Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grzesiek86.12

poronienie? w 3tyg ciazy? bez szpitala? sam ginekolog? czy to mozliwe?

Polecane posty

Gość gość
Najprawdopodobniej lekarz kazal czekac na samoistne poronienie bo to bardzo wczena ciaza, zdaza sie czasem tak ze niektore kobiety nawet nie wiedza ze poronily, mysla ze to normalna miesiaczka, a jesli nic nie bedzie sie dzialo w cavgu kilku dni to ma sie zgkosic do lekarza, jesli kochasz swoja dziewczyne to badz dla niej wsparciem i nie podejrzewaj hej o to ze Cie oklamuje, zaufanie to podstawa zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dni temu poroniłam w 4 tygodniu od ostatniej miesiączki minęło 6 tyg dowiedziałam się że jestem w ciąży przez testy płytkowe i badanie krwi beta hcg fatycznie na lekarza z wcześnie ale gdy trafiłam do szpitala z bólem brzucha i krwawieniem to na usg normalnie już było widać pęcherzyk w macicy z którego wynikało że płod jest 4 tyg przepisane leki to DUPHASTON i CYCLONAMINE. Niestety na drugi dzień poroniłam samoistnie. Nie musiałam zostawać w szpitalu. Objawy to ból i krwawienie. Zalecenia po 12 dniach kontrola u ginekologa ewentualnie powtórzyć bete. Wiec może faktycznie Dziewczyna nie kłamie jak widać na moim przypadku. Wiec niektóre komentarze są zbedne. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostałam okresu tak jak powinnam dostać ale nie krwawi mi normalnie tylko na taki inny kolor i w pewnym momencie poczułam jak coś mi wylecialo wiec poszłam do łazienki żeby to sprawdzić . Opuściłam majtki i zobaczyłam coś takiego innego sprawdziłam na internecie jak wygląda poronienie i znalazłam zdjęcie na którym było to co mi wyleciało . obliczyłam ile minęło od tego czasu kiedy niechcący chyba wpadliśmy z chłopakiem i minęło 3 tyg . Co mam zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź do ginekologa na kontrolę -trzeba sprawdzić czy jeśli to było poronienie to macica się cała oczyściła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie moja ciąża stwierdzona w trzecim tygodniu i widoczny pęcherzyk na usg ma juz pięć lat . Wiec ci co mowia bzdury ze nie mozna sa jednak w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poroniłam w 3 tc. i wtedy się dowiedziałam o tym, że w ciąży byłam. Więc nie pieprzcie bzdur. I nie zostałam w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez 5 tydzien od miesioczki a 3 tydzien po owulce,dzisiaj sie dowiedzialam ze poronilam.testy beta jeden super drugi malejocy ,;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłam w trzecim tygodniu i lekarz potwierdził po wizycie poroniłam i nic mi nie robili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 3 tyg już widać, byłam umówiona na USG macicy i przypadkowo dowiedziałam się że jestem w ciąży, było widać mały "balonik" lekarz stwierdził ciążę choć test pokazał dopiero za dwa tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W 3 tyg to nie poronienie tylko nie zajście w ciążę. Niedługo wypływające plemniki po stosunku nazwiecie poronieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w 3 tyg i widziałam pęcherz płodów na usg.tym bardziej byłam pewna bo robiłam test.czyli jest to możliwe Malutka kropeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×