Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ruminka

rozpoznanie ciąży przez lekarza

Polecane posty

Mam pytanie - w którym tygodniu ciąży ginekolog może stwierdzić, że ta ciąża faktycznie jest? Pytam, bo czytałam niedoprecyzowane teksty na ten temat, niektórzy piszę o 5 -6tyg. od zapłodnienia, inni o 5-6tygodniach od daty ost.miesiączki. Test wyszedł mi na TAK (wreszcie) i właściwie wszystko wskazuje ZA, ale bez konsultacji z lekarzem nie mam 100% pewności...Chciałabym więc umówić się na wizytę w takim terminie, żeby już można było stwiedzić co i jak...Będę wdzięczna za podpowiedź. Pozdrawiam Was wszystkie i miłej soboty życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam 2 lub trzy tygodnie po dniu spodziewanej miesiączki i byłam już w 7 tygodniu,dzidzia miała 1 cm i ślicznie biło jej serduszko:) .Pozdrawiam i życzę powodzenia w noszeniu dzidziusia:) Dbaj o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Gosia! W takim razie muszę jesczę poczekać z wizytą, a podpowiedz mi jeszcze, jaki witaminki brałaś w pierwszym okresie (o kwasie foliowym wiem) ? Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam{kwiatek} Widzałam ostatnio u mojego gina zdjęcia usg. 1. po 2 dniach od spodziewanej @ 2. po 5 3. po 10 4. po 12 już po 2 dniach widać ciążę w macicy. u mnie jest to bardzo istotne bo jestem po ciąży pozamacicznej . po 2 dniach jest to taka maciupeńka fasolka ale po 12 to już fasola. Tylko lekarz musi umieć patrzeć za zdjęcie. pozdrawiam :) www.edo-gin.pl to ten lekarz - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×