Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malliiiilika

Proszę o szybką pomoc - odnośnie testu ??

Polecane posty

Gość malliiiilika

Kochane ostatnio kochalismy sie 23lipca, 30 dostalam okres ,ale trwal tylko 2 dni i byl troszke bardziej skapy niz zawsze tl;umacze sobei ,ze moze dlatego iz sie odchudzam noi chcialam zrobic test czy myslicie ,ze jesli go zrobie teraz to wynik bedzie wiaryugodny ?? w koncu jeswt terin spodziewanej miesiaczki ,bo dzis powinnam dostac a dpstalam 2 dni wczesniej , odpiszcie prosze bo mam test ,a nie wiem czy juz mmoge go wykonac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób
co ci szkodzi...kto wie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malliiiilika
ale kochan ,sadzisz ,ze wyjdzie juz jesli cos byloby , bo po 1 nie jest z porannego moczu , choc w dniu spodziewanego okresu i od tamtego czasu minelo 10 dni i czy wykazalby juz Bobo test - pisze,ze 6 dniowa ciaze ,ale wiadomo moze jeszcze za wczesnie dlatego nie wiem co zrobic ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaaaa2
poczekaj jeszcze dzień lub dwa a masz jakieś inne objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tescik
jezeli bedzie ciaza to powinna wyjsc nawet nie z porannego moczu wiec mozesz zrobic teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrób, mi wyszły dwie kreski 3 dni przed terminem spodziwanego okresu i tez nie z porannego moczu//powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k a r o l i n a
a ja jestem mimo wszystko za testem zrobionym rano, każda kobieta jest inna, a największe stężenie jest hcg jest rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malliiiilika
kochane jesczez nie zrobilam , ciagle mam ten dylemat :( nawet nie robilam siku teraz przez 4 godz aby moc zrobnic ten test i wlasnie nie wiem :( hmm niby 10 dni minelo ,ale czy to wytsraczajaca odleglosc ,aby wykonac test ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k a r o l i n a
testy mają czułość 6 dni, więc wydaje mi sie że możesz, ale koniecznie rano i najlepiej quick viue

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korkodyl
rób! :) i daj znać jaki wynik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malliiiilika
kochane jesczez nie zrobilam palcowki , ciagle mam ten dylemat nawet nie robilam siku teraz przez 4 godz aby moc ja se strzelic:classic_cool: i wlasnie nie wiem hmm niby 10 dni minelo ,ale czy to wytsraczajaca odleglosc ,aby wstrzelic se z palucha?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k a r o ł i n a
nie rob, nie musisz, wystarczy ze ja mam ale i tak go nie uzywam poniewaz pisze na pomaranczowo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×