Odpowiedz na ten temat

Sierpniowki 2017

• Alutka2017 2016.12.01 [10:47]
    Witam!otwieram nowa grupę....kto testuje?
  • Mama32 2016.12.01 [10:58]
    Hej też założyłam taki wątek oczko.gif mi test pozytywny wyszedł 21 listopada
  • Alutka2017 2016.12.01 [11:30]
    Zrobiłam już 6 testów. Na wszystkich druga kreseczka bardzo blady cień,ale objawy wskazują N ciąŻę. Ból brzucha, wzdęcia,metaliczny posmak i notoryczne mdłości.Jestem zdezorientowana.
  • aneczkaaa6 2016.12.01 [14:58]
    Cześć usmiech.gif
    Od kilku dni mam bóle miesięczkowe, @ miała być 29.11 we wtorek, ból nadal jest a @ nadal brak. Już 2 dni się spóźnia. Rano zrobiłam test ciążowy, i pokazała się druga kreseczka ale bladziutka.
    Niestety pierwszą ciążę poronilam w 6 tyg, dokładnie miesiąc temu, ale wtedy objawy miałam od razu po zapłodnieniu, bóle podbrzusza, wrażliwe piersi a tym razem ból pojawił się dopiero w terminie spodziewane @. Za kilka dni powtórzę test ciążowy, mam nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie dobrze
    Pozdrawiam
  • Mama32 2016.12.01 [19:07]
    Dziewczyny głowa do góry mi w ostatniej ciąży wychodziły na początku bardzo blade 2 kreski dopiero po 4 dniach zaczęły wychodzić mocniejsze oczywiście po terminie @ usmiech.gif Więc teraz dzień przed@ wyszła mi już wyraźną 2 kreska byłam bardzo zdziwiona bo zawsze mi wychodziły po terminie @ Dziewczyny jeśli nie bierzecie kwas foliowy to zacznijcie brać bo to bardzo ważne jest dla rozwoju płodu. Pozdrawiam oczko.gif
  • gość 2016.12.01 [19:34]
    Co do bólu brzucha to od początku mnie bolał teraz jest już lepiej jak boli to polecam nospe i nie stresować się usmiech.gif
  • Mama32 2016.12.01 [19:43]
    Dokładnie masz rację: -) przez nerwy boli bardziej a boli bo tam wszystko się rozciąga i robi miejsce dla maluszka
  • Agaaa23 2016.12.01 [20:00]
    Hej ja robiłam test 23 listopada i pojawiła sie blada druga kreska, 24.11 poszłam na bete i wyniki 420,900, więc odrazu tel do mojej cudownej ginekolog i wizyte mam umówioną na 12 usmiech.gif
  • Mama32 2016.12.01 [22:22]
    Agaaa23 ale Ci dobrze ja nie stery na 30 grudnia ale chyba jutro rano przejdę się do niego bo jestem po laparoskopi i teraz boje się czy wszystko jest ok
  • gość 2016.12.01 [23:40]
    A wy kolejny miesiac za ta narwana 'moze przyszla mamusia'nazywacie sie tak samo,jakby nie mogly byc np.mamy na sierpien 2017.Tylko jak wielki rozklekotany samochód pt.ciężarówka,to i sierpniówka.
  • gość 2016.12.02 [08:43]
    Rozumiem waszą euforię dziewczyny , ale na zakładanie takiego topika chyba trochę za wcześnie ? ledwo test zrobią i już bach na kafe nowy post... idźcie Wy najpierw do lekarza i zobaczcie czy wszystko ok a potem dopiero na internetach piszcie...
    Znajoma tak zrobiła ledwo dwie kreski zobaczyła już nowa zakladka i co się okazało poroniła .... bez wyobraźni
  • Alutka2017 2016.12.03 [05:55]
    Nie trzeba zakładać zawsze,ze wszystko się zawali.A jeśli tak się stanie to najwyraźniej Bóg ma lepszy plan niz my.Warto dzielić się z kimś emocjami,wątpliwościami,mówić o swoich ciazowych dolegliwościach.Może akurat to uchroni nas przed tragedią.
