Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość Maria Anna86
Wyslac c***aragon?????__

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc nie autorka
Flixotide: aerozol inhalacyjny, zawiesina, 125 µg Opakowanie: 120 daw. (1 poj.) Cena: 46,24 zł (ryczałt) Cena bez refundacji: 74,83 zł Ventolin: aerozol wziewny, zawiesina, 100 µg/dawkę Opakowanie: 1 poj.a 200 daw. Cena: 3,2 zł (ryczałt) Cena bez refundacji: 14,03 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Dokladnie takie wladnie sa ceny.a wy mnie oskarzacie ze klamie;( moge wrzucic skan paragonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jakie są ceny dlatego wkleiłam ;) z resztą tak łatwo jest wyszukać jaka refundacja przysługuje.Zycze duzo zdrówka :* nie wiem czy na tym forum znajdziesz pomoc,raczej same obelgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego najbardziej potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki masz rozmiar ty i corka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz zebrac pod kosciolem a nie tutaj szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo współczuję utray zdrowia;-( nic Wam nie przysługuje z tego tytułu, żaden zasiłek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Mamy rodzinny 106 zl i moj pielegnacyjny 153 z racji niepelnosprawnoscci a corcia dostaje styp.soc.w szkole 80 zl.tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Maz nic nie ma, robil na smieciowce a ja na czarno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Bylabym ogromnie, z całego serca wdzieczna za jedzenie, bo wtedy za pieniadze ktorych nie musialabym na nie wydac wykupilabym nam trcepty....ledwo laze z bolu a i z mezem nie lepiej;(;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A przelew wchodzi w gre? Sama nie mam kokosow ale pare zl moge wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słusznie ktoś wcześniej napisał, żebys posżła na "pomocne emamy". Tam panie zweryfikują Twoją sytuację i udzielą pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana idź na" e pomocne mamy" tam dostaniesz pomoc . Tylko bedziesz musiała wysłać jednej babce papiery i jak ona potwierdzi twoja zla sytuacje to otrzymasz pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Nie , tylko jedzeenie, nie wyciagne reki po pieniadze, ale dziekuje za dobre serce!!! Sprobuje wejsc na to forum wczoraj mi sie nie udalo.chetnie podesle wsxystko co trzeba nie mam nic do ukrycia jestem uczciwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz jakie jesdzenie? Co Wam sie przyda co mozna wyslac poczta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za granica, jakie leki potrzebujesz Ty, Twoj maz i dziecko. Mozesz mi napisac liste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co lubi Twoja corka jesc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kw86
tez jestem z lbn i w maju jestem w Pl (mieszkam w UK) i jesli naprawde nie sciemniasz a ja przekonam sie na wlasne oczy to pomoge. Musze sie przekonac bo juz raz zotałam oszukana. Odezwij się: sensei661@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Dziewczyny kochane wlasnie wrocilam z forum dla ponocnych mam i zapoznalam sie z zasadami udzielania pomocy.opisalam swoja sytuacje wg.formularza poskanowalam dokumenty i orzeczenia. Moge i tutaj to wstawic zeby byc wiarygodna Moge tez zaprosic do siebie do domu.corka teraz ma zapalenie oskrzeli, wykupilam leki-bactrim, syrop i inne. Na stale przyjmuje Flixo i ventolin zaraz napisze dalej inodpowiem na pytania jestescie kochane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama ma 2 dzieci i bardzo Ci wspolczuje :( . Napisz te lekarstwa, co corka lubi jesc. Bede w pl na swieta :) moze cos podesle. Jaki byl Twoj email?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Jesli chodzi o jefzenie to o ile wysyla sie poczta to lepiej zeby bylo lekkie bo paczka wtedy mniej kosztuje a ja nie chce wam przysparzac kosztow.jakies jedzonko typu instant w proszku, jogurty, pure.moze jakies male paszteciki z biedronki do chleba,budynie, moze jakas niedroga wedline zapakowana hermetycznie.kasia lubi jogurty, Zupki amino(wiem, sama chemia ale moj niejadek czasem tylko na nie ma ochote, szczegolnie na ogorkowa i zurek z grzankami).za to slodycze i parowki moglaby pasjami.kostki rosolowe...makaron itd.co do lekow to przeciwbolowe i jakies masci rozgrzewajace by sie przydaly.ale recepty wykupilabym sama bo to leki z tramadolem i dla mnie na depresje-gdybym mogla dzieki wam oszczefzic na jedzeniu.a moE macie jakies niepotrzebne juz spodnie takie na b.szczupla osobe? Moga byc po corce 12-14 lat.ostarnio schudlam do 42 kg i wszystko ze mnie leci .jakos w ciuchach nie moge trafic na takie male tzeczy ktore by pasowaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Moj meil annajankowska11@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ciuchy na 34-36 rozmiar, nie beda na Ciebie za duze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Nosze 32-34 wiec te 34 jak najbardziej.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Kobietki a tak z innej beczki moze mi doradzicie cos.od wczoraj straszliwie boli mnie zab, jest w zasadzie do usuniecia a mi sie skonczyl ketonal.co z takich tanszych bez recepty na ostry bol polecacie? Aspiryna nie daje rady, w nocy lazilam po scianach;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ibuprom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge ci doradzic wizyte i dentysty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania,na bol zeba kup olejek gozdzikowy,pare groszy w aptece a zobaczysz jaka ulga. I dziala lepiej niz ketonal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×