Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość Maria Anna86

Witam Was wszystkich serdecznie i bardzo prosze doczytajcie do konca nim mnie zwyzywacie...rok temu ja pomagalam i nigdy bym nie pomyslala ze sama zwroce sie o pomoc ale los jest przewrotny;( tuz po Bozym narodzeniu mielismy mezem wypadek, dachowanie matizem- maz usxkodzil sobie powaznie bark a ja kregoslup.oboje nie mozemy teraz pracowac wszystko nam sie posypalo;( sprzedalismy drugie auto zeby jakos ciagnac ale kasa powoli sie konczy a co najgorsze nie ma widokow zeby nam sie poprawialo jest cotaz gorzej od grudnia lezalam 2 razy na neurologii mamy tez wielr innych klopotow jrsli ktos chce podam szczegoly na priv;((( jesli jest tu ktos o dobrym sercu i zechce nas wspomoc jakims jedzeniem chemia badz rzeczami dla 7 letniej dziewczynki bede ogromnie wdzieczna.ze swej strony moge odwdzieczyc sie korekta lub pomoca w redagowaniu prac bo z wyksztalcenia jestem polonistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I polonistka nie umie używać znaków przestankowych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej ty z 10.02 - sama sie wynos. Co ci przeszkadza ze ktos prosi o pomoc? Nie chcesz nie pomagaj ale sie zachowuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie bym pomogła ale dla 7 letniego dziecka nie mam nic na zbyciu...wam nie pomogę bo jesteście dorośli radźcie sobie sami pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Piszac na uszkodzonym tel rzeczywiscie nie umiem bo to urzadzenie robi co chce. Piszac odrecznie nie mamm takich problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Gdyby nie dziecko na pewno bym nie prosila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto gdybyś rzeczywiście potrzebowała pomocy to nie sądzę, że na forum byś jej szukała. A co z rodziną, może rodzina wspomoże? nie pracowaliwcie przed wypadkiem? przecież jeśli pracowaliwcie to macie pieniądze będąc na L4. Trochę to dla mnie naciągane wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo ze o to kolejna naciągaczka....rodziny nie ma a na forum się prosi hehe i myśli ze ktos sie nabierze idiotka :-/ zgłosiłam wlasnie te sprawę na policje namierza cie i zobaczymy czy rzeczywiście takas biedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Rodzinie to my pomagalismy... Chetnie udowodnie swoja sytuacje bo nie mam nic do ukrycia nawrt zaprosze do siebie.pracowalismy ale niestety ja bex umowy a maz na smieciowce.nie prosze o kase lecz o zbedne wam ewentualnie rzeczy i w zamian tez chce cos od siebie dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Ty w zamian możesz dać? Korepetytorow i zdolnych polonistów jest wszędzie na pęczki. Jak ktoś będzie potrzebował to weźmie kogoś z polecenia i sprawdzonego, a nie z forum gdzie każdy może napisać co tylko chce. Równie dobrze ktoś może napisać, że jest prawnikiem i udziela porad, a w rzeczywistości nim nie jest. Skąd ktoś na forum ma wiedzieć czy ty po polonistyce jesteś? a może ledwo zawodowke masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A prawda jest taka, ze często ludzie którzy naprawdę sa w potrzebie nie proszą o pomoc bo im zwyczajnie wstyd i starają się sami sobie radzić. Co innego patologia, która ma typowo roszczeniowa postawę, wszystko im się należy, ale do roboty to nie laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Chętnie poszłabym do pracy, gdyby mi tyljo zdrowie pozwolilo.Man dyplom ukonczenia UMCS więc jesli trzeba pokażę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
W zeszłym roku, kiedy sama wysyłałam paczki, nigdy bym nie pony$lala, ze sama będę w potrzebie;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Jeśli ktoś zechce pomoóc, ale obawia się, że jestem naciągaczką, chętnie na priv przedstawię wszelkie swoje dokumenty potwietdzające naszą tragiczną sytuację, a nawet zaproszę do siebie bo jestem uczciwa i nie mam nic do ukrycia.Mam zaświadxzenie lekarskie o całkowitej niezdolnosci do pracy, lekarz orzecznik Zus również napisał mi to samo lecz komisja to podważyła i nie otrzymalam renty obecnie jesteśmy bez żadny h dochodów a oszczedności topnieją w oczach zostało nam 1000 zl a dzisiaj wydalam na leki dla corki 98 zl;((((mala ma astme i zlapala zapalenie oskrzeli jestem zalamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od decyzji komisji zawsze można się odwołać. Zrobiłaś coś w tym kierunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego miasta jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Oczywiscie, zlozylam odwolanie.mam nadzieje ze biegli okaza uczciwi i kompetentni nie tak jak ta granda z zusu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Lublin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz blues01@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo Halo ale jeśli dziecko ma astmę to leki są na ryczałt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak, leki są ze zniżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Wiem flixotide zamiast 125 zl place okolo 40 ventolin grosze ale dostala antybiotyk syropy sol motska krople to sie nazbieralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Blues napisalam meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyscie potrzebowali Pomocy to byscie zglosili sie do opieki i fundacji a nie jak naciagacze na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do Caritasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
W opiece wymagaja zaswiadczen na dochody za zeszly rok i wcale nie jest tak latso dostac.ja pomagalam tutaj i myslalam ze moze i mi ktos pomoze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Niestety nie jestem praktykujaca katoliczka a tam trzrba chyba zaswiadczenie od proboszcza? Czy sie myle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko ściemniasz. Skąd to wiem? Flixotide nie kosztuje na ryczałt 40 zł tylko 6,60 I ventolin nie kosztuje grosze tylko 15,58 . Kręcisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa do opieki od proboszcza masz ku ku i za duze dochody widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×