Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anka_32

rotawirus a apetyt

Polecane posty

Moja 2 letnia córka ma 4 dzień rotawirusa, jelitowkę jak zwał tak zwał... Juz nie wymiotuje i stolec jest inny i jak do tej pory coś tam zjadła tak dziś praktycznie nic i zastanawiam się czy długo to jeszcze może potrwać bo zastanawiam się czy jutro nie jechać z nią na szpital ale z drugiej strony pije, daje jej słodka herbatę, wodę i napewno nie jest odwodniona bo normalnie sika, łzami itp. Szczerze to boje się jechać na ten szpital bo wyobrażam sobie co będą musieli jej robić żeby się wkluć i boję się też innych wirusów (moja sąsiadka poszła z dzieckiem z jedną choroba a wróciła z inną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam jeszcze ze u nas to chyba w miarę łagodnie to przechodzi bo wymiotowala może z 4 razy w tym dwa razy po mleku (później dowiedziałam się od lekarza ze przy torach może być nietolerancja laktozy) i raz bo wypila kubek wody na raz i czytałam że nie powinno się tyle pić jednorazowo a biegunka była pierwszego dnia tak ok 10 zmian pieluchy i drugiego raz i trzeciego dnia trzy razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze jutro zacznie jeść... Boje się ze całkowicie opadnie z sił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musi jeść, aby piła, daj jej też orsalit i bez przesady z tym szpitalem nie dawaj jej produktów mlecznych i mleka, banany owszem, coś na bazie ryżu z marchewką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy od dziecka od sily tego calego wirusa czort wie. moj synek ostatnio przechodzil przez to bagno apetyt mu wrocil po tygodniu tak to przewaznie tylko pil i czasami suchara zagryzl tak ze jeden starczal mu na caly dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do lekarzy czy szpitala raz bylam z jelitowka u lekarz abo trwala 3dni nic nie dal kazal tylko podawac przegotowana wode ewentualnie doslodzic i nie karmic na sile tak wtedy zrobilam i ustapilo teraz juz nie latam po przychodniach tylko czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę dziś zjadła... I odrazu inny dzieciak i bawi się i śmieje. Teraz wypila kasze bezmleczna zrobiona na wodzie i chociaż spokojnie przespi noc bo wczoraj to budziła się w nocy wolala jeść a nie mogła nic zjeść. Ostatnie cztery dni przeżyła na słodkiej wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie dobrze za dwa dni bedzie jadla jak przed choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×