersję i stworzyć dziecku ścianę, na której nie tylko będzie mogło malować, ale też przyklejać magnesy w różnych konfiguracjach. Pisałam na tym na novelity, zapraszam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×