Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oczekiwanie

pytanie do kobiet w ciazy

Polecane posty

Gość oczekiwanie

pytanie do kobiet ciezarnyach ..... od jakiegos czasu sie dziwnie czuje ,,,,, 1,5 tyg przed spodziewana miesiaczka zaczely mnie bolec,rwac piersi w nocy szczegolnie, spac nie moglam kilka nocy przez nie ,,,, mialam bole jak przed miesiaczka ale bardziej czulam jajniki tym razem ,,,,, kilka dni przed planowana miesiaczka dostalam plamienia ktore trwaly niecale 3 dni ,,, minal tydzien czasu mnie dalej piersi bola , porobily sie jakies czerwone zylaczki na nich , brodawki sa bardzo wrazliwe i czasami rwie w nich ,,, mam dalej bole jak przed spodziewana miesiaczka ale lzejsze, mdli mnie czasami , ostatnio wogole nie mam apetytu na nic, nie jem praktycznie nic a czuje sie pelna ,,, mam wizyte u lekarza na 28 kwietnia, wczesnijue nie da rady bo jest zawalona ... nie wiem co juz myslec , wiem cze cos sie dzieje ale zabardzo nie potrafie tego wytlumaczyc, wiem ze chcialabym zeby to byla ciaza i to bardzo , ale oje sie ze to moze byc co innego jak np zaburzenia hormonalne , ale miesiaczke od roku czasu mam mniej wiecej reguralnie ,, jak mozecie to powiedzcie co myslicie , bylabym bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jakbym czytała o sobie! Ja byłam w ciąży...Szczególnie te plamienie i bolesne piersi...Powodzenia - zrób sobie teścik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekiwanie
tez mam nadzieje ze jestem , problem w tym ze mieszkam w Usa a testy tutaj ta sa lipa , bynajmnije musze odczekac tydz po spodziewanej miesiaczce a to bedzie 24 kwiecien , niechce narazie robic , boje sie ze wyjdzie mi zly wynik jak mojej siostrze i kumpeli , dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, że w Hameryce to wszystko jest cool...i lepsze niż wszędzie indziej ;) Będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekiwanie
pomyslilas sie droga kolezanko , no ja tez mysle ze bedzie dobrze , a 28 wszytsko sie wyjasni , pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie również wystąpiło większość objawów, o których piszesz. Plamienia również miałam i nawet myślałam, że nie zaszłam w ciążę, ale test okazał się pozytywny. Test możesz zrobić już w pierwszy dzień spodziewanej miesiączki, nie musisz czekać tydzień. Powodzenia i napisz co wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekiwanie
tak wiem ze mozna juz wziasc w czasie planowanej miesiaczki ale tutaj naprawde te testy sa dziwne , na kazdym pisze ze jak nie wyszlo dzien po to sprobuj tydz po terminie miesiaczki ,,, wiec czekam na ten tydz a to jeszcze 4 dni albo zaczekam juz do 28 , jakos jestem cierpliwa i spokojna wiec wytrzymam .. dzieki zes napisala i gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocny
To ja zapraszam Panie w ciąży na www.erodzina.com a w szczególności na Nasze Forum Dyskusyjne dla Mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomocny
dzieki za link, super stronka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×