Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maria Anna86

proszę Was o pomoc przed Świętami;(

Polecane posty

Gość gość
Autorko, tu gość ze 100 do końca miesiąca. Nie przejmuj się mną, mam ubrania, mam gdzie mieszkać, niestety pracuje tylko mój mąż, a że w tym miesiącu pojawiły się niespodziewane wydatki zostało nam dużo mniej pieniędzy na jedzenie. Dziękuję Ci bardzo, widać, że dobra kobieta z Ciebie. Nie płacz, tu na kafeterii zawsze jest tyle jadu. Musisz być silna dla córki. Jeszcze przyjdą dla Ciebie lepsze chwile. Ja też się tak załamałam, gdy straciłam pracę. Specjalnie na prośbę pracodawcy wybrałam tylko pół roku macierzyńskiego, a potem po pół roku redukcja etatów i kobiety po macierzyńskim w tym ja pierwsze poszły do domu. Szukam pracy już ponad pół roku, nawet jako sprzątaczka, ale nic. Mimo to wierzę, że kiedyś los się odmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno Droga kłamać tez trzeba umieć. W tym wątku piszesz ze przed Bożym Narodzeniem miałaś wypadek i uszkodził Ci się kręgosłup. Tymczasem w wątku o odchudzaniu 29 grudnia piszesz ze nie masz problemu z kręgosłupem. Tam piszesz ze schudłas i pomożesz schudnąć innym, tu piszesz ze schudłas bo przez problemy z nerka wymiotujesz po posiłku. Powiedz zatem gdzie kłamiesz? tam czy tu? Wątek tamten jest twój na pewno. Mail jest ten sam nick ruda chuda 86 i jeśli ktoś znajdzie cie na fb to zobaczy ze faktycznie jesteś szczupła oraz masz rude włosy. Nadal twierdzisz ze nie oszukujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Moge wyslac Ci karte ze szpitala.wypadek mialam 30 grudnia rano.tak dawalam post o odchudzaniu nie mam czego ukrywac to nie przestepstwo.i nie mialam wczrsniej powazniejszych klopotow ni okresowe bole kregoslupa zwiazanr z przeciazrniem.wiec nie rob ze mnie na sile oszustki bo niczego nie ukrywam nie wypieram i nie klamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Gdzie niby pisze ze przed boym narodzeniem???? Czytaj uwaznir i nie wpieraj mi glupot.cholera jasna nie moglam sie wczesniej odchudzac???co w zwiazkubz tym????wyslr wam na priva zaswiadczenia lekatskie i karte ze szpitala przestancie mnie oskarzac! Wszystko co pisze to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak i 30 grudnia o 21.41 pisałaś jeszcze post na kafeterii. Wybacz ale jeśli ja miałabym wypadek to nie siedziała bym w najlepsze na forum. Ktoś chce to niech Ci pomaga ale potem ludzie się dziwią ze wokół znieczulenia. A dzieje się to przez ludzi którzy oszukuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba jednak nie do końca prawda. To w końcu schudłas bo się odchudzalas czy schudłas przez problemy z nerka? bo tu piszesz jedno a tam drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 grudnia Twoje posty pod tamtym wątkiem pojawiają się od rana i kończą się przed 22. Ze szpitala pisałaś. ? Wątpię. Skoro tu pisałaś ze omal nie skręciłas karku to nie wydaje mi się by w tym stanie jakby nigdy nic dodawać posty na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poinformujcie o tym pomocne emamy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego nie poprosisz ops o pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu ludzie napewno ci pomogą. Ale człowiek nie żyje tylko jedzeniem są też inne opłaty i potrzeby. Dlaczego nie poprosisz o pomoc opiekę społeczną dostałabyś zasiłek okresowy do tego celowy dla was na leki. W ops brana jest sytuacja jaka jest sytuacja teraz, a nie co się działo przed rokiem. Caritas też pomoże, piszesz że nie macie dochodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podrzućcie linka do fb tej pani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Sama podrzuce bo nie mam nic do ukrycia wielkie mi co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa, na pewno podrzucisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
A co w tym dziwnego??? Dziwne jest to zr chcesz mnie szpiegowac.daj meila to ci podam link na priv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli co? Juz jakies niejasnosci wychodza :O Jak zwykle.... Naprawde tego dnia co to mialas wypadek do pozna na kafe siedzialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