  • Mama32 2016.12.03 [08:32]
    Po to są takie fora by można było pisać a ciążę można stracić w każdej chwili nie ważne który to tydzień ciąży. Tu każda może napisać swoje obawy i wątpliwości jakie badania powinna zrobić czy brać witaminy itp.Jest wiele kobiet które latami czekają na te upragnione 2 kreski więc nie zabierajcie im tego szczęścia pisząc że to beznadziejne itp.
  • Alutka2017 2016.12.03 [17:49]
    Bóle brzucha nie do wytrzymania.Odczuwam senność ..i notoryczne przemeczenie.6 ciąża z piątka dzieci to nielada wyzwanie.
  • Agaaa23 2016.12.03 [19:19]
    Alutka2017 no podziwiam usmiech.gif
    My się z mężem staraliśmy od prawie półtora roku i teraz się w końcu udało, ale czuje się dobrze, prawie żadnych dolegliwości (ból piersi i wilczy apetyt szczególnie wieczorami) to czasem się zastanawiam czy naprawdę jestem w ciąży, jeszcze tydzień mam do wizyty u lekarza i coraz bardziej się doczekać nie mogę...
  • gość 2016.12.03 [19:30]
    Taaa poto sa fora zeby się dzielić wiec i ja sie podzielilam swoim zdaniem.
  • Tyllka 2016.12.03 [19:40]
    Być może i ja nie bawem dołącze do Was. 16.12 mam wizytę u ginia, ale nie chcę zapeszać bo 2 ciąże straciłam (ale tłumaczę sobie że tak widocznie było lepiej... No i w tedy nie miałam żadnych objawów) . Dodatkowo jestem pełna obaw bo jestem przeziębiona :/ syn przytargał coś ze szkoły i jemu nic a mnie rozłożyło. Pozdrawiam Mamusie i życzę powodzenia
  • aneczkaaa6 2016.12.06 [10:01]
    No i są! 2 piękne, wyraźne kreseczki! usmiech.gif
    Idealny prezent na Mikołaja smiech.gif
    Tydzień po spodziewanej @ oczko.gif
    Doradzcie mi, kiedy teraz w takim razie najlepiej umówić się do lekarza? Czy lekarz będzie już w stanie potwierdzić ciążę na USG? Czy lepiej jeszcze poczekać
    Mój lekarz przyjmuje w moim mieście tylko w poniedziałki więc się zastanawiam czy umówić się już na 12.12 czy poczekać lepiej jeszcze do 19.12
    Pozdrawiam
  • Alutka2017 2016.12.06 [13:28]
    Ja byłam już wczoraj, ale to dopiero 4/5.Zbyt wcześnie na USG. Czekamy na serduszko.ZATEM USG 14.NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ.
  • Mama32 2016.12.07 [08:10]
    Ja byłam u ginekologa 2 grudnia a 12 mam mieć usg obecnie jest to 6tc więc 12 powinnam usłyszeć serduszko martwię się czy wszystko jest ok ehhh Jest to moja 4 ciąża i ostatnia bo chcę usunąć jajniki gdyż jestem w zagrożeniu raka.Dziewczyny uważajcie na przeziębienie i leki i za raz na wizycie proście o badanie na toksoplazmozę i podstawowe badania.Z objawów to bolą mnie piersi momentami jest mi nie dobrze czesto chodzę siku.
    Aneczaaa6 poczekaj jeszcze z wizytą ja mam np.mala macicę i ginekolog powiedział że to wczesna ciąża ale u mnie to norma.Usg najlepiej robic w 7tc wtedy już powinno bić serce choć zdarza się że serce zaczyna bić później różnie to bywa więc nie stresujcie się tym bo to też zależy kiedy doszło do zapłodnienia.
