Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks w 39 tygodniu ciąży

Polecane posty

Gość gość

Hej taka sprawa potrzebuje porady. W poniedzialek na usg lekarz stwierdził ze mala ma tak nisko glowke ze on nawet nie moze jej zmierzyc i ze dwa tygodnie do terminu to nie donosze. Jestem juz spuchnieta ze położna moja powiedziala ze juz niedługo bede rodzić. Stąd pytanie czy moge teraz sie kochać z mężem czy jest jakies prawdopodobienstwo ze wywolamy poród przy takim położeniu dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gruncie rzeczy ne powiedział zresztą on nie moze takich rzeczy stwierdzic przy swoim sprzęcie. Ale powiedzial ze rozwarcia niby nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde babo nie mozesz se odpuscic te dwa tygodnie?????? czy maz cie cisnie o seks???? Masakra jakas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do tego, żeby sprawdzić jaka jest szyjka, nie potrzebuje żadnego sprzętu tylko własny palec :) kochać się możesz. na końcówce ciązy to bardzo wskazane. nieistotne czy wywołasz poród (Twoja ciąża i tak jest już donoszona), najwazniejszy jest masaż szyjki podczas seksu, który uelastyczni Ci szyjkę i sprawi, że poród będzie nieco łatwiejszy. seksij się na zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.05- skoro ma ochotę, to dlaczego miałaby odpuszczać?zwłaszcza że połóg trwa kolejne 6 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co ma odpuszczać? i to akurat teraz kiedy nie ma już żadnych zagrożeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ochote mam straszna a maz wcale mnie nie cisnie.. w sumie prawda każdym razie nie powiedzial nic na temat szyjki poza tym ze nie.ma.rozwarcia. ochota wielka bo od lipca sie ie kochalismy a jeszcze dwa miesiące to bym.chyba zwariował a; (( a odnosnie szyjki jeszcze to.nie wiem czy to ma jakie wplyw ale badanie se tak powien ręczne odczulam nawet z lekkim bólem wiec nie wiem czy moze sie jednak skrocila czy nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bierz męża w obroty i do dzieła- korzystaj póki mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno, nie odmawiaj sobie. Po porodzie przez parę tygodni nawet nie pomyślisz o seksie. Przy okazji poćwiczysz mięśnie. A i szyjka może szybciej dojrzeje (jakieś hormony w nasieniu tak działają). Teraz najlepszy moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jak wywołacie poród, to przecież już jest w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie okres po porodzie mnie przeraża; ( ale słuchajcie jeśli odczuwam klucie w szyjce podczas siedzenia lib chodzenia to kurcze nie wiem jak sie bedzie mialo do tego.. nie caly czas ale.sa.momenty ze kluje az ruszyc sie.nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My dzięki regularnemu kochaniu się przywołaliśmy na świat dziecko dokładnie w terminie :) A co najlepsze: nie zauważyłam, że rodzę :) wyszło przez przypadek, że rozwarcie już 4 cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak Cie kluje to moze dziecko sie tak rusza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem czemu nie wzięliście się za seks tydzień temu, po takiej przerwie ;) Ciąża po 38 tyg. jest donoszona. Ja miałam szlaban praktycznie od początku, ale na koniec poszalałam bo chciałam wykorzystać czas bez dziecka jeszcze, i przed połogiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja autorka. . Nie wzięliśmy bo trochę nas przestraszyly sprawy remontowe w domu i balam sie ze jakby cos wywolalo to maz by sobie biedny nie poradził z rozpakowywaniem gratow;) no jedynie co mnie jeszcze powstrzymuje to te klucie w szyjce i nie wiem czy to sprawka malej czy juz moze nie mam szyjki; p ale dzis juz nie będę czekać; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy od klasycznego zaczyna byc wirtualny seks. Często korzystam z sex telefonu na stronie http://sextelefon.org.pl/ i mogę sobie bardzo polecić ten seks telefon. Dziewczyny są na prawdę klasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny sex? Jestem Bogna, tu znajdziesz moje fotki i kontakt: http://seks-telefon.ovh/jestem młoda sexowna i bardzo napalona. Czekam na konkretnych facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×