Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

serial The walking dead. ogladacie? polecam

Polecane posty

Gość gość

Moze nie dla każdego, każdy ma inne upodobania. Ale mnie wciągnął i na prawdę polecam. Można go ogladac w necie za darmo albo pobrać sezony też za darmo. Wiadomo to tylko film, ale wyobraźcie sobie taką sytuację w naszym życiu :-) i jak wówczas żyć? A 5 letnie dziecko musiałoby zjeść ptaka upolowanego :-D a tu tak przezywacie danonki ;-) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez to oglądam od pierwszego sezonu i wyobrażam sobie Daryla jako mojego kochanka uwielbiam Go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też uwielbiam Daryla haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle aktor grający Daryla nie jest jakoś zabójczo przystojny, chyba ta jego rola tak na nas działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam 2 pierwsze sezony, a potem już tylko jednym okiem, leci sobie w rogu ekranu, i tyle. Monotonne się to zrobiło strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt, pierwsze sezony były lepsze, ten ostatni się ciągnie ale oglądam z przyzwyczajenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny daryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rick zgolil zarost i dziwnie tak teraz. Co myślicie o ich nowym azylu? Tak pięknie i domki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się podoba taki bez zarostu :) A Daryl uparcie dalej chodzi brudny , jemu z kolei dłuższe włosy pasują :) A co do tej osady to coś tam się kroi, jest tam za pięknie. Ciekawe czy dojdzie do jakiejś zadymy i odbiją osadę tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na forum TWD i przeczytałam, że zanosi się na...10 sezonów, jakieś miejsce, gdzie kręcą serial jest wynajęte do 2019-go roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że to prawda, jestem uzależniona od tego serialu. Dwa razy już oglądam w internecie wszystkie sezony od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Cos kombinacja mieszkańcy osady 2. Zlot trupów i walka o osade 3. Inni ludzie beda chcieli ja odbic Obstawiam na któreś z tych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajtajjakajaj
Uwielbiam The walking dead, ale Breaking Bad jeszcze bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to breaking?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź opis w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Breaking bad to po prostu Mistrzostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja oglądam komedie serial pępek świata Ale walking tez zerkne jak zachwalacie. Widzę że mało matek ogląda seriale i tylko o kupie dziecka tu piszą. A jestem tu drugi dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo seriale to szczyt kultury wyższej :D Ja tan nie lubię takich klimatów jak jakieś zombiaki. Lubię za to seriale typu "Most nad Sundem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zaczęłam oglądać pierwszy odcinek 1 sezonu ( kolega podrzucił ), to sobie pomyślałam: OMG, co to kuźwa jest :D Siłą rozpędu obejrzałam drugi odcinek, no i jakoś mnie tak wciągnęło, że już 5 sezon oglądam :classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marny serial. Duzo duzo lepszy byl Breaking Bad, bo bardziej realny. No i duzo dobrego slyszalam tez o szwedzko dunskim Bridge (moscie, o ktorym ktos juz wyzej wspomnial), ale nie mam kiedy obejrzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla tych ktorzy chcieliby season 6 z Breaking Bad, polecam nowy serial z ta sama ekipa Better Call Saul (gra Goodman, Mike, Tuco Salamanca i chyba Pinkman).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogladałam pierwsze odcinki ale nie dla mnie te zombiaki , breaking bad super polecam najlepszy serial jaki ogladałam zaraz potem gra o tron , teraz ogladam grimm takie sobie ale lepsze to niz ogladanie turnej telewizji bo juz rzygam tymi polsatami itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie oglądam. Zaczęłam oglądać, ale potem zaczęło się kręcić w kółko, główni bohaterowie wszyscy cacy, cała reszta ludzi - gdziekolwiek nie trafią - be, i naszych biednych głównych bohaterów chcą wycyckać. Bohaterowie się dzielnie bronią, potem dalej lezą przez świat pełen zgniłych ciał, potem znowu gdzieś do jakiegoś "raju" trafiają... I z tego co piszecie schemat znowu się powtarza... Ile można? :o Interesujące seriale to dla mnie Breaking Bad, Six Feet Under, True Detective, Band of Brothers, Masters of Sex, Sherlock, The Killing...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo lubię, ale za dużo gadają a za mało akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O no wlasnie jeszcze Killing/Forbrydelsen jest super, ale dunska wersja a nie amerykanska. Podobne klimaty do Bridge/Bron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pepek świata. Super serial o rodzince. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×