Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

pytanie do was, zmiana życia

Polecane posty

Gość gość

Cześć. Jakiś czas temu miałam podobne problemy wspomniane tutaj, mieszkałam z teściami, nie pracowałam, zajmowałam się domem i niestety nikt mnie nie szanował. Musiałam prosić męża o pieniądze. Uciekłam z domu, nie pożegnałam się. Teraz prowadzę małą firmę za granicą, ważę 42kg mniej i jestem szczęśliwa. Chciałabym opisać swoją historię, jak doszłam do sukcesu, może kogoś zainspiruje historia z happy endem. I mam pytanie czy kupiłybyście taką książkę jak byłaby tania, po kosztach, tylko w ramach historii, może inspiracji. Dziękuję za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat? Ja lubię takie historie ale kupuje tylko jak pisarz ma tez wiedzę merytoryczna, motywacja, psychologia sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupiła. Nie mam takiej sytuacji, mam dobrego męża, ale lubię czytać takie prawdziwe historie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym kupiła chętnie, historie z życia są najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko literatura faktu jest warta czytania. Sama będziesz ją pisać czy zatrudnisz autora widmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No przeżyłaś swoje.. Znam też takie osoby jak ty, które mają podobne sytuację. Myślę że taka książka oparta na prawdziwych wydarzeniach mogła by mieć zbyt i ludziom w podobnej sytuacji by pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Mam 42lata. Jestem po studiach, niestety zrobiłam je dopiero jak się wyrwałam z domu. Chcę sama napisać, zależy mi żeby było taniej, żeby osoby, które są w sytuacji, w której ja byłam, miały możliwość dotarcia do niej. Myślę, że zatrudnię korektora na sam koniec, żeby się lepiej czytało. Dziękuję za szczere odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim wieku uciekłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam pytanie w jakim kraju jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekłam ponad 8 lat temu do Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale już tam nie mieszkam, przeprowadziłam się do Włoch. Nie wiem czy chodziło o kraj gdzie uciekłam czy gdzie obecnie przebywam. Autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka masz firmę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×