Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grzesiek86.12

poronienie? w 3tyg ciazy? bez szpitala? sam ginekolog? czy to mozliwe?

Polecane posty

Gość grzesiek86.12

chodzi o to ze moja dziewczyna byla w ciazy w 3 tygodiu i poszla do lekarza po czym dowiedziala sie ze poronila i plod obumarl. przyszla do domu i powiedziala o tym. czy lekarz nie powinien jest zrobic jakiegos lyzeczkowania czy na to za wczesnie? czy ona mnie wkreca? caly dzien placze i nie wyglada jakby sciemniala jednak kumpela z pracy mowila ze powinna zostac w szpitalu a ona po 2h wrocila do domu! pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuu
A co jej lekarz powiedział? Może ma czekać na samoistne wydalenie zarodka skoro to taka wczesna ciaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek86.12
nie moge z nia porozmawiac na ten temat bo jak zaczynam to placze ale martwie sie o nia. zeby jeszcze jej sie nie stalo. a mozliwe jest samoistne wydalenie zarodka? to moze tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuu
owszem najczęściej tak bywa na samym początku. Lekarz pewnie jej powiedział co dalej. Tak wczesnej ciąży nie łyżeczkują chyba że coś się dzieje w macicy nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traperka :)
Ja samoistnie poronilam bedac w 9tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie troche sciemy
w 3tyg?? z reguły dziewczyny najwczesniej dowiaduja sie o ciazy w 5, 6 tyg gdy nie nadchodzi okres. ciąze mozna stwierdzic najwczesniej przez usg w 5 ,a to i tak dopiero widac rozpulchnienie macicy. cos za szybko wszytsko jej to poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuu
3tydz od zapłodnienia czyli 5tydz od ost. okresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja droga kafeteri
taka ciaza jest ledwo wykrywalna dla lekarzy no nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuu
a inna sprawa ze czasem i w 5-6 tyg, od ost. okresu nie ma jeszcze potwierdzonej ciazy z powodu braku akcji serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inTime84
co za bzdury.albo ja jestem jakas kretynka.w 3tc jeszcze nic nie widac.lekarze karza przyjsc w 5 tc najwczeniej. to ze nic nie widac nie oznacza ze poronila.wez ja za bety i idzcie do innego lekarza.albo niech HCG bete zrobi .jutro i za dwa dni .wtedy bedzie widaomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cie wkręca
3 tydzien ciazy?przecież zaden lekarz takiej wczesnej ciazy nie potwierdzi nawet!kłamie jak z nut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cie wkręca
gratka to był pewnie jasnowidz co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz ginekolog położnik, piszę jak było, zbadał mnie i stwierdził że rzeczywiście wygląda to na "małą ciąże" tak się wyraził po czym do kartoteki wpisał 3-4 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gremlinka
Ja poroniłam w 5 tygodniu i dowiedziałam się właśnie wtedy, że jestem/byłam w ciąży. Wcześniej nie miałam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zapisał witaminy dla kobiet w ciąży więc chyba nie dałby mi recepty tak se o..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cie wkręca
tzn,że jedynie tak przypuszczał na podstawie wywiadu z tobą (test) ale stwierdzić nie mógł na podstawie badania ginekologicznego ani tez usg bo to nie jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cie wkręca
gratka..."tak se o..." ty też?kolejna "wieśniara"???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co w tym wieśniackiego o ludzie to już nie można sobie napisać czegoś byle jak bo zaraz że wieśniara? nie z miasta jestem nie badał mnie usg tylko ginekologicznie na fotelu do tego przeznaczonym. powiedziałam tylko, że chyba jestem w ciąży bo test wyszedł pozytywny kazał wejść na fotel i potwierdził. no i ani test ani gin sie nie pomylił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cie wkręca
gratuluję,że się nie pomylił ale powtarzam ,że nie mógł tego w żaden sposób potwierdzić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rozumiem, że rozmawiam z panią ginekolog skoro taka jesteś pewna że nie mógł potwierdzić...skoro potwierdził to chyba mógł?! stwierdził po badaniu że wygląda to na małą ciąże 3 lub 4 tydz gdyby nie było możliwe stwierdzenie, że jestem to raczej stwierdziłby, że nie jest w stanie teraz tego określić i wysłałby mnie na bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cie wkręca
dobrze,uspokój się już,wypowiedziałąs się na ten temat wystarczającą ilośc razy,dziękujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież to denne prowo
gratka, a niby jakie witaminy Ci za pisał na receptę ? kawas foliowy, buhaha.....to to można i bez recepty kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas taka mama
co to jest to samoistne poronienie? jak się objawia i jak przebiega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwas foliowy to to nie był...teraz nie wiem jakie to były tabletki na pewno były na receptę. przeszłam przez tyle różnych leków przez całą ciąże że tamtych już nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhahaa
gratka jest nawiedzona heheheheheh a ty kolego lepiej pogadaj z dziewczyna bo albo cie wkreca ,albo sobie cos ubzdurała do głowy i sama w to wierzy , a to niebezpieczne i moze faktycznie wuierzyc w cos czego niebylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drogi kolego jeśli jest tak bardzo wczesna ciąża to faktycznie samoistnie sie traci dzidziusia a wy dziewczyny to błagam bez jaj...jak jest dobry lekarz to wykryje cisze. 3/4 tydz....może nie z sto proc gwarancja bo wtedy to taki czas ze bardzo łatwo mozna poronic wiec zadnej gwarancji nie da nam ze bd wszystko pk dlatego sa zalecame wizyty ok 6-7tydz...ja swiadomie z chlopakiem sie niezabezpieczalismy po 2 tyg zrobilam hcg bete wyszla 309 a to oznaczalo u mnie 2/3tydz lekarz potwierdzil ze faktycznie jest juz ciaza ale bardzo wczesna i nie ma zadnej gwarancji ze za tydz tez bd w ciazy zalecil witaminy dla kobiet w ciazy kwas folioewy jod i wizyte za 4/5 tyg czyli jak bd ok 7 tygodnia . ciaza sie potwierdzila badanie gin + usg dopochwowe bo przez brzuch nie bylo widac...w 14tyg serduszko stanelo i ciaza obumarla...wtedy bylo lyzeczkowanie:( na drugi dzien juz bylam w domu .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochany gościu, lekarz mógł Ci potwierdzić ciążę w tak wczesnym etapie po badaniach bety. Ale po zwykłym badaniu ginekologicznym on może stwierdzić co najwyżej że macica jest rozpulchniona, co może ale nie musi oznaczać ciąży. Równie dobrze rozpulchniona macica może oznaczać zbliżający się okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratka co ty masz za lekarza,że witaminy każe brać od początku ciąży? witaminy po 12 tygodniu a do tego czasu sam kwas foliowy wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 tydz czyli 3 od miesiączki czyli 1 od zapłodnienia? hmm może po prostu spóźniony obfity okres a nie poronienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×