Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
Skad jestes? mam duzo ubranek po corkach moge wyslac .podobnie jak jedzenie i chemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie,czytajcie od początku, co pisze dziewczyna.w lublinie mieszka,maila podawala juz z piec razy.mieli powazny wypadek,nie moga pracowac.tak ciezko sie cofnac te 3 strony i przeczytac?? autorko,poszukam ubran dla ciebie,tez mam taki rozm.mam syna,wiec z ubrankami dla cory nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz jakie jedzenie ci wyslac i co z chemii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe, tak schudłaś autorko? wpisałam w google Twój mail podany na emamach i 29 grudnia założyłaś temat ,,Pomoge schudnąć ;) zeszlo mi 28kg;)" gdzie deklarowałaś,że ważysz 40 kg... ŚCIEMA!!!!!!!!!!!!!! mysle ze jakbys tuz po BOZYM NARODZENIU miala wypadek to 29 grudnia bys nie pisala tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ruda chuda86 2014.12.29 Utofzilam się z jedna nerka obecnie mam lepszy poziom filtracji nix przy poprzedniej wadze. Mięśnie sa w porządku mialam dydkopatie teraz zero problemów z kręgosłupem, odżył bo jestem lżejsza tu napisałaś,że nie masz problemów z kręgosłupem. PRzypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ma dziecko zasiłek pielęgnacyjny to napewno masz świadczenie pielęgnacyjne 1200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opieka społeczna przy niepełnosprawności pomaga, nawet jak przekracza dochód na osobę. Zawsze brany jest pod uwagę dochód z poprzedniego miesiąca. Coś nas oszukujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo przekonujace autorko, te zupki w proszku dla budowlanca, --heeh smieszne,albo trzeba wspolczuc , dlaczego nie chcesz podac konta ?nie mozesz pewno sie ujawnic ?- i ta sciema ze nie tak dawno mialas dwa auta a teraz uzywasz zepsutego telefonu, a gdzie masz nie zepsuty ? i oczywiscie nie masz laptopu ani NIC no jak to bieda, co ciekawe ze to przewija sie we wszystkich tematach z prosba o cos tam , zawsze tak samo, ten sam tekst- nie mam nic, a z czego piszesz ? sprzedaj laptop, odp. nooo pisze z ...telefonu /tu juz autorka Was wyprzedzila nawet - hee he /normalna sciema dla burakow nic wiecej, niby swiadkowie co widzieli jakies tam papiery i ogromna niewiedza autorki co do roznych mozliwosci pomocy/dopiero sie dowiedziala/ wyksztalcona osoba nie wie gdzie ma szukac pomocy albo kupuje drogie leki dla corki- a dla niej a dla meza ? - sciema ! - proponuje zobac film oparty na faktach jak facet telefonicznie /tez mozna/robil sobie jaja z ludzi manipulujac nimi, film -"sila perswazji"2012- sami zobaczcie jak mozna nawijac scieme prostym burakom nie ujawniajac prawdziwych danych /numer konta/- to jest dokladnie to samo, byc moze nawet nie chce tych paczek z zupkami ani kasy, chce tylko zrobic sobie jaja z Was !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co czytałam ,to autorka ma stopień niepełsprawno$i- dziecku na astme nie dają buahahah;) a wiesz ile wynosi DODATEK pielegn.dla dorosłego?153 zl.Jest różnica między dodatkiem a zasiłkiem, doczytaj , czepialska.ona zasiłku nie ma, bo z jakiej racji? I nie zawsze Mopr pomaga wystarczająco.Jakby dała nr konta to byście ją zjedli bo wyłudza kasę- nieraz już tak tu było.Co do zupek w proszku to mnie kobieto rozbawiłaś-patrz, nWet budowlańcy je jedzą.Co ma piernik do wiatraka? Zresztą pisze, że jej mąż nie pracuje, więc raczej nie musi "jechać" na golonce by mieć siłę murować czy co tam robił. Intetnet to teraz nie luxus można mieć z prepaida za 5 zł więc się nie pogrążaj.A dokumenty jej widziałam- zamiast ją oczerniać to może napisz do niej, skoro mi wysłała to i Tobie na pewno wyśle.zal bierze jaka jesteś wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy tu leją jadem jak zwykle.A los może się odmienić bardzo szybko i będziecie leżeć i kwiczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Daj adres wyślę ci w paczce jedzenie z cyjankiem po co masz cierpiec taka schorowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo sznur ci wyślę i się powieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście nienormalni?