  • amelllla 2016.12.07 [11:46]
    Hej. To i ja dołączę do was. Ja jestem w 6 tygodniu licząc od om ost ciążę poronilam i teraz caly czas sie boje. Przyrost bety mam taki 21.11 ( dzień spodziewanej miesiączki) 105,7 29.11- 3980. 05.12- 16700. Sądzicie ze jest ok? Usg mam 14.12. Mam tym obaw i leków. Nie mam żadnych objawów oprócz ze chodzę siku dużo i ciągle spać mi sie chce. Ale żadnego bólu piersi mdłości itp. A jak u was z objawami?
  • gość 2016.12.07 [13:24]
    tez sie boje ze moze byc cos nie tak, duzo moich znajomych mowilo o poronieniach w 1 trymestrze. jestem w 7 tyg i zero objawow. na poczatku bolaly piersi, teraz nic. nie czuje ze jestem w ciazy tylko brzuch strasnie mnie boli caly czas
  • gość 2016.12.07 [15:13]
    Witajcie, wczoraj pojawiły się dwie kreseczki na teście, Jest to moja czwarta ciąża, mam jednego synka w styczniu 3 latka. Też mam wiele obaw jak i Wy ale grunt to pozytywne myślenie i spokój. Jutro mam wizytę u lekarza gdyż niestety potrzebuję leków na podtrzymanie ciąży. Trzymajcie się ciepło
  • amellla 2016.12.07 [17:13]
    Ja również przyjmuje leki juz na podtrzymanie. Oboje sie bardzo, mąż uważa ze przesadzam i sie nakręcam. A jak wasze hcg rosnie???
  • gość 2016.12.08 [17:26]
    To co juz koniec wątku ???? Ledwo zalozony a juz skoczony.
  • Mama32 2016.12.08 [20:54]
    Amella spokojnie super masz przyrost bhcg więc spokojnie.Dziewczyny dajcie na Luz bo te nerwy tylko szkodzą a nie pomagają waszym fasolką
  • Alutka2017 2016.12.09 [07:22]
    Mam nadzieję,ze masz temat się rozkreci.cieszmy się każda chwila z fasolkami.całusy na weekend.
  • Nadzieja0612 2016.12.09 [10:00]
    Byłam wczoraj na usg i ciąża potwierdzona, jest pęcherzyk. Dostałam leki na podtrzymanie ciąży luteinę i zastrzyki fraxiparinę ze względy na przeszłość. Teraz tyko spokój i czas pokarze. Trochę się martwię że nie będę mogła po odpoczywać jak w ostatniej ciąży gdyż synek na to nie pozwala. Brzuch mnie boli jestem senna ale obowiązki domowe czekają, na razie ze względu na przeziębienie siedzę w domu ale w czwartek do pracy będzie trzeba iść.
  • aneczkaaa6 2016.12.09 [12:32]
    Ja dziś byłam zrobić badania krwi, czekam na wyniki, powinny być wieczorem...
    W poniedziałek - 12.12 idę do lekarza , kazali mi nie zwlekać z wizytą ze względu na wcześniejsze poronienie.
    Obecnie 5t 4d więc myślę, że już będzie coś widać na USG w poniedziałek.
    Samopoczucie mam dobre, jedynie czuje się ogólnie osłabiona i co jakiś czas dokuczają mi bóle podbrzusza i głowy, zwłaszcza wieczorami. Mam delikatne mdłości rano.
  • Alutka2017 2016.12.09 [14:52]
    Ja mam silne mdłości i brzuszek wydety jak balon,piersi pełne. Jestem osłabiona. Wchodząc po schodach dostaje zadyszki,a przecież na codzień mam fantastyczna kondycję.
  • amellla 2016.12.09 [17:57]
    U mnie 6tc i 4dzien. Nie mam zbytnio objawów oprócz tego ze sikam więcej i spałabym caly czas. Mam odczasu do czasu takie kłucie w pachwinie ale lekarz powiedział ze to normalne. Ale martwi mnie brak bólu piersi tzn w nocy bola mnie i to dosyć bardzo a w dzien jak dotknę tylko. Macie tak? Ja idę w poniedziałek do lekarza.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...