A co to ma za znaczenie??? Co chcesz mi wmowic? Tak, tego dnia w ktorym mielismy wypadek siedzialam na fb. Przepraszam ze nie umarlam tylko mialam czelnosc nie tylko przezyc ale jeszcze korzystac z neta. Powiem ci wiecej- po wypadku czekalismy z mezem ponad 5 godz na izbie na kruczkowskiego po czym okazali sie ze owszem kwalifikujemy sie do przynjecia ale nie ma miejsc i mam przyjsc po nowym roku na oddzial. Dostalam kroplowe zastrzyki recepty kolnierz orto i tyle. Wmiedzycasie czekajac nypalam na necie.i co ty na jeszcze - chcesz zobaczyc moje rozpoznanie na karcie ze szpitala?podaj meila to wysle.rozn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Sa rozmaite sytuacje w zyciu ale wy wrzucacie wszystkich do jednego wora z gownem i o sciane...nie znajac faktow wydajecie wyroki.napisz fo mnie na priv jak masz odwage by mnie szkalowac tutaj to miej i prywatnie.udostepnie ci wszystkie dokumenty pokaze rozbity samochod odwiedz mnie a zobaczysz jak wymiotuje po kazdym posilku i jak wyglada moje cialo.zapraszam serdecznie.i niech Bog osadzi i ciebie i mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś się tu spluł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys troszke tej energii, jaka zuzywasz, aby po necie biegac i o paczki prosi, przeznaczyla na szukanie prostych chociazby prac (przepisywanie, korepetycje) nie musialabys byc zalezna od obcych i ich pytan. To pomagajacy decyduje o co pytac. A dziwne jest, ze po wypadku ma sie sile i czas na neta. Na prace juz znalezc sie nie da, za nic w swiecie sie nie da.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dziwne,a tu pisalas ze tak strasznie schudlas po wypadku ;) w internecie dokumenty tez moga byc falszywe ;) a to co piszesz tu i tam to dwie rozne historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie sie nie dziwie bo jak sie oskarza to trzeba miec dowody ze ktos klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Wyobraz sobie ze oglaszam sie na fb i na olx oferujac korepetycje i pomoc przy pisaniu prac.Cos slabo i niedokladnie przeszukujesz net .sfalszowane dokumenty????? No coz kazdy sadzi wg siebie.zrobilam foto z pieczatkami ale jesli uwazasz ze sa falszywe to prZyjedz do mnie i sie przekonaj.o co wam tak naprawde chodzi? Komu zrobilam krYwde proszac o pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Przed wypadkiem nie faszerowalam sie tramadolem by nie wyc z bolu i nie rzygalam jak kot to i nie chudlam jak anorektyczka, tylko normalnie jak osoba na diecie.kosci mi nie sterczaly. Ale wy i tak wiecie swoje przeciez lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Aha i nie zapomnijcie zglosic jeszcze ze klamie w sprawie meza- bo tutaj mowie o nim.maz a na pomocnych napisalam partner.nalezy mi sie za to pewnie lincz.bo uwazam ze jak zyje sie razem 8 lat to nomenklatura jest malo wazna.dla mnie to maz choc bez slubu.tak wiem jestem patologia i powinni mi zabrav bekarta a potem wsadzic mnie do gazu.wygralyscie mam juz dosc udalo sie wam mnie zlamac gratuluje victoria bo ktos placze przez waas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, niezla kombinatorka z ciebie;-) Dziwie sie naiwnym ludziom bardzo... Jak ktos pomoc bezinteresownie, niech lepiej zrobi paczke do bidula albo hospicjum. Baba lze jak pies, ludzie...schudla to i ciuchy jej potrzebne, wiadomo. Pluc ci w twarz, a ty, ze deszcz pada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz powinnaa z goscia napisac "Autorko, nie przejmuj sie. Daj maila, pomoge chetnie, a do tych zmij plujacych jadem zlo wroci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Anna86
Nie rozumiem czemu mnir obrazasz .czemu nie napiszesz do mnie meila, chetnie wysle ci moje zaswiadczenia i karty ze szpitala.nie chcesz? Czemu? Wolisz rzucac bezpodstawne oskarzenia niz sie skonfrontowac? Tchorz.napisz. czekam. A nie anonimowo mnie szkalujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AUTORKO PODAJ NUMER KONTA TO PRZELEJE CI KILKA ZŁ .. dla mnie to prostsze niż wysyłanie paczki , wiec prosze ułatw mi sprawę. ;) jeśli nie chcesz tu podać to wyślij mi na maila syylwiaaaa@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jam z toba oszustko konfrontowac? Ja tu napisalam co mysle,mam w d***e twoje tlumaczenia. Kombinujesz od lat na wszystkie strony lewusie i moze jak ktos madry podrazy to dojdzie do prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×