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętajcie że zło podobnie jak dobro zawszr wraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ta Panią i jej Partnera łatwo można odnaleźć na Facebooku. Myślę, że nie są oni tak biedni jak autorka twierdzi. Popatrzcie na zdjęcia. Wg mnie to wszystko to ściema ale to wyłącznie moja subiektywna opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to autorka zmyla się z tematu,po ujawnieniu info z grudnia 2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpisując w Google mail autorki wyskoczy post o odchudzaniu założony na kafe i profil na Facebooku odnośnie pisania prac. Wchodząc na profil łatwo znajdziecie profil autorki i jej partnera. Oszuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Pod jakim względem jesteśmy oszustami?????????co nam zarzucasz????? Niczego nie ukrywam, profilu fb tez nie bo inaczej wymyslilabym sobie inny meil to chyba jasne.Jedna Pani z kafeterii ktora xafeklarowala pomoc na tym watku zostala przeze mnie zaprosxona na fb.nie chcecie pomoc- wasza wola ale dlaczego mnie obrazacie? Kogo i niby jak oszukuje? Wszystkie dokumenty sa do wgladu na priv moge nawet do domu zaprosic#!!!a zmylam sie bo mi.prxykro czytac bym sie powiesila razem z brkartem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Dobrze Pani napisala-"Moja subiektywna opinia".nie wiem czy jestem wystarczajaco biedna jak dla pani-mi pomagac- bo nie mieszkam pod mostem i mzm internet.Opisalam dokladnir jak wyglada sytuacja i zgodnie z prawda na poswiadczenienie ktorej wysylam stosowne dokumenty.Nie twierdze ze zawsze zylismy w nedzy ale obecnie oboje nie mozemy pravowac i koncza nam sir pieniadze wiec poprosilam o pomoc rzeczowa a nir o kase.jak mozecie tak kogos obrazac i wyzywac od oszustow????? Juz niczego nie chce! Sama pomagalam ludziom i nikt mi nivzego nie musial udowadniac- wierzylam na slowo.ja udowadniam wysylaam zaswiadczenia.myslicie ze latwo jest o cokolwiek prosic???? Oby nigdy was nie dotknela taka sytuacja jak ma moja rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko nie przejmuj się wpisami proszę. na takich portalach z ludzi wychodzi najgorsze zło jakie w sobie mają. jest kilka osób które chcą wam pomoc i tego się trzymaj. to jak z przyjaciółmi, lepiej mieć jednego dobrego niż.kilku fałszywych :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko nie jestem w stanie Ci pomóc, bo do 3 kwietnia mam na życie 100 zł, ale mam nadzieję, że jakieś dobre osoby pomogą Ci. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Dziekuje Ci za wsparcie ale zalamalo mnie to...poplakalam sie bo czuje jakbym dostala w twarz brudna szmata, bo na Boga, niczego nie ukrywam a wyzywaja mnie od oszustek i naciagaczek to boli. Niczego zlego nie zrobilam mowilam cala prawde i o co im chodzi ze co?;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta wyżej to ja Małgosia :-) znalazlam trochę ciuchów po starszej córce więc i małej coś wyśle z ciuchów na lato :-) dziś wieczorem opuszczony paczkę :-) trzymaj się dzielnie i wpuścić 1 a wypusc 2 uchem ze tak powiem te idiotyczne komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tzn z 10.34 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Do gosc ktory nie jest w stanie pomoc prosze napisz do mnie na meila moze ja bede mogla jakos cie wesprzec mam ubranka dla dziewcz. Od 3 msc do 4 lat i prawdopodobnie otrzymam jakas pomoc zywieniowa id jednej z pan tutaj to chetnie sie podziele z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Dziiekuje Małgoniu kochana! Z całego serca za wszystko Ci dziekuje! I za rzeczy i za wsparcie a przede wsxystkim dobre slowo;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podziwiam Cie autorko.masz w sobie duzo sil zeby prosic o pomoc.niestety nie moge pomoc.moge jedynie zyczyc Tobie i Twojej rodzinie wszystkiego najlepszego zeby los Wam sie odmienil.pozdrawiam Cie z calego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Dziekuje Ci i Tobie rowniez z calego setca zycze wsxystkiego co najlepsze jesli chcesz pogadac napisz na meila powspieramy sie;) gdybym wiedxiala ze zistane obwolana oszustka nie wiem czy bym zdecyfowals sie prosic o cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje kochana odezwe sie napewno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×